5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - 5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - neděle

MTB
DATUM :20.8.2023 MÍSTO :Harrachov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # Finish #
1 417 detail závodníka ERBENOVÁ Marianna CZE 2010 CZECH MULTISPORT COACHING 1. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:22:58.5 0:00:00.0 10:58.8 [1] 1 11:59.6 [2] 1
2 409 detail závodníka NOVOTNÁ Justýna CZE 2009 MORAVEC Team 2. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:23:21.2 0:00:22.7 11:20.6 [2] 2 12:00.6 [3] 2
3 406 detail závodníka PIROG Natalia POL 2010 Pho3nix Cycling Team 3. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:23:41.0 0:00:42.4 11:21.1 [3] 3 12:19.8 [7] 3
4 425 detail závodníka SRNSKÁ Amálie CZE 2009 SPORTREG 4. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:00.2 0:01:01.7 12:02.3 [13] 13 11:57.8 [1] 4
5 421 detail závodníka SALAQUARDOVÁ Sofie CZE 2009 BIKE puzzle team 5. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:07.0 0:01:08.4 11:56.1 [8] 8 12:10.8 [4] 5
6 405 detail závodníka ČERNÁ Lucie CZE 2009 TUFO CZ OTROKOVICE 6. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:09.0 0:01:10.4 11:50.6 [7] 7 12:18.3 [6] 6
7 403 detail závodníka GOTTWALDOVÁ Lucie CZE 2010 CP team 7. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:13.7 0:01:15.2 12:00.6 [12] 12 12:13.1 [5] 7
8 402 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 CYKLOSTAR Pirelli 8. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:31.7 0:01:33.2 11:49.3 [4] 4 12:42.3 [10] 8
9 407 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CZ OTROKOVICE 9. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:34.5 0:01:35.9 11:56.8 [9] 9 12:37.6 [9] 9
10 401 detail závodníka BAŽANTOVÁ Anežka CZE 2010 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 10. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:35.5 0:01:37.0 12:00.4 [11] 11 12:35.1 [8] 10
11 410 detail závodníka KRÁLOVÁ Eliška CZE 2010 Akademie cyklistických sportů 11. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:37.0 0:01:38.4 11:49.6 [5] 5 12:47.3 [11] 11
12 404 detail závodníka RUMANOVÁ Tereza CZE 2010 MS BIKE ACADEMY RACING 12. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:39.5 0:01:40.9 11:49.8 [6] 6 12:49.6 [12] 12
13 408 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:24:53.2 0:01:54.7 11:59.6 [10] 10 12:53.6 [13] 13
14 423 detail závodníka TRVALCOVÁ Valentina CZE 2009 ROHOZEC AMIX TEAM 14. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:25:15.7 0:02:17.2 12:20.8 [17] 17 12:54.8 [14] 14
15 412 detail závodníka KLUČKOVÁ Hana CZE 2010 DK BIKESHOP Racing Team 15. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:25:17.5 0:02:18.9 12:09.1 [14] 14 13:08.3 [17] 15
16 413 detail závodníka KROUPOVÁ Jolana CZE 2009 Akademie cyklistických sportů 16. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:25:22.5 0:02:23.9 12:11.3 [15] 15 13:11.1 [19] 16
17 411 detail závodníka STANLEY Anna CZE 2010 REXONIX KOVO PRAHA 17. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:25:27.0 0:02:28.4 12:17.1 [16] 16 13:09.8 [18] 17
18 416 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE team Nové Město na Moravě 18. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:25:38.0 0:02:39.5 12:32.1 [18] 18 13:05.9 [15] 18
19 415 detail závodníka JANÍKOVÁ Monika CZE 2010 REXONIX KOVO PRAHA 19. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:25:57.2 0:02:58.7 12:50.3 [21] 21 13:06.8 [16] 19
20 428 detail závodníka ŠEBESTOVÁ Barbora CZE 2009 TJ PLAMEN CHODOV z.s. 20. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:26:09.0 0:03:10.4 12:47.1 [20] 20 13:21.8 [20] 20
21 424 detail závodníka REKOVÁ Anna CZE 2010 CK LOKO Rakovník 21. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:26:29.2 0:03:30.7 12:40.8 [19] 19 13:48.3 [22] 21
22 427 detail závodníka ERBANOVÁ Viktorie CZE 2010 TUFO CZ OTROKOVICE 22. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:26:44.2 0:03:45.7 12:58.6 [22] 22 13:45.6 [21] 22
23 420 detail závodníka VOTÍPKOVÁ Andrea CZE 2009 BIKE CLUB KLATOVY 23. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:27:09.9 0:04:11.4 13:08.6 [23] 23 14:01.3 [23] 23
24 432 detail závodníka KRÁČMAROVÁ Anna CZE 2009 LOKO TRUTNOV 24. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:28:05.9 0:05:07.4 13:20.6 [24] 24 14:45.3 [26] 24
25 433 detail závodníka VEITOVÁ Lucie CZE 2010 AUTHOR TEAM STUPNO 25. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:28:20.2 0:05:21.7 13:36.8 [25] 25 14:43.3 [25] 25
26 426 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 26. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:28:42.2 0:05:43.7 13:43.8 [26] 26 14:58.3 [28] 26
27 422 detail závodníka BARTOŠOVÁ Magdaléna CZE 2010 ACT leraK Blansko 27. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:28:48.4 0:05:49.9 13:57.1 [27] 27 14:51.3 [27] 27
28 418 detail závodníka LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 HEAD PRO TEAM OPAVA 28. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:28:49.7 0:05:51.1 14:34.1 [30] 30 14:15.6 [24] 28
29 430 detail závodníka SLOUPOVÁ Kateřina CZE 2010 TJ PLAMEN CHODOV z.s. 29. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:29:19.2 0:06:20.6 14:20.6 [29] 29 14:58.6 [29] 29
30 431 detail závodníka SOUKUPOVÁ Lucie CZE 2009 CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 30. /  Žákyně II (13 - 14 let) 0:29:44.2 0:06:45.6 14:01.1 [28] 28 15:43.1 [30] 30
--- 419 detail závodníka VÝBORNÁ Marianna CZE 2010 REXONIX KOVO PRAHA . /  Žákyně II (13 - 14 let) DNF --- --- --- --- ---
--- 414 detail závodníka DAJČOVÁ Amálie CZE 2010 CZECH MULTISPORT COACHING . /  Žákyně II (13 - 14 let) DNS --- --- --- --- ---