Krušnohorská třicítka 2013 - 13. ročník Malé Krušnohorské
DATUM : | 16.2.2013 | MÍSTO : | Nové Město v Krušných horách |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 220 | ŽIŽKA Filip | 1993 | TJ Lokomotiva Teplice | 1. / Muži (1998 a starší) | 0:44:55.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 221 | ŠTOCHL Jan | 1992 | TJ Lokomotiva Teplice | 2. / Muži (1998 a starší) | 0:44:55.6 | 0:00:00.6 | |
3 | 215 | KOUDELKA Petr | 1981 | Kona Cycling Point | 3. / Muži (1998 a starší) | 0:50:10.2 | 0:05:15.2 | |
4 | 116 | HAVEL Aleš | 1991 | LOTE | 4. / Muži (1998 a starší) | 0:50:52.5 | 0:05:57.5 | |
5 | 236 | WÜRZ Martin | 1963 | Swsl Lučany | 5. / Muži (1998 a starší) | 0:51:23.8 | 0:06:28.8 | |
6 | 233 | STRÁNSKÝ Vojtěch | 1990 | Czech MTBO Team | 6. / Muži (1998 a starší) | 0:51:56.2 | 0:07:01.2 | |
7 | 223 | MATĚJKA Jan | 1965 | Lokomotiva Teplice | 7. / Muži (1998 a starší) | 0:52:59.5 | 0:08:04.5 | |
8 | 135 | HAMR Jiří | 1996 | LOTE | 8. / Muži (1998 a starší) | 0:55:08.7 | 0:10:13.7 | |
9 | 208 | IMMER Tomáš | 1980 | Krušnoman triatlon team Litvínov | 9. / Muži (1998 a starší) | 0:57:28.3 | 0:12:33.3 | |
10 | 234 | DLOUHÝ Martin | 1970 | Baník Osek | 10. / Muži (1998 a starší) | 0:59:06.0 | 0:14:11.0 | |
11 | 226 | LEGAT Viktor | 1970 | KKR Chomutov | 11. / Muži (1998 a starší) | 1:00:18.3 | 0:15:23.3 | |
12 | 216 | KRÁTKÝ Luboš | 1977 | Sweep Chomutov | 12. / Muži (1998 a starší) | 1:01:36.6 | 0:16:41.6 | |
13 | 230 | LAUBE Zbyněk | 1976 | Loko Beroun Kanoistika | 13. / Muži (1998 a starší) | 1:02:33.5 | 0:17:38.5 | |
14 | 227 | KOTYZA Michael | 1977 | USKCS Plzeň | 14. / Muži (1998 a starší) | 1:03:15.6 | 0:18:20.6 | |
15 | 224 | KOUCKÝ Roman | 1963 | Jilemnice | 15. / Muži (1998 a starší) | 1:04:12.5 | 0:19:17.5 | |
16 | 222 | TÁBORSKÝ Tomáš | 1995 | LOTE | 16. / Muži (1998 a starší) | 1:04:21.4 | 0:19:26.4 | |
17 | 142 | PRELL Pavel | 1976 | Kanoistika Kralupy | 17. / Muži (1998 a starší) | 1:04:43.1 | 0:19:48.1 | |
18 | 110 | ZIMOLA Petr | 1992 | Lachalo Team | 18. / Muži (1998 a starší) | 1:05:59.6 | 0:21:04.6 | |
19 | 232 | ŽALUD Jan | 1978 | VKO Louny | 19. / Muži (1998 a starší) | 1:06:00.3 | 0:21:05.3 | |
20 | 219 | OPPELT Michal | 1983 | Spona Teplice | 20. / Muži (1998 a starší) | 1:06:18.1 | 0:21:23.1 | |
21 | 218 | DOLANSKÝ Pavel | 1965 | Most | 21. / Muži (1998 a starší) | 1:07:58.6 | 0:23:03.6 | |
22 | 231 | ZELENÁK Dušan | 1950 | Glassman TT Teplice | 22. / Muži (1998 a starší) | 1:08:07.0 | 0:23:12.0 | |
23 | 213 | ŠUPOLÍK Luboš | 1992 | TJ Kralupy oddíl kanoistiky | 23. / Muži (1998 a starší) | 1:10:41.3 | 0:25:46.3 | |
24 | 122 | NEPIVODA Aleš | 1975 | Žatec | 24. / Muži (1998 a starší) | 1:10:46.7 | 0:25:51.7 | |
25 | 102 | NOVÁK Petr | 1977 | OOP Trnovany | 25. / Muži (1998 a starší) | 1:11:28.2 | 0:26:33.2 | |
26 | 210 | SVOBODA Josef | 1949 | TJ DNT Kadaň | 26. / Muži (1998 a starší) | 1:14:45.6 | 0:29:50.6 | |
27 | 209 | MARTYKÁN Jiří | 1949 | DNT Kadaň | 27. / Muži (1998 a starší) | 1:16:06.5 | 0:31:11.5 | |
28 | 214 | NOVÁK Jindřich | 1964 | TJ Kralupy oddíl kanoistiky | 28. / Muži (1998 a starší) | 1:20:22.3 | 0:35:27.3 | |
29 | 212 | ŠEBA Patrik | 1992 | TJ Kralupy oddíl kanoistiky | 29. / Muži (1998 a starší) | 1:20:48.6 | 0:35:53.6 | |
30 | 217 | MALINA Jiří | 1976 | --- | 30. / Muži (1998 a starší) | 1:22:17.7 | 0:37:22.7 | |
31 | 129 | PECHA Karel | 1961 | Teplice | 31. / Muži (1998 a starší) | 1:39:36.0 | 0:54:41.0 | |
--- | 235 | DUNAJ Michal | 1983 | --- | . / Muži (1998 a starší) | DNF | --- |