Jizerská 50 ČSOB Pojišťovny - ČEZ Bedřichovská 30
DATUM : | 11.1.2013 | MÍSTO : | Bedřichov v Jizerských horách |
---|
POŘADATEL : | Mather Sport | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.jiz50.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Hřebínek | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | ROČÁREK Jiří | 1983 | Fischer Subaru Team | 1. / M40 | 1:20:19.4 | 0:00:00.0 | 0:57:52.9 | 1 | ||
2 | 155 | MAGÁL Jiří | 1977 | Dukla Liberec | 2. / M40 | 1:20:19.5 | 0:00:00.1 | 0:57:53.3 | 2 | ||
3 | 162 | KAUTZ Michal | 1989 | Atlas Czech Republic | 3. / M40 | 1:25:03.5 | 0:04:44.1 | 1:01:14.1 | 3 | ||
4 | 111 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Fischer-subaru Racing Team | 4. / M40 | 1:27:03.1 | 0:06:43.7 | 1:01:14.5 | 4 | ||
5 | 164 | PŠENIČKA Jakub | 1992 | --- | 5. / M40 | 1:27:09.0 | 0:06:49.6 | 1:03:00.6 | 6 | ||
6 | 125 | BIANCHI Eugenio | 1985 | Ski Club Sormano - Enervit Tea | 6. / M40 | 1:27:17.5 | 0:06:58.1 | 1:01:33.4 | 5 | ||
7 | 85 | KALIBA Štěpán | 1993 | Dukla Liberec | 7. / M40 | 1:29:44.3 | 0:09:24.9 | 1:04:05.8 | 7 | ||
8 | 71 | MELŠA Zdeněk | 1982 | Fortex Ski Mb | 8. / M40 | 1:34:01.8 | 0:13:42.4 | 1:07:55.9 | 8 | ||
9 | 150 | STUPELIS Kaspars | 1982 | LOPPET TEAM LATVIA | 9. / M40 | 1:35:18.3 | 0:14:58.9 | 1:08:09.9 | 9 | ||
10 | 51 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol Racing Team | 10. / M40 | 1:35:40.1 | 0:15:20.7 | 1:09:29.5 | 12 | ||
11 | 160 | VONDRA Vítězslav | 1979 | VSK Humanita Praha | 11. / M40 | 1:35:44.5 | 0:15:25.1 | 1:09:28.5 | 10 | ||
12 | 153 | MAŠEK Jan | 1978 | Usk Praha Kanoistika | 12. / M40 | 1:37:25.3 | 0:17:05.9 | 1:09:28.9 | 11 | ||
13 | 45 | REJZEK Martin | 1972 | Eintracht Braunschweig | 1. / M50 | 1:37:28.5 | 0:17:09.1 | 1:10:55.4 | 15 | ||
14 | 119 | STRNAD Aleš | 1986 | Eleven Test Team | 13. / M40 | 1:37:31.5 | 0:17:12.1 | 1:10:32.7 | 13 | ||
15 | 28 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | Fel Praha | 1. / M60 | 1:37:36.2 | 0:17:16.8 | 1:10:56.1 | 16 | ||
16 | 144 | ŠVARC Petr | 1966 | Ekonom - Žižkovský tygři | 2. / M50 | 1:37:56.3 | 0:17:36.9 | 1:10:54.8 | 14 | ||
17 | 92 | BALATKA Jaroslav | 1959 | --- | 2. / M60 | 1:38:47.9 | 0:18:28.5 | 1:12:11.0 | 20 | ||
18 | 98 | KOLAJA Jan | 1981 | Ski klub JBCN | 14. / M40 | 1:39:10.0 | 0:18:50.6 | 1:12:10.4 | 19 | ||
19 | 70 | ZNOJEMSKÝ Karel | 1977 | LK Ledeč nad Sáz. | 15. / M40 | 1:39:11.6 | 0:18:52.2 | 1:12:08.9 | 17 | ||
20 | 99 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub JBCN | 1. / Z40 | 1:39:19.3 | 0:18:59.9 | 1:12:43.4 | 22 | ||
21 | 108 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint Toko Team | 2. / Z40 | 1:39:50.0 | 0:19:30.6 | 1:12:09.8 | 18 | ||
22 | 97 | BRABEC Miroslav | 1967 | Habrdy | 3. / M50 | 1:40:27.7 | 0:20:08.3 | 1:12:11.8 | 21 | ||
23 | 120 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | Redpoint Toko Team | 3. / M60 | 1:41:43.1 | 0:21:23.7 | 1:13:39.1 | 24 | ||
24 | 82 | PUŠ Václav | 1982 | Eleven Footbike Team | 16. / M40 | 1:41:44.8 | 0:21:25.4 | 1:13:40.6 | 26 | ||
25 | 72 | TIŠER Matouš | 1992 | Cyklofit Mtb Team Liberec | 17. / M40 | 1:42:39.3 | 0:22:19.9 | 1:13:10.8 | 23 | ||
26 | 116 | JAROŠ Zbyšek | 1974 | Lipnoman | 18. / M40 | 1:42:41.4 | 0:22:22.0 | 1:15:12.0 | 31 | ||
27 | 42 | PAVLIŠTA David | 1984 | KP Architektura | 19. / M40 | 1:42:44.9 | 0:22:25.5 | 1:13:39.9 | 25 | ||
28 | 115 | SVOBODA Petr | 1968 | Intersport | 4. / M50 | 1:42:45.7 | 0:22:26.3 | 1:15:13.6 | 33 | ||
29 | 126 | KOŽÍŠKOVÁ Anna | 1986 | Kanoistika Dukla Praha | 3. / Z40 | 1:42:51.0 | 0:22:31.6 | 1:14:58.7 | 28 | ||
30 | 505 | DAVÍDEK Pavel | 1987 | Kanoistika Dukla Praha | 20. / M40 | 1:43:23.4 | 0:23:04.0 | 1:15:06.1 | 29 | ||
31 | 91 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO Škrovád | 21. / M40 | 1:43:31.1 | 0:23:11.7 | 1:15:16.4 | 35 | ||
32 | 43 | GRAFF Mario | 1971 | RSV Bautzen | 5. / M50 | 1:43:43.4 | 0:23:24.0 | 1:14:10.5 | 27 | ||
33 | 101 | MORAVEC Martin | 1984 | Ski klub JBCN | 22. / M40 | 1:44:26.7 | 0:24:07.3 | 1:15:12.6 | 32 | ||
34 | 161 | KLAŠKA Pavel | 1993 | Oob Kotlářka Praha | 23. / M40 | 1:44:53.4 | 0:24:34.0 | 1:16:59.0 | 45 | ||
35 | 54 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | Sebnitzer R.v.1897e.v. | 6. / M50 | 1:45:01.3 | 0:24:41.9 | 1:15:15.9 | 34 | ||
36 | 59 | BÖHM Andreas | 1976 | Bertsdorfer SV | 24. / M40 | 1:45:24.7 | 0:25:05.3 | 1:16:58.0 | 44 | ||
37 | 3 | TŘÍSKA Jaroslav | 1976 | Lbs | 25. / M40 | 1:45:26.7 | 0:25:07.3 | 1:15:11.3 | 30 | ||
38 | 12 | LEIBIGER Jens | 1959 | Post SV Dresden | 4. / M60 | 1:45:29.5 | 0:25:10.1 | 1:15:26.8 | 37 | ||
39 | 172 | LARIONOV Andrey | 1962 | --- | 5. / M60 | 1:45:31.5 | 0:25:12.1 | 1:16:46.0 | 41 | ||
40 | 5 | VELINSKÝ Radek | 1972 | OK Sport Chrudim | 7. / M50 | 1:45:38.7 | 0:25:19.3 | 1:17:21.2 | 47 | ||
41 | 88 | NEUBAUER Radim | 1977 | Hermann - Irsap | 26. / M40 | 1:45:58.5 | 0:25:39.1 | 1:17:34.0 | 49 | ||
42 | 509 | TREFIL Lukáš | 1988 | Dukla Praha | 27. / M40 | 1:46:14.5 | 0:25:55.1 | 1:16:47.3 | 43 | ||
43 | 23 | NEDVĚD Miroslav | 1956 | Tj Horní Mísečky | 6. / M60 | 1:46:25.5 | 0:26:06.1 | 1:16:36.5 | 39 | ||
44 | 151 | KEJVAL Jiří | 1967 | ČOV | 8. / M50 | 1:46:43.3 | 0:26:23.9 | 1:15:21.9 | 36 | ||
45 | 38 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | 7. / M60 | 1:46:49.7 | 0:26:30.3 | 1:16:37.6 | 40 | ||
46 | 105 | RYBÁŘ Tomáš | 1981 | Lokal Blok | 28. / M40 | 1:46:59.4 | 0:26:40.0 | 1:18:10.3 | 51 | ||
47 | 508 | KUČERA Patrik | 1993 | Kanoistika Dukla Praha | 29. / M40 | 1:47:11.2 | 0:26:51.8 | 1:18:19.5 | 52 | ||
48 | 389 | HRADÍLEK Vavřinec | 1987 | USK Praha | 30. / M40 | 1:47:12.6 | 0:26:53.2 | 1:17:50.2 | 50 | ||
49 | 504 | HAVEL Daniel | 1991 | Kanoistika Dukla Praha | 31. / M40 | 1:47:27.5 | 0:27:08.1 | 1:16:46.5 | 42 | ||
50 | 89 | VLČEK Petr | 1989 | Cyklo-ski Polička | 32. / M40 | 1:47:58.8 | 0:27:39.4 | 1:17:16.1 | 46 | ||
51 | 127 | ŠULC Jakub | 1996 | Bike and Ski Bakajda | 1. / M18 | 1:48:00.0 | 0:27:40.6 | 1:15:29.2 | 38 | ||
52 | 4 | ZELENKA Petr | 1968 | Tj Roprachtice | 9. / M50 | 1:48:39.2 | 0:28:19.8 | 1:18:55.4 | 57 | ||
53 | 67 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 33. / M40 | 1:48:39.6 | 0:28:20.2 | 1:18:30.6 | 55 | ||
54 | 80 | BLAHNA Pete | 1950 | Pete - Adr - Team | 1. / M70 | 1:48:41.7 | 0:28:22.3 | 1:19:23.1 | 62 | ||
55 | 124 | LUDVÍK Petr | 1972 | Etriatlon | 10. / M50 | 1:48:42.5 | 0:28:23.1 | 1:18:24.8 | 54 | ||
56 | 31 | MÜLLER Gerold | 1963 | Bertsdorfer SV | 11. / M50 | 1:48:44.7 | 0:28:25.3 | 1:19:16.9 | 59 | ||
57 | 37 | MOTEJL Jiří | 1993 | ZO 226 | 34. / M40 | 1:49:02.6 | 0:28:43.2 | 1:18:55.9 | 58 | ||
58 | 48 | KORYCINSKI Rafal | 1971 | Cartusia Kartuzy | 12. / M50 | 1:49:10.8 | 0:28:51.4 | 1:20:24.4 | 72 | ||
59 | 32 | ANTOŠ Tomáš | 1976 | Atletika 88 Oslavany | 35. / M40 | 1:49:13.9 | 0:28:54.5 | 1:18:21.4 | 53 | ||
60 | 336 | JARNÍK Jáchym | 1995 | SK Rychloběžka | 2. / M18 | 1:49:14.0 | 0:28:54.6 | 1:20:04.2 | 67 | ||
61 | 24 | POSPÍŠIL Miroslav | 1960 | HSTS Věrovany | 8. / M60 | 1:49:16.6 | 0:28:57.2 | 1:18:31.8 | 56 | ||
62 | 77 | KUBALÍK Jan | 1978 | Salomon Atomic Nordic Team | 36. / M40 | 1:49:20.3 | 0:29:00.9 | 1:19:55.5 | 66 | ||
63 | 87 | JANDERA Petr | 1966 | Tri-club Jablonec | 13. / M50 | 1:49:26.2 | 0:29:06.8 | 1:19:20.4 | 60 | ||
64 | 211 | JANATA Milan | 1986 | Tj Roprachtice | 37. / M40 | 1:49:41.0 | 0:29:21.6 | 1:19:43.3 | 65 | ||
65 | 52 | FULKA Jiří | 1960 | Redpoint Toko Team | 9. / M60 | 1:50:14.1 | 0:29:54.7 | 1:19:21.4 | 61 | ||
66 | 137 | KUGLER Zbyněk | 1981 | Grid | 38. / M40 | 1:50:22.8 | 0:30:03.4 | 1:19:24.0 | 63 | ||
67 | 79 | ZDVIHAL Lukáš | 1977 | Lipnoman | 39. / M40 | 1:50:43.5 | 0:30:24.1 | 1:20:19.6 | 70 | ||
68 | 131 | ŠLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Subaru | 40. / M40 | 1:50:55.6 | 0:30:36.2 | 1:20:18.6 | 69 | ||
69 | 112 | MACHÁČEK Dušan | 1966 | VK Blesk | 14. / M50 | 1:51:03.2 | 0:30:43.8 | 1:20:20.6 | 71 | ||
70 | 148 | MÄNNEL Harald | 1956 | OL-Team Wehrsdorf | 10. / M60 | 1:51:09.7 | 0:30:50.3 | 1:20:32.3 | 73 | ||
71 | 444 | KUŘE Petr | 1975 | IVT Náchod | 41. / M40 | 1:51:13.5 | 0:30:54.1 | 1:17:25.9 | 48 | ||
72 | 50 | HORVÁT Petr | 1994 | Sk Severka Šumperk | 42. / M40 | 1:51:15.9 | 0:30:56.5 | 1:20:52.7 | 75 | ||
73 | 157 | KLINGORA Lukáš | 1992 | Sk Velo Praha | 43. / M40 | 1:51:26.1 | 0:31:06.7 | 1:21:37.9 | 84 | ||
74 | 132 | DVOŘÁK Martin | 1960 | SK DNF | 11. / M60 | 1:51:36.9 | 0:31:17.5 | 1:20:57.2 | 77 | ||
75 | 515 | PŮBAL Robert | 1972 | ČKL Harrachov | 15. / M50 | 1:51:58.7 | 0:31:39.3 | 1:22:00.3 | 86 | ||
76 | 66 | STRNAD Miloš | 1953 | Psáry | 12. / M60 | 1:52:15.8 | 0:31:56.4 | 1:22:48.2 | 92 | ||
77 | 96 | LANSBERGEN Leo | 1951 | SLT Netherlands | 2. / M70 | 1:52:24.0 | 0:32:04.6 | 1:21:01.2 | 80 | ||
78 | 133 | BARTOŠ Jan | 1974 | Lamači Skal | 44. / M40 | 1:52:29.0 | 0:32:09.6 | 1:20:51.7 | 74 | ||
79 | 262 | EIKANGER Tom Eirik | 1966 | Statoil | 16. / M50 | 1:52:30.8 | 0:32:11.4 | 1:22:54.2 | 95 | ||
80 | 36 | ZEMLER Václav | 1963 | Kiwi Varnsdorf | 17. / M50 | 1:52:37.9 | 0:32:18.5 | 1:20:13.7 | 68 | ||
81 | 154 | KNAPKOVÁ Miroslava | 1980 | Vk Slavia | 4. / Z40 | 1:52:40.5 | 0:32:21.1 | 1:20:57.9 | 78 | ||
82 | 14 | KRISTEK Jiří | 1967 | Retia Pardubice | 18. / M50 | 1:52:43.4 | 0:32:24.0 | 1:21:02.9 | 81 | ||
83 | 381 | SCHÖNE André | 1978 | OL-Team Wehrsdorf | 45. / M40 | 1:52:51.3 | 0:32:31.9 | 1:21:39.5 | 85 | ||
84 | 411 | KOHOUT Tomáš | 1976 | --- | 46. / M40 | 1:53:06.0 | 0:32:46.6 | 1:21:21.8 | 83 | ||
85 | 10 | MIFEK Tomáš | 1964 | ČeMBA | 19. / M50 | 1:53:25.9 | 0:33:06.5 | 1:22:38.3 | 91 | ||
86 | 202 | FRYŠOVÁ Hana | 1963 | VSK Humanita Praha | 1. / Z50 | 1:53:28.4 | 0:33:09.0 | 1:22:01.4 | 87 | ||
87 | 2 | ŘEHÁK Pavel | 1984 | OB Vamberk | 47. / M40 | 1:53:36.8 | 0:33:17.4 | 1:19:30.2 | 64 | ||
88 | 86 | FISENKO Ondřej | 1992 | T-tea | 48. / M40 | 1:53:40.3 | 0:33:20.9 | 1:23:25.6 | 102 | ||
89 | 58 | KARLÍK Michal | 1964 | Loko Trutnov | 20. / M50 | 1:53:46.2 | 0:33:26.8 | 1:21:00.0 | 79 | ||
90 | 13 | KUBÍČEK Zdeněk | 1972 | Silvini Ski Trab Team | 21. / M50 | 1:54:00.2 | 0:33:40.8 | 1:20:56.2 | 76 | ||
91 | 271 | ZÁMEČNÍK Pavel | 1964 | Skp Hradec Králové | 22. / M50 | 1:54:07.6 | 0:33:48.2 | 1:22:53.7 | 94 | ||
92 | 289 | BEZDĚK Pavel | 1986 | Redpoint - Teplice nad Metují | 49. / M40 | 1:54:07.7 | 0:33:48.3 | 1:22:55.7 | 96 | ||
93 | 73 | PUNČOCHÁŘ Petr | 1980 | CS Stodulky | 50. / M40 | 1:54:12.7 | 0:33:53.3 | 1:23:09.7 | 97 | ||
94 | 145 | KOBERA Matěj | 1980 | Kobera | 51. / M40 | 1:54:13.8 | 0:33:54.4 | 1:23:19.7 | 100 | ||
95 | 30 | TRAFINA Jan | 1964 | AC Slovan Liberec | 23. / M50 | 1:54:51.6 | 0:34:32.2 | 1:22:32.1 | 89 | ||
96 | 63 | KREJČÍ Vojtěch | 1977 | TK GRUBA Hradec Králové | 52. / M40 | 1:54:53.6 | 0:34:34.2 | 1:22:22.0 | 88 | ||
97 | 103 | HRDLIČKA Marcel | 1972 | Kv Kondor | 24. / M50 | 1:54:56.2 | 0:34:36.8 | 1:22:50.7 | 93 | ||
98 | 17 | KOPAL David | 1980 | LS Brno | 53. / M40 | 1:55:04.0 | 0:34:44.6 | 1:22:34.4 | 90 | ||
99 | 171 | ZHILYAKOV Vadim | 1967 | Dinamo-Rest | 25. / M50 | 1:55:20.9 | 0:35:01.5 | 1:24:08.0 | 108 | ||
100 | 39 | MÜTZE Sven | 1976 | Dresdner Skiverein | 54. / M40 | 1:55:27.3 | 0:35:07.9 | 1:23:10.4 | 98 |