Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | 10 km | # | 21,1 km | # | 31,1 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 401 | KOECH Lilian | 1983 | --- | 1. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 2:51:42 | 0:00:00 | 2:51:38 | 0:37:42 | 1 | 1:21:15 | 1 | 2:02:26 | 1 | ||
2 | diplom | 495 | VRAJIC Marija | 1976 | AK Maksimir | 2. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 2:53:52 | 0:02:10 | 2:53:48 | 0:39:07 | 2 | 1:23:30 | 2 | 2:03:56 | 2 | ||
3 | diplom | 402 | FARKAS Katalin | 1974 | Benedek-TEAM | 3. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 2:57:26 | 0:05:44 | 2:57:24 | 0:40:03 | 3 | 1:26:33 | 3 | 2:08:34 | 3 | ||
4 | diplom | 403 | IMRÉNÉ KISS Ágnes | 1973 | Benedek-TEAM | 1. / Z40 (1964-1973) | 3:08:34 | 0:16:52 | 3:08:31 | 0:40:29 | 4 | 1:28:01 | 4 | 2:12:14 | 4 | ||
5 | diplom | 423 | LAPINOVA Kristina | 1983 | Trian SK UMB BB | 4. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:11:38 | 0:19:56 | 3:11:29 | 0:41:47 | 5 | 1:30:54 | 5 | 2:17:10 | 5 | ||
6 | diplom | 431 | PAULINYOVA Radka | 1971 | TRNAVA | 2. / Z40 (1964-1973) | 3:19:29 | 0:27:47 | 3:19:20 | 0:45:50 | 6 | 1:37:59 | 6 | 2:24:53 | 6 | ||
7 | diplom | 485 | BALOŠÁKOVÁ Anna | 1961 | ŠKP Čadca | 1. / Z50 (1963 a st.) | 3:23:59 | 0:32:17 | 3:23:39 | 0:46:00 | 7 | 1:38:03 | 7 | 2:26:06 | 7 | ||
8 | diplom | 483 | STOLIČNÁ Zuzana | 1968 | --- | 3. / Z40 (1964-1973) | 3:26:35 | 0:34:53 | 3:26:28 | 0:46:53 | 8 | 1:40:44 | 8 | 2:28:15 | 8 | ||
9 | diplom | 473 | GÖBÖLÖS SZABÓ Julianna | 1988 | Esztergomi futóművek | 5. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:27:03 | 0:35:21 | 3:24:32 | 0:49:12 | 9 | 1:42:21 | 9 | 2:30:25 | 9 | ||
10 | diplom | 467 | VEČERKOVÁ Hana | 1969 | --- | 4. / Z40 (1964-1973) | 3:28:08 | 0:36:26 | 3:25:42 | 0:50:02 | 11 | 1:45:15 | 11 | 2:33:32 | 11 | ||
11 | diplom | 480 | NAGYOVÁ Alica | 1983 | a.a.a.malo | 6. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:29:31 | 0:37:49 | 3:26:10 | 0:49:39 | 10 | 1:42:47 | 10 | 2:31:21 | 10 | ||
12 | diplom | 454 | ŽELEZNÁ Lada | 1989 | --- | 7. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:34:48 | 0:43:06 | 3:32:04 | 0:50:47 | 14 | 1:45:56 | 12 | 2:34:39 | 12 | ||
13 | diplom | 432 | KNAPIKOVA Alzbeta | 1981 | --- | 8. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:36:48 | 0:45:06 | 3:35:28 | 0:50:09 | 13 | 1:46:11 | 13 | 2:36:33 | 13 | ||
14 | diplom | 474 | RENDEKOVA Gabriela | 1982 | --- | 9. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:45:47 | 0:54:05 | 3:44:12 | 0:53:20 | 18 | 1:49:59 | 16 | 2:42:54 | 15 | ||
15 | diplom | 476 | KOCHOLOVÁ Marcela | 1974 | AK MŠK ŽIAR NAD HRONOM | 10. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:46:27 | 0:54:45 | 3:44:37 | 0:52:30 | 17 | 1:50:45 | 18 | 2:43:43 | 17 | ||
16 | diplom | 484 | TAVASZI Barbara | 1986 | --- | 11. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:48:06 | 0:56:24 | 3:46:56 | 0:51:10 | 16 | 1:49:43 | 15 | 2:43:30 | 16 | ||
17 | diplom | 429 | SELECKA Katarina | 1978 | --- | 12. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:49:51 | 0:58:09 | 3:48:57 | 0:50:07 | 12 | 1:48:28 | 14 | 2:42:42 | 14 | ||
18 | diplom | 424 | GARAJOVÁ Katarína | 1987 | KBL Jasná Liptovský Mikuláš | 13. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:52:18 | 1:00:36 | 3:51:10 | 0:53:25 | 21 | 1:50:08 | 17 | 2:44:33 | 18 | ||
19 | diplom | 434 | ALEXANDERČÍKOVÁ Zuzana | 1981 | Nezávislosť Bratislava | 14. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:53:51 | 1:02:09 | 3:52:20 | 0:53:24 | 19 | 1:53:25 | 20 | 2:49:35 | 21 | ||
20 | diplom | 452 | NĚMEČKOVÁ Martina | 1965 | Trailpoint Praha/SK 4 DV Ceské Budejovice | 5. / Z40 (1964-1973) | 3:53:57 | 1:02:15 | 3:53:17 | 0:50:59 | 15 | 1:52:05 | 19 | 2:47:51 | 19 | ||
21 | diplom | 425 | PETŘÍČKOVÁ Lenka | 1967 | --- | 6. / Z40 (1964-1973) | 3:54:14 | 1:02:32 | 3:53:03 | 0:53:55 | 25 | 1:54:28 | 24 | 2:49:36 | 22 | ||
22 | diplom | 436 | HANCKOVA Marta | 1975 | Nezavislosť Bratislava | 15. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:54:24 | 1:02:42 | 3:52:53 | 0:53:25 | 20 | 1:53:25 | 21 | 2:49:35 | 20 | ||
23 | diplom | 492 | PETRJANOSOVA Silvia | 1980 | Nezávislosť BA | 16. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:56:02 | 1:04:20 | 3:53:32 | 0:56:51 | 34 | 1:58:09 | 28 | 2:54:10 | 26 | ||
24 | diplom | 462 | LENGYELOVA Jana | 1985 | --- | 17. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:56:36 | 1:04:54 | 3:53:13 | 0:55:40 | 29 | 1:56:22 | 25 | 2:51:54 | 25 | ||
25 | diplom | 500 | ŠAMUDOVSKÁ Katarína | 1981 | --- | 18. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:57:25 | 1:05:43 | 3:57:06 | 0:53:31 | 23 | 1:54:28 | 23 | 2:51:04 | 24 | ||
26 | diplom | 461 | GERÉNYIOVÁ Katatrína | 1981 | --- | 19. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 3:57:33 | 1:05:51 | 3:55:19 | 0:56:59 | 38 | 1:59:50 | 33 | 2:54:11 | 28 | ||
27 | diplom | 442 | HAVRANOVÁ Sylvia | 1972 | AK Tlmače | 7. / Z40 (1964-1973) | 3:59:52 | 1:08:10 | 3:58:11 | 0:56:58 | 36 | 1:59:52 | 36 | 2:54:11 | 29 | ||
28 | diplom | 444 | SEIDLOVÁ Eva | 1948 | AK Tlmače | 2. / Z50 (1963 a st.) | 3:59:52 | 1:08:10 | 3:58:11 | 0:56:58 | 36 | 1:59:50 | 32 | 2:54:10 | 27 | ||
29 | diplom | 453 | TORNBERG Milka | 1986 | --- | 20. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:03:10 | 1:11:28 | 4:01:47 | 0:54:35 | 26 | 1:56:44 | 26 | 2:54:49 | 31 | ||
30 | diplom | 459 | KOLEDOVÁ ŽIDEKOVÁ Jana | 1960 | Maraton klub Rajec | 3. / Z50 (1963 a st.) | 4:05:24 | 1:13:42 | 4:03:58 | 0:55:49 | 31 | 1:58:44 | 29 | 2:54:11 | 30 | ||
31 | diplom | 496 | ERETEO Anne | 1967 | --- | 8. / Z40 (1964-1973) | 4:05:46 | 1:14:04 | 4:04:58 | 0:53:30 | 22 | 1:54:08 | 22 | 2:49:51 | 23 | ||
32 | diplom | 489 | ŠULCOVÁ Denisa | 1976 | --- | 21. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:07:30 | 1:15:48 | 4:05:16 | 0:56:59 | 39 | 1:59:52 | 35 | 2:56:15 | 33 | ||
33 | diplom | 1182 | GRUBEROVA Marketa | 1982 | MK Kladno | 22. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:07:40 | 1:15:58 | 4:04:45 | 0:59:49 | 46 | 2:05:52 | 46 | 3:04:41 | 37 | ||
34 | diplom | 458 | ZIEDINA Inga | 1971 | --- | 9. / Z40 (1964-1973) | 4:07:57 | 1:16:15 | 4:07:21 | 0:53:35 | 24 | 1:56:51 | 27 | 2:55:30 | 32 | ||
35 | diplom | 441 | HAVRANOVÁ Stanislava | 1970 | --- | 10. / Z40 (1964-1973) | 4:14:44 | 1:23:02 | 4:12:10 | 0:56:39 | 32 | 2:00:24 | 37 | 3:01:04 | 34 | ||
36 | diplom | 457 | CIGANOKA Darja | 1986 | --- | 23. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:16:43 | 1:25:01 | 4:15:09 | 0:57:40 | 41 | 2:02:42 | 39 | 3:03:45 | 36 | ||
37 | diplom | 477 | SZABÓOVÁ Dana | 1962 | inQool.cz Triathlon Team | 4. / Z50 (1963 a st.) | 4:17:05 | 1:25:23 | 4:16:38 | --- | --- | 1:59:51 | 34 | --- | --- | ||
38 | diplom | 491 | HAAS Sylvia | 1967 | --- | 11. / Z40 (1964-1973) | 4:17:39 | 1:25:57 | 4:13:57 | 0:59:47 | 44 | 2:05:24 | 44 | 3:05:04 | 40 | ||
39 | diplom | 427 | SCHRAMM Claudia | 1969 | --- | 12. / Z40 (1964-1973) | 4:17:39 | 1:25:57 | 4:13:57 | 0:59:48 | 45 | 2:05:25 | 45 | 3:05:04 | 40 | ||
40 | diplom | 468 | HELEMBAI Eva | 1987 | --- | 24. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:18:22 | 1:26:40 | 4:18:22 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | diplom | 430 | NIELSEN Dorthe | 1967 | NBPI | 13. / Z40 (1964-1973) | 4:18:24 | 1:26:42 | 4:16:21 | 0:58:23 | 42 | 2:04:53 | 42 | 3:05:53 | 42 | ||
42 | diplom | 465 | WEISSEROVÁ Dana | 1967 | --- | 14. / Z40 (1964-1973) | 4:18:28 | 1:26:46 | 4:16:28 | 0:56:40 | 33 | 1:59:41 | 30 | 3:01:22 | 35 | ||
43 | diplom | 499 | BUCKOVA Lucia | 1975 | --- | 25. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:18:45 | 1:27:03 | 4:15:57 | 1:01:16 | 49 | 2:08:52 | 49 | 3:10:15 | 47 | ||
44 | diplom | 428 | TAYLOR Kate | 1961 | Baildon Runners | 5. / Z50 (1963 a st.) | 4:18:52 | 1:27:10 | 4:16:44 | 1:00:18 | 48 | 2:07:19 | 47 | 3:09:01 | 46 | ||
45 | diplom | 433 | HORVÁTHOVÁ Etela | 1978 | Marathon Club Žitný ostrov | 26. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:19:33 | 1:27:51 | 4:17:33 | 0:57:33 | 40 | 2:04:53 | 43 | 3:07:18 | 45 | ||
46 | diplom | 486 | VLKOVÁ Kristína | 1985 | --- | 27. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:23:54 | 1:32:12 | 4:20:29 | 0:55:48 | 30 | 1:59:45 | 31 | 3:04:48 | 39 | ||
47 | diplom | 445 | SPÓTOVÁ Monika | 1983 | --- | 28. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:25:01 | 1:33:19 | 4:24:17 | 0:54:50 | 27 | 2:02:53 | 41 | 3:06:42 | 43 | ||
48 | diplom | 422 | SZÖKEOVÁ Silvia | 1974 | --- | 29. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:25:01 | 1:33:19 | 4:24:18 | 0:54:51 | 28 | 2:02:53 | 40 | 3:06:57 | 44 | ||
49 | diplom | 464 | VÁVRŮ Ivana | 1988 | Zdena Prso Team | 30. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:25:06 | 1:33:24 | 4:22:29 | 1:03:25 | 54 | 2:13:34 | 54 | 3:14:02 | 49 | ||
50 | diplom | 435 | KNYROVA JITKA | 1963 | SK MAXTRI LIBEREC | 6. / Z50 (1963 a st.) | 4:28:28 | 1:36:46 | 4:26:31 | 0:56:51 | 35 | 2:01:23 | 38 | 3:04:47 | 38 | ||
51 | diplom | 470 | HORVATH Judit Krisztina | 1980 | --- | 31. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:29:21 | 1:37:39 | 4:27:04 | 1:02:58 | 53 | 2:11:19 | 52 | 3:14:23 | 50 | ||
52 | diplom | 469 | FEKIAČOVÁ Martina | 1982 | --- | 32. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:32:49 | 1:41:07 | 4:30:14 | 1:00:00 | 47 | 2:07:45 | 48 | 3:13:20 | 48 | ||
53 | diplom | 497 | SCHOENENBERGER Martine | 1951 | --- | 7. / Z50 (1963 a st.) | 4:33:31 | 1:41:49 | 4:32:58 | 0:59:44 | 43 | 2:10:51 | 50 | 3:15:48 | 52 | ||
54 | diplom | 426 | SILVA Elizabeth | 1984 | --- | 33. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:33:39 | 1:41:57 | 4:30:58 | 1:03:53 | 56 | 2:14:13 | 55 | 3:18:21 | 54 | ||
55 | diplom | 475 | SCHOEBERL Susanne | 1967 | --- | 15. / Z40 (1964-1973) | 4:34:38 | 1:42:56 | 4:31:15 | 1:01:44 | 51 | 2:11:19 | 51 | 3:14:39 | 51 | ||
56 | diplom | 487 | BROWN Emily | 1990 | --- | 34. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:37:41 | 1:45:59 | 4:35:07 | 1:03:40 | 55 | 2:14:23 | 56 | 3:20:32 | 55 | ||
57 | diplom | 478 | RAHMANN Corinna | 1964 | SRAC | 16. / Z40 (1964-1973) | 4:38:04 | 1:46:22 | 4:35:51 | 1:01:31 | 50 | 2:11:53 | 53 | 3:17:56 | 53 | ||
58 | diplom | 481 | HUZIOR Elżbieta | 1970 | Luxtorpeda | 17. / Z40 (1964-1973) | 4:39:17 | 1:47:35 | 4:37:50 | 1:04:08 | 57 | 2:16:22 | 58 | 3:23:35 | 57 | ||
59 | diplom | 451 | TRULIKOVÁ Zdenka | 1954 | --- | 8. / Z50 (1963 a st.) | 4:44:34 | 1:52:52 | 4:41:08 | 1:13:16 | 60 | 2:30:29 | 61 | 3:33:31 | 60 | ||
60 | diplom | 479 | DRAGSCHITZ Andrea | 1973 | KIA Autohaus ZSOLDOS | 18. / Z40 (1964-1973) | 4:45:00 | 1:53:18 | 4:42:03 | 1:04:53 | 58 | 2:18:07 | 59 | 3:23:08 | 56 | ||
61 | diplom | 447 | VAŠINOVÁ Renata | 1972 | NN Bike Team | 19. / Z40 (1964-1973) | 4:56:03 | 2:04:21 | 4:52:53 | 1:02:19 | 52 | 2:15:42 | 57 | 3:30:02 | 59 | ||
62 | diplom | 472 | KARASOVA Oleksandra | 1987 | --- | 35. / Ženy hl. kategória (1974-1995) | 4:58:40 | 2:06:58 | 4:55:06 | 1:06:07 | 59 | 2:19:03 | 60 | 3:28:17 | 58 | ||
--- | 446 | VOZNÍKOVÁ Zuzana | 1986 | BRATISLAVA MARATHON RUNNING CLUB | . / Ženy hl. kategória (1974-1995) | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 450 | MENDEL Nicole | 1977 | --- | . / Ženy hl. kategória (1974-1995) | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 455 | EWERS Dorit | 1961 | --- | . / Z50 (1963 a st.) | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 438 | BENČOVÁ Andrea | 1965 | TO Pohoda Bratislava | . / Z40 (1964-1973) | DNF | --- | --- | 0:56:58 | --- | 1:59:51 | --- | --- | --- | |||
--- | 471 | GILBERT Elizabeth | 1963 | Women Running the World | . / Z50 (1963 a st.) | DNF | --- | --- | 1:04:41 | --- | 2:15:44 | --- | 3:24:09 | --- |