5 x Vimperkem - atletický běh - dráha

Běh
DATUM :5.9.2023 MÍSTO :Vimperk, atletický stadion

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 400m #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 400m #
1 138 detail závodníka KOUBA Václav CZE 2012 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší žáci 0:02:54.1 0:00:00.0 01:29.1 4
2 136 detail závodníka SAMEK Šimon CZE 2012 Fisher skiklub Šumava 2. /  Mladší žáci 0:02:56.5 0:00:02.3 01:28.6 3
3 132 detail závodníka BAŽATOVÁ Agáta CZE 2012 Ski klub Strakonice 1. /  Mladší žákyně 0:02:59.1 0:00:04.9 01:25.7 1
4 130 detail závodníka ČÁSTKA David CZE 2013 Ski klub Strakonice 3. /  Mladší žáci 0:02:59.6 0:00:05.4 01:29.4 6
5 123 detail závodníka PRESL Ludvík CZE 2013 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Mladší žáci 0:03:00.8 0:00:06.6 01:28.1 2
6 133 detail závodníka TERŠ Max CZE 2012 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Mladší žáci 0:03:03.7 0:00:09.5 01:35.3 11
7 131 detail závodníka TUŠLOVÁ Štěpánka CZE 2013 Ski Sokol Stachy 2. /  Mladší žákyně 0:03:04.1 0:00:09.9 01:29.4 5
8 124 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Anna CZE 2013 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Mladší žákyně 0:03:06.3 0:00:12.1 01:30.4 8
9 127 detail závodníka SOVOVÁ Šarlota CZE 2013 Ski Sokol Stachy 4. /  Mladší žákyně 0:03:07.3 0:00:13.2 01:30.0 7
10 139 detail závodníka JAKSOVA Sarlota CZE 2012 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Mladší žákyně 0:03:15.2 0:00:21.0 01:31.5 9
11 134 detail závodníka SOCHOVÁ Šarlota CZE 2012 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Mladší žákyně 0:03:16.9 0:00:22.7 01:35.6 12
12 140 detail závodníka SCHWARZOVÁ Ela CZE 2012 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  Mladší žákyně 0:03:19.9 0:00:25.7 01:35.7 13
13 128 detail závodníka KOSINKA Jan CZE 2013 ATOM SPORT Temelín 6. /  Mladší žáci 0:03:27.0 0:00:32.8 01:34.0 10
14 137 detail závodníka HEŘMAN Lukáš CZE 2012 Ski Sokol Stachy 7. /  Mladší žáci 0:03:30.3 0:00:36.1 01:44.6 16
15 126 detail závodníka MERTL Daniel Josef CZE 2013 ATOM SPORT Temelín 8. /  Mladší žáci 0:03:31.2 0:00:37.0 01:44.5 15
16 125 detail závodníka HAVLANOVÁ Aneta CZE 2013 Ski Sokol Stachy 8. /  Mladší žákyně 0:03:42.1 0:00:47.9 01:44.5 14
17 129 detail závodníka LINHARTOVÁ Anna CZE 2013 Ski Sokol Stachy 9. /  Mladší žákyně 0:03:43.3 0:00:49.2 01:46.5 18
18 135 detail závodníka VALIČOVÁ Viktorie CZE 2012 Ski Sokol Stachy 10. /  Mladší žákyně 0:03:44.3 0:00:50.1 01:45.1 17