5 x Vimperkem - atletický běh - dráha

Běh
DATUM :5.9.2023 MÍSTO :Vimperk, atletický stadion

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 300m # 700m # 1100m #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 300m # 700m # 1100m #
1 180 detail závodníka KOVÁŘ Jan CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší dorostenci 0:04:31.5 0:00:00.0 00:52.6 2 02:05.8 1 03:19.0 1
2 186 detail závodníka ANTOŠ Lukáš CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Starší dorostenci 0:04:39.3 0:00:07.7 00:53.5 4 02:08.9 3 03:26.2 2
3 188 detail závodníka STEINBACH Jakub CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Muži a Junioři 0:04:39.8 0:00:08.3 00:52.2 1 02:09.5 4 03:28.8 4
4 201 detail závodníka JAKŠ Martin CZE 1986 --- 2. /  Muži a Junioři 0:04:41.3 0:00:09.7 00:53.8 6 02:08.7 2 03:26.4 3
5 191 detail závodníka VYSKOČIL David CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Muži a Junioři 0:04:51.8 0:00:20.2 00:53.0 3 02:10.4 5 03:34.4 5
6 192 detail závodníka ŠILHA Ondřej CZE 2005 Ski Sokol Stachy 4. /  Muži a Junioři 0:04:55.1 0:00:23.6 00:53.7 5 02:12.4 6 03:38.5 6
7 194 detail závodníka VYSKOČIL Pavel CZE 1976 Vimperk 5. /  Muži a Junioři 0:05:03.3 0:00:31.8 00:57.9 7 02:18.9 7 03:45.1 7
8 164 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Starší dorostenci 0:05:09.1 0:00:37.6 00:59.5 10 02:25.7 9 03:53.1 9
9 193 detail závodníka PELC Matyáš CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Muži a Junioři 0:05:09.7 0:00:38.2 01:00.9 14 02:29.0 13 03:54.3 13
10 172 detail závodníka VOCELKA Matěj CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Mladší dorostenci 0:05:10.5 0:00:39.0 00:59.6 11 02:26.2 11 03:53.3 10
11 167 detail závodníka KYRÁL Šimon CZE 2009 Ski Sokol Stachy 3. /  Mladší dorostenci 0:05:13.9 0:00:42.4 00:59.0 8 02:25.4 8 03:52.9 8
12 173 detail závodníka DOUPOVEC Ondřej CZE 2008 --- 4. /  Mladší dorostenci 0:05:15.7 0:00:44.2 00:59.2 9 02:25.9 10 03:53.7 11
13 195 detail závodníka JURÁŇ Karel CZE 1974 TT Tálín 7. /  Muži a Junioři 0:05:17.1 0:00:45.6 01:00.1 12 02:26.4 12 03:53.9 12
14 83 detail závodníka MATOUŠEK Martin CZE 2003 --- 8. /  Muži a Junioři 0:05:27.4 0:00:55.8 01:01.4 16 02:30.2 14 04:01.7 14
15 64 detail závodníka SOCHA Jan CZE 1980 --- 9. /  Muži a Junioři 0:05:33.8 0:01:02.2 01:01.5 17 02:32.7 16 04:05.8 15
16 170 detail závodníka ZUB Vojtěch CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Mladší dorostenci 0:05:34.5 0:01:02.9 01:00.1 13 02:30.6 15 04:06.4 16
17 190 detail závodníka PERNÍK Tomáš CZE 1984 --- 10. /  Muži a Junioři 0:05:53.5 0:01:22.0 01:01.1 15 02:34.5 17 04:14.0 17
18 166 detail závodníka KŘÍŽ Luděk CZE 2009 Ski klub Strakonice 6. /  Mladší dorostenci 0:06:14.1 0:01:42.5 01:03.9 18 02:49.3 18 04:39.6 18