Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2070 | DUDEK Ondřej | 1996 | APACHE BIKE RACE team | 1. / Muži 17-22 let | 1:18:14.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2006 | VOSÁTKA Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 1. / Muži 23-39 let | 1:21:04.3 | 0:02:49.4 | ||
3 | diplom | 2069 | NAVAŘÍK Robert | 1996 | TNF bike team | 2. / Muži 17-22 let | 1:23:41.3 | 0:05:26.4 | ||
4 | diplom | 2054 | SUCHÝ Milan | 1985 | Autodoplňky.cz | 2. / Muži 23-39 let | 1:25:16.4 | 0:07:01.5 | ||
5 | diplom | 2008 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1997 | SYMBIO+ GIANT | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:26:56.5 | 0:08:41.6 | ||
6 | diplom | 2011 | STUDENOVSKÝ Radek | 1997 | GS Technik Cyklo Team Jistebnice | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:27:43.6 | 0:09:28.7 | ||
7 | diplom | 2032 | MÁDR René | 1995 | SK Salith-Sumtex | 3. / Muži 17-22 let | 1:28:55.5 | 0:10:40.6 | ||
8 | diplom | 2021 | BRZOBOHATÝ Václav | 1998 | Bike and SKI Bakajda | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:29:31.1 | 0:11:16.2 | ||
9 | diplom | 2071 | ELIÁŠ Ondřej | 1975 | Cykloklub Bendl | 3. / Muži 23-39 let | 1:30:04.2 | 0:11:49.3 | ||
10 | diplom | 2033 | BEDNARSKÝ Vojtěch | 1997 | CK MORAVA | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:30:35.7 | 0:12:20.8 | ||
11 | diplom | 2017 | BENEŠ Radek | 1990 | FIBEKO | 4. / Muži 23-39 let | 1:31:15.4 | 0:13:00.5 | ||
12 | diplom | 2001 | PĚČEK Martin | 1993 | EP Energy Merida Biking Team | 4. / Muži 17-22 let | 1:31:18.9 | 0:13:04.0 | ||
13 | diplom | 2005 | FIGURA Lukáš | 1994 | AVELIMTB | 5. / Muži 17-22 let | 1:33:27.6 | 0:15:12.7 | ||
14 | diplom | 2079 | OSLIZLO Radek | 1996 | NOVATOP LAPIERRE | 6. / Muži 17-22 let | 1:37:31.1 | 0:19:16.2 | ||
15 | diplom | 2062 | DULANSKÝ Vít | 1990 | NOVATOP LAPIERRE | 5. / Muži 23-39 let | 1:37:58.7 | 0:19:43.8 | ||
16 | diplom | 2020 | ČEKAL Pavel | 1972 | AUTHOR Bike Centrum Sedláček | 1. / Muži nad 40 let | 1:37:59.2 | 0:19:44.3 | ||
17 | diplom | 2004 | CHALUPA Michal | 1987 | Scott RC Brno | 6. / Muži 23-39 let | 1:39:33.9 | 0:21:19.0 | ||
18 | diplom | 2013 | SOLDÁN Martin | 1996 | NOVATOP LAPIERRE | 7. / Muži 17-22 let | 1:39:42.5 | 0:21:27.6 | ||
19 | diplom | 2016 | PŮBAL Robert | 1972 | ČKL Harrachov | 2. / Muži nad 40 let | 1:41:11.4 | 0:22:56.5 | ||
20 | diplom | 2074 | HOŠEK Miroslav | 1975 | --- | 7. / Muži 23-39 let | 1:42:31.5 | 0:24:16.6 | ||
21 | diplom | 2023 | PRUDEK Dominik | 1998 | Moravec Merida Czech MTB team Benešov | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:43:32.2 | 0:25:17.3 | ||
22 | diplom | 2055 | KUČERA Lukáš | 1999 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:49:30.4 | 0:31:15.5 | ||
23 | diplom | 2019 | ŠIMEK Bronislav | 1964 | Sportovní akademie Špindlerův Mlýn | 3. / Muži nad 40 let | 1:53:35.6 | 0:35:20.7 | ||
24 | diplom | 2048 | BELLA Martin | 1984 | --- | 8. / Muži 23-39 let | 1:54:48.8 | 0:36:33.9 | ||
25 | diplom | 2028 | ZÁMEČNÍK Pavel | 1984 | --- | 9. / Muži 23-39 let | 1:56:20.6 | 0:38:05.7 | ||
26 | diplom | 2050 | JAŠA Lukáš | 1988 | RESS Group MTB Team | 10. / Muži 23-39 let | 1:56:21.6 | 0:38:06.7 | ||
27 | diplom | 2003 | BALÁŠ Jan | 1980 | TJ Sokol Olšany | 11. / Muži 23-39 let | 1:56:22.1 | 0:38:07.2 | ||
28 | diplom | 2076 | KACHYŇA Lubomír | 1996 | Czech Kamuflage Team | 8. / Muži 17-22 let | 1:56:40.3 | 0:38:25.4 | ||
29 | diplom | 2058 | PILAŘ Jakub | 1987 | --- | 12. / Muži 23-39 let | 1:59:40.3 | 0:41:25.4 | ||
30 | diplom | 2053 | BEDNARSKÝ Jiří | 1962 | --- | 4. / Muži nad 40 let | 2:01:24.3 | 0:43:09.4 | ||
31 | diplom | 2041 | ZAPLETAL Miroslav | 1967 | --- | 5. / Muži nad 40 let | 2:03:01.5 | 0:44:46.6 | ||
32 | diplom | 2049 | MIKULA Tomáš | 1978 | --- | 13. / Muži 23-39 let | 2:03:16.8 | 0:45:01.9 | ||
33 | diplom | 2072 | BUBEBNÍČEK Václav | 1981 | --- | 14. / Muži 23-39 let | 2:04:06.8 | 0:45:51.9 | ||
34 | diplom | 2046 | HÝBL Ondřej | 1978 | --- | 15. / Muži 23-39 let | 2:05:31.5 | 0:47:16.6 | ||
35 | diplom | 2024 | OLŠOVSKÝ Radim | 1969 | --- | 6. / Muži nad 40 let | 2:10:33.7 | 0:52:18.8 | ||
36 | diplom | 2065 | STŘIŽÍK David | 1980 | --- | 16. / Muži 23-39 let | 2:10:43.3 | 0:52:28.4 | ||
37 | diplom | 2018 | TRČKA Antonin | 1975 | ČS Bike team | 17. / Muži 23-39 let | 2:11:53.5 | 0:53:38.6 | ||
38 | diplom | 2057 | MÁDR ST. René | 1971 | VELKÉ LOSINY | 7. / Muži nad 40 let | 2:16:26.5 | 0:58:11.6 | ||
39 | diplom | 2077 | KACHYŇA Lubomír | 1965 | Czech Kamuflage Team | 8. / Muži nad 40 let | 2:20:13.0 | 1:01:58.1 | ||
40 | diplom | 2068 | ZLÁMAL Jiří | 1988 | --- | 18. / Muži 23-39 let | 2:24:11.6 | 1:05:56.7 | ||
41 | diplom | 2066 | WACLAWSKI Jacek | 1961 | --- | 9. / Muži nad 40 let | 2:25:24.4 | 1:07:09.5 | ||
42 | diplom | 2037 | RYDVAN Adam | 1997 | OSTRAVA | 7. / Kadeti 14-16 let | 2:25:41.8 | 1:07:26.9 | ||
43 | diplom | 2060 | KUBÍN Jan | 1992 | Challenge bike | 9. / Muži 17-22 let | 2:27:13.2 | 1:08:58.3 | ||
44 | diplom | 2043 | DYNTAR Karel | 1969 | --- | 10. / Muži nad 40 let | 2:28:07.8 | 1:09:52.9 | ||
45 | diplom | 2042 | KROBOT Pavel | 1968 | WWW.PANSKA-JIZDA.CZ | 11. / Muži nad 40 let | 2:30:04.4 | 1:11:49.5 | ||
46 | diplom | 2073 | GEBAUER Jiří | 1946 | --- | 12. / Muži nad 40 let | 2:35:17.1 | 1:17:02.2 | ||
47 | diplom | 2038 | FÚSEK Jan | 1978 | LM Dukla MĚLNÍK | 19. / Muži 23-39 let | 2:43:34.8 | 1:25:19.9 | ||
48 | diplom | 2080 | LUCKÝ Petr | 1960 | --- | 13. / Muži nad 40 let | 2:45:59.4 | 1:27:44.5 | ||
49 | diplom | 2031 | CHVALOVSKÝ Jiří | 1966 | SYMBIO+ cycling | 14. / Muži nad 40 let | 2:46:43.9 | 1:28:29.0 | ||
50 | diplom | 2052 | ŠTĚPÁNEK Vlastimil | 1956 | --- | 15. / Muži nad 40 let | 3:11:53.4 | 1:53:38.5 | ||
51 | diplom | 2059 | TREJBAL Michael | 1968 | --- | 16. / Muži nad 40 let | 3:24:48.0 | 2:06:33.1 |