ONLINE-ERGEBNISSE
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 3:42:49.5 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČEK Jiří |
Symbio+ Cannodale |
CZE | 3:43:02.5 | 0:00:13.0 |
3. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 3:43:16.8 | 0:00:27.3 |
4. | ULMAN Matouš |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 3:43:28.3 | 0:00:38.8 |
5. | NESVADBA Jan |
SUPERIOR RUBENA TEAM |
CZE | 3:43:37.8 | 0:00:48.3 |
6. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 3:43:45.8 | 0:00:56.3 |
7. | WAWAK Bartlomiej |
JBG-2 Professional MTB Team |
POL | 3:44:00.5 | 0:01:11.0 |
8. | KANĚRA Michal |
GHOST-RUBENA racing team |
CZE | 3:48:21.6 | 0:05:32.1 |
9. | ŠILAR Jakub |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 3:48:53.5 | 0:06:04.0 |
10. | BUBÍLEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 3:49:06.5 | 0:06:17.0 |
11. | JOBÁNEK Jan |
SUPERIOR RUBENA TEAM |
CZE | 3:50:47.7 | 0:07:58.2 |
12. | BRZOZKA Piotr |
JBG-2 Professional MTB Team |
POL | 3:51:08.3 | 0:08:18.8 |
13. | KOWAL Mariusz |
JBG-2 Professional MTB Team |
POL | 3:51:18.5 | 0:08:29.0 |
14. | ŠŤASTNÝ Petr |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 3:54:42.8 | 0:11:53.3 |
15. | KOVÁŘ Radim |
SUPERIOR RUBENA TEAM |
CZE | 3:55:05.7 | 0:12:16.2 |
16. | ADEL Filip |
SUPERIOR RUBENA TEAM |
CZE | 3:56:52.3 | 0:14:02.8 |
17. | PIASECKI Patryk |
JBG-2 Professional MTB Team |
POL | 3:57:14.5 | 0:14:25.0 |
18. | DANĚK Jiří |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 3:57:39.8 | 0:14:50.3 |
19. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 3:57:45.8 | 0:14:56.3 |
20. | DROZDZ Tomasz |
JBG-2 Professional MTB Team |
POL | 3:58:54.5 | 0:16:05.0 |
21. | ČER Tomáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 4:00:24.3 | 0:17:34.8 |
22. | BUKSA Dominik |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 4:01:34.5 | 0:18:45.0 |
23. | PILČÍK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 4:02:34.9 | 0:19:45.4 |
24. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Cannondale |
CZE | 4:04:34.1 | 0:21:44.6 |
25. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER Cyklobulis |
CZE | 4:04:47.9 | 0:21:58.4 |
26. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 4:05:03.5 | 0:22:14.0 |
27. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 4:05:49.8 | 0:23:00.3 |
28. | MARVAN Vojta |
Hnízdil Team |
CZE | 4:05:56.5 | 0:23:07.0 |
29. | BRÁZDIL Jiří |
TUFO Otrokovice |
CZE | 4:06:10.3 | 0:23:20.8 |
30. | STRNAD Aleš |
Eleven Rubena test team |
CZE | 4:09:12.3 | 0:26:22.8 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULCOVÁ Pavlína |
Ghost Rubena racing |
CZE | 4:17:47.1 | 0:00:00.0 |
2. | BERKOVÁ Irena |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 4:29:34.6 | 0:11:47.5 |
3. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 4:52:19.1 | 0:34:32.0 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 4:54:54.9 | 0:37:07.8 |
5. | JENČEKOVÁ Veronika |
Eurofoam sport |
CZE | 5:05:02.9 | 0:47:15.8 |
6. | NĚMCOVÁ Zdeňka |
UNIQA Jihlava |
CZE | 5:06:09.1 | 0:48:22.0 |
7. | GALEWICZ Katarzyna |
TWOMARK SPECIALIZED |
POL | 5:25:31.7 | 1:07:44.6 |
8. | TŮMOVÁ Michaela |
Prštice |
CZE | 5:33:45.4 | 1:15:58.3 |
9. | NENADÁLOVÁ Hanka |
Maraton.cz |
CZE | 5:40:09.5 | 1:22:22.4 |
10. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
INS Náchod |
CZE | 5:41:53.1 | 1:24:06.0 |
11. | PÍCHOVÁ Martina |
Blansko |
CZE | 5:47:41.5 | 1:29:54.4 |
12. | SUCHÁNKOVÁ Lenka |
PŘEROV |
CZE | 5:58:27.7 | 1:40:40.6 |
13. | CHLÍBKOVÁ Daniela |
Redpointeam HQBC |
CZE | 5:58:40.8 | 1:40:53.7 |
14. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
Český Těšín |
CZE | 6:04:31.5 | 1:46:44.4 |
15. | VANČUROVÁ Lenka |
Valaští bajkeři MRX Team |
CZE | 6:11:02.5 | 1:53:15.4 |
16. | SOLIZ RUDON Veronika |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 7:11:12.4 | 2:53:25.3 |
17. | URBANOVÁ Zdeňka |
Konrád tým Bylnice |
CZE | 7:18:34.4 | 3:00:47.3 |
18. | VACKOVÁ Helena |
Redpoint HQBC |
CZE | 7:31:28.9 | 3:13:41.8 |
19. | ŠTENCLOVÁ Silvie |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 7:57:31.5 | 3:39:44.4 |
20. | NAVRÁTILOVÁ Andrea |
Drahotuše |
CZE | 8:02:14.3 | 3:44:27.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ROHEL Břetislav |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:51:13.7 | 0:00:00.0 |
2. | REINER Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 1:51:19.6 | 0:00:05.9 |
3. | PETŘÍČEK Tomáš |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 1:52:29.9 | 0:01:16.2 |
4. | SVĚNTY Radek |
Bikomatic |
CZE | 1:52:55.9 | 0:01:42.2 |
5. | ŽILÁK František |
KONA-CYCLINGPOINT |
CZE | 1:53:07.6 | 0:01:53.9 |
6. | POSPÍŠILÍK Martin |
Morkovice |
CZE | 1:53:28.6 | 0:02:14.9 |
7. | ČERNOCKÝ Martin |
INKOSPOR |
CZE | 1:54:15.9 | 0:03:02.2 |
8. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:55:01.6 | 0:03:47.9 |
9. | BUKOVSKÝ Lukáš |
RockMachine-Cyklomax |
CZE | 1:55:29.4 | 0:04:15.7 |
10. | KULHAVÝ Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 1:56:19.1 | 0:05:05.4 |
11. | VESELOVSKÝ Vlastimil |
CykloKuřim |
CZE | 1:56:20.4 | 0:05:06.7 |
12. | KOVÁŘ Tomáš |
EDGU elemic reacing |
CZE | 1:56:40.1 | 0:05:26.4 |
13. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:56:45.9 | 0:05:32.2 |
14. | ŠTĚPANÍK Jiří |
Moravec team |
CZE | 1:57:14.9 | 0:06:01.2 |
15. | ORAVEC Petr |
CK PeMaP Přerov |
CZE | 1:57:51.4 | 0:06:37.7 |
16. | CHMEL Michal |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:58:07.4 | 0:06:53.7 |
17. | JANEČEK Pavel |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:59:00.6 | 0:07:46.9 |
18. | KLÁR Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:59:37.1 | 0:08:23.4 |
19. | DOLEŽAL Lukáš |
Doldy ruksaky Machov |
CZE | 1:59:43.9 | 0:08:30.2 |
20. | BURIÁNEK Roman |
CBASE Brno |
CZE | 2:00:24.9 | 0:09:11.2 |
21. | ODSTRČIL David |
4Ever cyklo Bulis |
CZE | 2:01:30.9 | 0:10:17.2 |
22. | KOBLÍŽEK Petr |
Kola Koblížek |
CZE | 2:02:41.1 | 0:11:27.4 |
23. | VESELÝ Tomáš |
UNIQA Jihlava |
CZE | 2:03:08.1 | 0:11:54.4 |
24. | TRENDA Filip |
Rock Machine-Cyklomax |
CZE | 2:03:20.4 | 0:12:06.7 |
25. | GRIGORESCU Lubor |
Rožnov pod Radhoštěm |
CZE | 2:03:41.4 | 0:12:27.7 |
26. | MAKSANT Jindřich |
IN-LIFE cycling team |
CZE | 2:03:49.7 | 0:12:36.0 |
27. | BARTOŇ Patrik |
Amenity-Extrem Sport Team |
CZE | 2:03:50.7 | 0:12:37.0 |
28. | MIKESKA Ladislav |
IN-LIFE cycling team |
CZE | 2:03:51.6 | 0:12:37.9 |
29. | BEDNARSKÝ Vojtěch |
TNF Bike Team |
CZE | 2:07:02.4 | 0:15:48.7 |
30. | ŠUKALA Branislav |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:07:12.2 | 0:15:58.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 2:16:56.2 | 0:00:00.0 |
2. | RAJNOCHOVÁ Zuzana |
TEAM BIKECENTRUM Olomouc |
CZE | 2:17:59.7 | 0:01:03.5 |
3. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 2:23:24.4 | 0:06:28.2 |
4. | HERTLOVÁ Lucie |
SK Moravské přístroje |
CZE | 2:25:35.9 | 0:08:39.7 |
5. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
TEAM BIKECENTRUM Olomouc |
CZE | 2:27:01.9 | 0:10:05.7 |
6. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis Bystřice p.H |
CZE | 2:29:04.2 | 0:12:08.0 |
7. | KNAPKOVÁ Denisa |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:30:39.9 | 0:13:43.7 |
8. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:32:17.4 | 0:15:21.2 |
9. | HAPALOVÁ Iva |
Rožnov pod Radhoštěm |
CZE | 2:37:14.2 | 0:20:18.0 |
10. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:40:40.2 | 0:23:44.0 |
11. | TRČKOVÁ Daniela |
Spálov |
CZE | 2:41:03.5 | 0:24:07.3 |
12. | SCHRAMMOVÁ Veronika |
Svaty Jur |
SVK | 2:43:33.2 | 0:26:37.0 |
13. | TKOCZ Anna |
Kukol Peel & Patch |
POL | 2:43:47.2 | 0:26:51.0 |
14. | BRODOVÁ Jana |
Frýdlant nad Ostravicí |
CZE | 2:44:17.7 | 0:27:21.5 |
15. | PEŠINOVÁ Jitka |
Redpoint team |
CZE | 2:46:20.2 | 0:29:24.0 |
16. | KLINGOROVÁ Irena |
Toblerone Hatex Team |
CZE | 2:48:57.7 | 0:32:01.5 |
17. | PROCHÁZKOVÁ Zdenka |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 2:49:26.2 | 0:32:30.0 |
18. | PAGÁČOVÁ Iveta |
OLOMOUC |
CZE | 2:49:58.7 | 0:33:02.5 |
19. | JANKŮ Michaela |
Valachbajk Cyklomira |
CZE | 2:50:35.2 | 0:33:39.0 |
20. | SOLANSKÁ Michaela |
MTB Rysová |
CZE | 2:51:40.5 | 0:34:44.3 |
21. | ADAMCOVÁ Blanka |
r.-bike |
SVK | 2:53:15.5 | 0:36:19.3 |
22. | RUSINOVÁ Kristína |
R-bike |
CZE | 2:53:49.3 | 0:36:53.1 |
23. | OLŠAROVÁ Renata |
Bike Triatlon Morkovec |
CZE | 2:55:33.7 | 0:38:37.5 |
24. | ZIMOVÁ Karolína |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:56:31.2 | 0:39:35.0 |
25. | MIKOVÁ Michaela |
Symbio+ Cannondale |
CZE | 2:58:24.7 | 0:41:28.5 |
26. | BLAŽKOVÁ Vendula |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:58:26.5 | 0:41:30.3 |
27. | VOLFOVÁ Hana |
NH Car Bike team |
CZE | 2:59:55.5 | 0:42:59.3 |
28. | ČERNÁ Lenka |
BRNO |
CZE | 3:01:41.5 | 0:44:45.3 |
29. | ŠVAJDOVÁ Iveta |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 3:02:13.5 | 0:45:17.3 |
30. | KADAŇKOVÁ Klára |
LIPNÍK NAD BEČVOU |
CZE | 3:02:54.5 | 0:45:58.3 |