Serial :
Šumavský pohár
Šumavský pohár Nová Pec
DATUM : | 11.5.2014 | ORT : | Nová Pec |
---|
ONLINE-ERGEBNISSE
Offizielle Ergebnisse
- Kompletní výsledky po kategoriích
- Potěr hoši absolut
- Potěr dívky absolut
- Nábor hoši absolut
- Nábor dívky absolut
- Předžáci absolut
- Předžákyně absolut
- Mladší žáci absolut
- Mladší žákyně absolut
- Starší žáci absolut
- Starží žákyně absolut
- Kadetky absolut
- Kadeti absolut
- Juniorky absolut
- Junioři absolut
- Ženy absolut
- Muži Hobby absolut
- Muži Masters absolut
- Muži Elite absolut
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | HONSA František |
junior specialized mtb team |
CZE | 0:38:42.1 | 0:00:00.0 |
2. | MAREK Oskar |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:39:00.8 | 0:00:18.7 |
3. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:39:51.1 | 0:01:09.0 |
4. | BILLMEIER Marco |
MTB-Team-Böbrach |
GER | 0:40:15.1 | 0:01:33.0 |
5. | NOVY Jakub |
Řepice |
CZE | 0:42:54.3 | 0:04:12.2 |
6. | ŠVEJDA Jakub |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:43:20.1 | 0:04:38.0 |
7. | SVÍTIL Robert |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:43:26.9 | 0:04:44.7 |
8. | NAROVEC Jonáš |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:47:58.6 | 0:09:16.5 |
9. | KOBR Jiří |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:49:47.9 | 0:11:05.7 |
10. | MATĚJKA Tomáš |
CZE | 0:50:46.6 | 0:12:04.5 | |
11. | KUBICA David |
česká spořitelnamtb |
CZE | 0:51:46.1 | 0:13:04.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SOUČKOVÁ Celestýna |
CEZ cyklo team Tábor |
CZE | 0:28:06.2 | 0:00:00.0 |
2. | FROMBERGER Marion |
TSV Bad Griesbach |
GER | 0:28:39.2 | 0:00:33.0 |
3. | FREUND Eva |
RSV Grafenau / TREK JUNIOR TEAM |
GER | 0:28:53.7 | 0:00:47.5 |
4. | HAUPTOVÁ Karolína |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:31:46.0 | 0:03:39.7 |
5. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:32:49.5 | 0:04:43.2 |
6. | ŽENÍŠKOVÁ Pavla |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:40:15.0 | 0:12:08.7 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | STARON Niklas |
RVN Freising |
GER | 0:49:27.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠITNER Jaroslav |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:49:55.9 | 0:00:28.2 |
3. | BRANDL Benedikt |
RSC Waldkirchen/StieglbauerRacingTeam |
GER | 0:50:01.4 | 0:00:33.7 |
4. | HOLUB Jan |
CT Sauna Bar Horní Cerekev |
CZE | 0:55:24.7 | 0:05:57.0 |
5. | ČERNOHORSKÝ Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:55:38.7 | 0:06:11.0 |
6. | SADÍLEK Jiří |
CT Sauna Bar Horní Cerekev |
CZE | 0:58:01.7 | 0:08:34.0 |
7. | MARKOVEC Roman |
bike-klub Vimperk |
CZE | 0:59:08.7 | 0:09:41.0 |
8. | SANDANY David |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 1:00:04.4 | 0:10:36.7 |
9. | BRUNLEHNER Simon |
TSV Bad Griesbach |
GER | 1:03:11.4 | 0:13:43.7 |
10. | NEUŽIL Jan |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 1:07:29.7 | 0:18:02.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAPEŽ Vít |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:59:43.2 | 0:00:00.0 |
2. | HUBER Patrick |
RSC Waldkirchen/Stieglbauer Racing Team |
GER | 1:03:51.2 | 0:04:08.0 |
3. | NOVÁK Radek |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 1:08:09.7 | 0:08:26.5 |
4. | MAIER Johannes |
GESUNDHEITSPARK Dreiländereck |
GER | 1:09:28.4 | 0:09:45.2 |
5. | HOHLFELD Philipp |
run&bike Kelheim |
GER | 1:12:39.8 | 0:12:56.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | CESNAKOVÁ Milena |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:53:40.2 | 0:00:00.0 |
2. | BARZ Michaela |
GESUNDHEITSPARK Dreiländereck |
GER | 1:01:00.2 | 0:07:20.0 |
3. | KLOOS Julia |
TSV Bad Griesbach / Team WOMB GIRLSRIDETOO.DE |
GER | 1:03:29.7 | 0:09:49.5 |
4. | HEß Eva |
GESUNDHEITSPARK Dreiländereck |
GER | 1:04:22.7 | 0:10:42.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | JANEČEK Michal |
Jiko Čácha Sušice |
CZE | 1:12:58.7 | 0:00:00.0 |
2. | HEROLD Lars |
GESUNDHEITSPARK Dreiländereck |
GER | 1:14:13.9 | 0:01:15.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUSCHL Stefan |
SV Kumreut |
GER | 1:06:28.2 | 0:00:00.0 |
2. | BIEN Adam |
CZE | 1:09:07.7 | 0:02:39.5 | |
3. | HARTMANN Thomas |
Team 3w.hardi.net |
GER | 1:10:35.7 | 0:04:07.5 |
Statistik
Teilnehmer | 173 |
---|---|
Gemeldete - Männer | 117 |
Gemeldete - Frauen | 56 |
Gestartet | 147 |
Im Ziel | 144 |