Serial : ČP XCM MTB 2018

RALLYE SUDETY 2018

MTB
DATUM :8.9.2018 ORT :Teplice nad Metují

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 5:01:16.0 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 5:03:40.2 0:02:24.2
3.
BUKSA Dominik
FUTURE CYCLING - ED SYSTEM
CZE 5:10:25.2 0:09:09.1
4.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:10:26.4 0:09:10.4
5.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:10:31.2 0:09:15.1
6.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock machine Cyklomax
CZE 5:15:01.9 0:13:45.8
7.
ČÁP Lukáš
HSK Cycling Team
CZE 5:16:20.2 0:15:04.1
8.
DOBRÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 5:17:30.9 0:16:14.8
9.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:19:34.6 0:18:18.6
10.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 5:21:33.4 0:20:17.3
11.
SUSTR Lukas
Alset racing team
CZE 5:22:14.4 0:20:58.3
12.
SULZBACHER Petr
Pitrs Bikes Team
CZE 5:23:15.1 0:21:59.0
13.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC sport team
CZE 5:23:47.1 0:22:31.0
14.
KOZÁK Matouš
Rohozec Amulet Team
CZE 5:24:27.5 0:23:11.5
15.
MAREK Jaroslav
Superior riders
CZE 5:24:37.3 0:23:21.3
16.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 5:25:21.3 0:24:05.2
17.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop Lapierre
CZE 5:28:10.8 0:26:54.7
18.
KLIMASZEWSKI Łukasz
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
POL 5:29:43.8 0:28:27.7
19.
KESTLER Aleš
Yogi racing Ostrava
CZE 5:29:45.6 0:28:29.5
20.
SCHEJBAL Josef
Cyklo profi Gold fren
CZE 5:30:42.5 0:29:26.4
21.
HODR Antonín
GHOST Pro Bike Trutnov
CZE 5:31:16.2 0:30:00.2
22.
FAJT Milan
eurofoam team
CZE 5:33:46.0 0:32:30.0
23.
KALITA Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 5:34:03.0 0:32:46.9
24.
KOPECKÝ Lukáš
Prestige cycling team
CZE 5:37:03.2 0:35:47.1
25.
VANÍČEK Vojtěch
BAKAKO Nová Paka
CZE 5:37:58.9 0:36:42.9
26.
VÁCLAVEK Lukáš
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 5:38:15.7 0:36:59.6
27.
VYMĚTALÍK Jaroslav
Cyklo profi Gold fren
CZE 5:39:14.7 0:37:58.6
28.
NOVOSAD David
GHOST Team
CZE 5:39:29.2 0:38:13.2
29.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:39:42.5 0:38:26.4
30.
VÁLEK Václav
CZE 5:41:06.0 0:39:49.9
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 5:58:26.1 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 6:52:08.9 0:53:42.8
3.
HAMANOVÁ Lucie
CZE 6:57:28.4 0:59:02.3
4.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 7:08:21.1 1:09:55.0
5.
SKRBKOVÁ Denisa
BEKO Bike&Ski Racing Team
CZE 7:13:09.0 1:14:42.9
6.
KOLAŠÍNOVA Johana
Superior riders
CZE 7:19:52.0 1:21:25.8
7.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 TEAM
CZE 7:23:33.9 1:25:07.8
8.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTICBIKE
CZE 7:25:09.9 1:26:43.8
9.
MATĚJÍČKOVÁ Gabriela
Sport Bárt
CZE 7:41:46.3 1:43:20.1
10.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla.Kupkolo.cz
CZE 8:09:02.0 2:10:35.9
11.
ZEISKOVÁ Markéta
Rajbas klub Náchod
CZE 8:15:20.5 2:16:54.4
12.
KULTOVÁ Petra
CZE 8:41:33.1 2:43:06.9
13.
KOUTNÁ Renáta
V.I.K. MOULD PROTREK ZLIN
CZE 9:03:20.6 3:04:54.5
14.
HŮLKOVÁ Erža
CZE 9:07:58.0 3:09:31.8
15.
PEKÁRKOVÁ Vendula
MC Český ráj
CZE 9:16:50.9 3:18:24.8
16.
PÍŽOVÁ Pavlína
KUKI TEAM
CZE 9:25:03.1 3:26:36.9
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK Cycling Team
CZE 2:20:25.7 0:00:00.0
2.
BRŇÁK Jan
Active Tour Cycling Team
CZE 2:22:33.3 0:02:07.5
3.
HORÁČEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:25:26.5 0:05:00.7
4.
SLÁDEK Tomáš
CZE 2:28:55.7 0:08:29.9
5.
BEZDĚK Pavel
Redpoint Eleven Team
CZE 2:33:56.6 0:13:30.8
6.
MORÁVEK Tomáš
ZPcyklo Proofy Corratec team
CZE 2:34:34.6 0:14:08.8
7.
VANĚK Vladimír
HSK Cycling Team
CZE 2:34:58.3 0:14:32.6
8.
TRUHLÁŘ Jakub
BEKO Bike&Ski Racing Team
CZE 2:36:30.3 0:16:04.6
9.
VÁVRA Aleš
ANAG Olomouc
CZE 2:36:54.9 0:16:29.2
10.
LISIČAN Petr
GAPP SYSTEM - CABTECH
CZE 2:38:03.8 0:17:38.0
11.
MATOCHA Pavel
SK UNITHERM
CZE 2:40:19.6 0:19:53.9
12.
MELIŠÍK Jan
Redpoint Eleven Team
CZE 2:40:20.8 0:19:55.0
13.
KREJCAR Jaroslav
BIKESPORT HK
CZE 2:41:24.8 0:20:59.0
14.
MAROUŠEK Luboš
BIKESPORT HK
CZE 2:42:55.5 0:22:29.7
15.
ŠTĚPÁN Martin
CZE 2:43:12.4 0:22:46.6
16.
FUTÓ Michal
Sport team Hrádek
CZE 2:43:14.4 0:22:48.6
17.
VONDROUŠ Pavel
Cyklo profi Gold fren
CZE 2:44:09.5 0:23:43.7
18.
LEHNUNG Kai-Uwe
SEBNITZER R.V. 1897 E.V.
GER 2:44:43.2 0:24:17.5
19.
TŘÍSKA Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:44:52.3 0:24:26.5
20.
VTÍPIL Radek
GHOST Team
CZE 2:44:54.5 0:24:28.7
21.
ŠTOLBA David
CZE 2:44:57.3 0:24:31.5
22.
ZVOLSKÝ Roman
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:45:18.5 0:24:52.7
23.
ZIESER Jiří
Spartak Vrchlabí
CZE 2:45:23.2 0:24:57.5
24.
HONISZ Marek
Mieroszow Bike Team
POL 2:46:35.6 0:26:09.8
25.
SWÁROVSKÝ Pavel
ZPcyklo Proofy Corratec team
CZE 2:48:31.0 0:28:05.2
26.
NEVYHOŠTĚNÝ Vladimír
ZPcyklo Proofy Corratec team
CZE 2:48:31.3 0:28:05.6
27.
NEŠETŘIL Čeněk
CZE 2:49:21.7 0:28:55.9
28.
CHYTIL Tomáš
Six monkeys
CZE 2:49:23.6 0:28:57.8
29.
KÁBRT Radim
Apache LOKO Trutnov
CZE 2:49:24.7 0:28:58.9
30.
JANSTA Milan
Mireas reality
CZE 2:49:41.1 0:29:15.3
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BERGEROVÁ Karolina
Carla.Kupkolo.cz
CZE 2:52:51.7 0:00:00.0
2.
VTÍPILOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 2:53:25.3 0:00:33.6
3.
VOKATÁ Martina
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 3:03:29.7 0:10:38.0
4.
VŠIANSKÁ Hana
SupGirls
CZE 3:06:12.8 0:13:21.1
5.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike freaks Holice
CZE 3:07:31.8 0:14:40.1
6.
KELBICHOVÁ Vendula
KL sport Most
CZE 3:08:20.5 0:15:28.8
7.
KLAPKOVÁ Monika
BeManiax MADBIKE
CZE 3:10:24.3 0:17:32.5
8.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 3:11:16.9 0:18:25.2
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 3:11:24.8 0:18:33.0
10.
MELIŠÍKOVÁ Jana
BMC Pavlišov
CZE 3:13:13.2 0:20:21.5
11.
PEŠINOVÁ Jitka
Redpoint Eleven Team
CZE 3:23:18.9 0:30:27.2
12.
THÉROVÁ Karolína
CZE 3:24:58.9 0:32:07.2
13.
JIROUTOVÁ Lucie
Pell´s Team Brno
CZE 3:29:42.8 0:36:51.1
14.
HAŠKOVÁ Eva
2U BIKERS
CZE 3:37:31.5 0:44:39.8
15.
MLČÁKOVÁ Eva
Příště Už Nepojedu Kolo Tým
CZE 3:38:49.7 0:45:58.0
16.
KUBÍNOVÁ Markéta
CZE 3:42:51.0 0:49:59.2
17.
KRÁLOVÁ Silvie
Záměl
CZE 3:45:08.4 0:52:16.7
18.
GORČÍKOVÁ Natálie
TJ Spartak Třebíč
CZE 3:47:15.4 0:54:23.6
19.
VOJÍKOVÁ Vanda
Bemaniax
CZE 3:49:28.9 0:56:37.2
20.
MICHÁLKOVÁ Marie
CZE 3:50:49.1 0:57:57.4
21.
TEUBEROVÁ Kateřina
CZE 3:53:39.1 1:00:47.4
22.
TÉROVÁ Lucie
TEROVA
CZE 3:54:34.1 1:01:42.4
23.
ROHULAN Adela
CZE 4:06:23.5 1:13:31.7
24.
MOŠNIČKOVÁ Zuzana
CZE 4:07:30.5 1:14:38.8
25.
ŠIMKOVÁ Šárka
CykloŠkoda
CZE 4:23:06.8 1:30:15.1
26.
LINHARTOVÁ Markéta
CZE 4:33:19.5 1:40:27.8
27.
GEMBALOVÁ Karolína
GHOST Team
CZE 4:37:26.5 1:44:34.7
28.
MAREŠOVÁ Anežka
GT Cotkytle
CZE 4:37:32.2 1:44:40.5
29.
VEVERKOVÁ Petra
Ostaš Team
CZE 5:30:24.0 2:37:32.3
30.
OTTOVÁ Ivana
LERIKA
CZE 5:35:29.7 2:42:37.9
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 1:15:19.3 0:00:00.0
2.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:19.8 0:00:00.4
3.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:20.1 0:00:00.7
4.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:16:39.0 0:01:19.7
5.
SKRBEK Jan
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 1:17:45.0 0:02:25.7
6.
KUBIŠTA Martin
BAKAKO Nová Paka
CZE 1:20:32.5 0:05:13.1
7.
PIVNIČKA Jakub
Pitrs Bikes Team
CZE 1:21:46.7 0:06:27.4
8.
FEJK Lukáš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 1:21:47.0 0:06:27.6
9.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:21:54.0 0:06:34.6
10.
MORÁVEK Roman
SK Špindl
CZE 1:21:56.7 0:06:37.4
11.
ČECH Jan
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:23:00.0 0:07:40.6
12.
POSPÍŠIL Lukáš
Redpoint Eleven Team
CZE 1:24:12.0 0:08:52.6
13.
PEŠINA Jakub
Redpoint Eleven Team
CZE 1:24:34.2 0:09:14.9
14.
ALVAREZ Josef Javier
SKI Police nad Metují
CZE 1:27:58.9 0:12:39.6
15.
LAURYN Radek
Redpoint Eleven Team
CZE 1:28:00.7 0:12:41.4
16.
HORÁK Ondřej
KolaChaloupka.cz
CZE 1:28:22.2 0:13:02.8
17.
HARASYM Maciej
Ostre koło
POL 1:28:55.7 0:13:36.4
18.
ZIESER Marek
Spartak Vrchlabí
CZE 1:30:09.9 0:14:50.5
19.
KLEINER Petr
Team Redpoint
CZE 1:30:37.7 0:15:18.3
20.
SKALICKÝ Jakub
Mtb Spartak Vrchlabí
CZE 1:30:44.5 0:15:25.1
21.
PETR Michal
INS ATELIÉR NÁCHOD
CZE 1:31:08.7 0:15:49.3
22.
BALCAR Jiří
HO Náchod
CZE 1:31:10.4 0:15:51.0
23.
ŠKODA Milan
Redpoint Eleven Team
CZE 1:32:52.1 0:17:32.8
24.
SAMEC Jaroslav
JASA
CZE 1:33:11.1 0:17:51.8
25.
SLANÝ Jakub
CZE 1:33:17.6 0:17:58.3
26.
STREJČEJ Adam
Bikeclinic Junior team
CZE 1:33:25.7 0:18:06.3
27.
ILŠNER Martin
CZE 1:33:36.7 0:18:17.3
28.
ANDREASIK Tomasz
POL 1:33:36.7 0:18:17.3
29.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior team
CZE 1:33:52.4 0:18:33.0
30.
ČECH Aleš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:33:54.4 0:18:35.1
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BINDEROVÁ Petra
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:34:52.9 0:00:00.0
2.
MEIEROVÁ Bára
SKI Police nad Metují
CZE 1:35:31.9 0:00:38.9
3.
POKORNÁ Emma
Olymp Trutnov
CZE 1:36:54.6 0:02:01.7
4.
ZEMÁNKOVÁ Linda
Symbio+ CE.Energy
CZE 1:41:36.6 0:06:43.6
5.
JŮZOVÁ Kateřina
KolaChaloupka.cz
CZE 1:44:23.3 0:09:30.3
6.
FULKOVÁ Šárka
Redpoint Eleven Team
CZE 1:45:23.3 0:10:30.3
7.
PÁNKOVÁ Žofie
CZE 1:51:17.5 0:16:24.6
8.
FUTÓ Tereza
Sport team Hrádek
CZE 1:53:42.2 0:18:49.3
9.
RAKOVÁ Marcela
Alfa team Hořice
CZE 1:54:11.4 0:19:18.5
10.
ČAPOUNOVÁ Marcela
Sdh Podhořany
CZE 1:54:20.3 0:19:27.4
11.
BERNARDOVÁ Tereza
CZE 1:55:07.2 0:20:14.2
12.
BEZUŠKOVÁ Leontýna
Pitrs Bikes Team
CZE 1:56:50.7 0:21:57.7
13.
BERANOVÁ Lenka
CZE 2:00:06.5 0:25:13.5
14.
MIKŠOVSKÁ Kateřina
BPC
CZE 2:01:59.6 0:27:06.7
15.
ŠULCOVÁ Adéla
S-sport Hronov
CZE 2:02:21.7 0:27:28.8
16.
KOVÁŘOVÁ Jitka
CZE 2:02:36.6 0:27:43.7
17.
ROČKOVÁ Romana
SDH Vysoká u Holic
CZE 2:02:52.2 0:27:59.3
18.
STŘEDOVÁ Barbora
CZE 2:09:14.8 0:34:21.9
19.
ŠPAKOVÁ Ingrid
Ski Avia Praha
CZE 2:12:27.3 0:37:34.3
20.
TÉROVÁ Veronika
S-sport Hronov
CZE 2:14:45.6 0:39:52.7
21.
HOTÁRKOVÁ Tereza
CZE 2:15:36.5 0:40:43.6
22.
ŠEDOVÁ Adéla
SDH Vysoká u Holic
CZE 2:15:46.4 0:40:53.4
23.
RUTAROVÁ Irena
CZE 2:16:12.5 0:41:19.6
24.
KIEZLEROVÁ Monika
CZE 2:16:27.1 0:41:34.2
25.
JÁNSKÁ Emily
CZE 2:33:28.1 0:58:35.1
26.
PELCOVÁ Danuše
CZE 2:38:23.6 1:03:30.6
27.
TÁBORSKÁ Lenka
CZE 2:38:23.9 1:03:31.0
28.
HAKLOVÁ Monika
CZE 2:38:58.8 1:04:05.8
29.
JÁNSKÁ Adéla
ÁDR TEAM KALÍRNA
CZE 2:39:59.3 1:05:06.3
30.
HAVLÍČKOVÁ Tereza
Čukotka Police
CZE 2:40:49.5 1:05:56.6

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.