Serial : serie logo

AUTHOR Pražská 50

MTB
DATUM :21.9.2019 ORT :Praha

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BUBÍLEK Michal
KROSS Bikeranch Team
CZE 1:33:51.2 0:00:00.0
2.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:33:51.5 0:00:00.2
3.
ZEITHAMMER Martin
PETRCECH SPORT MTB TEAM
CZE 1:33:52.0 0:00:00.7
4.
GONDA Pavel
Duratec SKILS HOTELTIME
CZE 1:34:11.7 0:00:20.5
5.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:34:12.0 0:00:20.7
6.
STRÁNSKÝ Vojtěch
DEXTER CYCLING
CZE 1:39:33.3 0:05:42.0
7.
BOUDA Tomáš
KROSS Bikeranch Team
CZE 1:39:33.8 0:05:42.5
8.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:39:34.0 0:05:42.7
9.
LÁVIČKA Adam
KROSS Bikeranch Team
CZE 1:39:34.8 0:05:43.5
10.
DUŠEK Karel
X-team BaNo Karlovy Vary z.s.
CZE 1:39:37.0 0:05:45.7
11.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie
CZE 1:39:44.8 0:05:53.5
12.
VÁLEK Václav
CZE 1:40:11.3 0:06:20.0
13.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:40:16.3 0:06:25.0
14.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:40:29.0 0:06:37.7
15.
STANČÍK Petr
DURATEC
CZE 1:40:29.8 0:06:38.5
16.
SCHMIER Petr
CZE 1:40:55.3 0:07:04.0
17.
JANOČKO Ján
Ski a Bike centrum Radotín
SVK 1:40:55.8 0:07:04.5
18.
DUDEK Tomáš
CK KOLOPARK
CZE 1:40:56.0 0:07:04.7
19.
BUŠEK Marek
BTT Libochovice
CZE 1:40:57.0 0:07:05.7
20.
DUDEK Michal
CZE 1:41:26.5 0:07:35.2
21.
KLÍMA Ladislav
Kbely Cycling Team
CZE 1:41:26.8 0:07:35.5
22.
SKŮČEK Petr
CZE 1:41:57.3 0:08:06.0
23.
TŮMA Radek
RAJEC 100% TREK
CZE 1:42:00.5 0:08:09.2
24.
HOTOVEC Petr
alltraining.cz
CZE 1:42:01.0 0:08:09.7
25.
DOBŠOVIČ Vojtěch
KROSS Bikeranch Team
CZE 1:42:06.7 0:08:15.4
26.
ČÍŽEK Martin
BSK racing
CZE 1:42:24.5 0:08:33.2
27.
KUCHAŘ Martin
CZE 1:43:16.0 0:09:24.7
28.
KOČÁREK Zbyněk
ELIS team Mariánské Lázně
CZE 1:43:19.0 0:09:27.7
29.
ULIČNÝ Vladimír
CZE 1:43:44.8 0:09:53.5
30.
VEJVAR Lukáš
Stark Cycling Team
CZE 1:43:47.0 0:09:55.7
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Superior XC Team
CZE 1:45:54.3 0:00:00.0
2.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 1:52:14.8 0:06:20.5
3.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:53:55.6 0:08:01.2
4.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 1:55:04.6 0:09:10.2
5.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:56:01.8 0:10:07.5
6.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov
CZE 1:58:13.3 0:12:19.0
7.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:03:17.1 0:17:22.8
8.
DROBNÍKOVÁ Markéta
Sportcentrum Jičín
CZE 2:04:01.1 0:18:06.8
9.
PAVLATOVÁ Alena
Nemocnice na Homolce
CZE 2:06:02.6 0:20:08.3
10.
FUKSOVÁ Adéla
CZE 2:06:05.6 0:20:11.3
11.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 2:07:10.1 0:21:15.8
12.
LENEMAYER Jana
Nemocnice na Homolce
CZE 2:08:39.1 0:22:44.8
13.
VÁLKOVÁ Kateřina
CZE 2:09:27.4 0:23:33.0
14.
ŠVECOVÁ Eva
CZE 2:09:54.3 0:24:00.0
15.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
Triatlon na růžovo
CZE 2:11:06.6 0:25:12.3
16.
URBANOVÁ Alena
Active tour
CZE 2:11:18.9 0:25:24.5
17.
BENEŠOVÁ Martina
Landia racing team 1
CZE 2:11:35.9 0:25:41.5
18.
BŘEZINOVÁ Ivana
Future Cycling
CZE 2:13:24.9 0:27:30.5
19.
ČURDOVÁ Karolina
CZE 2:13:51.9 0:27:57.5
20.
BOSÁKOVÁ Michaela
Srdíčkáři
CZE 2:17:15.4 0:31:21.1
21.
DVOŘÁKOVÁ Kristýna
CZE 2:17:35.9 0:31:41.5
22.
KOLOCOVÁ Kateřina
CZE 2:19:59.1 0:34:04.7
23.
DURAJOVÁ Zuzana
Poprvé na kole
CZE 2:20:06.1 0:34:11.8
24.
KUPKOVÁ Johana
VK Slavia Praha
CZE 2:21:08.4 0:35:14.1
25.
KOŠŤÁLOVÁ Štěpánka
CZE 2:25:08.4 0:39:14.1
26.
VYTOUŠOVÁ Olina
CZE 2:26:47.4 0:40:53.1
27.
PÍBILOVÁ Anna
CZE 2:28:50.9 0:42:56.6
28.
ČECHOVÁ Veronika
CZE 2:30:08.9 0:44:14.6
29.
ALEXOVÁ Zuzana
CZE 2:30:51.4 0:44:57.1
30.
BRÁTOVÁ Lucie
CZE 2:30:55.7 0:45:01.3

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.