Český pohár XCO MTB - Bedřichov
DATUM : | 15 - 16.6.2019 | ORT : | Bedřichov |
---|
ONLINE-ERGEBNISSE
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | CINK Ondrej |
KROSS RACING TEAM |
CZE | 1:27:39.6 | 0:00:00.0 |
2. | WAWAK Bartlomiej |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:27:54.8 | 0:00:15.2 |
3. | KULHAVÝ Jaroslav |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:29:30.1 | 0:01:50.4 |
4. | ŠKARNITZL Jan |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 1:29:54.6 | 0:02:14.9 |
5. | VASTL Jan |
Superior XC Team |
CZE | 1:30:07.1 | 0:02:27.4 |
6. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:31:05.6 | 0:03:25.9 |
7. | PAPRSTKA Tomáš |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:31:25.6 | 0:03:45.9 |
8. | PRŮDEK Matěj |
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team |
CZE | 1:31:44.6 | 0:04:04.9 |
9. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:31:51.1 | 0:04:11.4 |
10. | JELÍNEK Josef |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 1:33:05.5 | 0:05:25.9 |
11. | ULIK Matej |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
SVK | 1:33:32.8 | 0:05:53.2 |
12. | NIEBORAS Mateusz |
JBG-2 CRYOSPACE |
POL | 1:33:40.5 | 0:06:00.9 |
13. | HELTA Filip |
SGR SPECIALIZED |
POL | 1:33:46.3 | 0:06:06.6 |
14. | YAMAMOTO Kohei |
dreamseekermtbracingteam |
JPN | 1:34:03.0 | 0:06:23.4 |
15. | VOBECKÝ Zdeněk |
CZE | 1:34:42.3 | 0:07:02.6 | |
16. | KUNÁŠEK Josef |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:35:17.5 | 0:07:37.9 |
17. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:35:25.0 | 0:07:45.4 |
18. | JEZIORSKI Maciej |
Jezior.bike |
POL | 1:35:57.0 | 0:08:17.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:01.2 | 0:00:00.0 |
2. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:27:26.7 | 0:00:25.4 |
3. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:27.7 | 0:00:26.4 |
4. | HOJKA František |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:29.9 | 0:00:28.7 |
5. | JOHÁNEK Dalibor |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:27:56.2 | 0:00:55.0 |
6. | URBAN Miroslav |
VRV TEAM |
CZE | 0:27:59.1 | 0:00:57.9 |
7. | RUBEŠ Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:28:03.9 | 0:01:02.7 |
8. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:28:09.9 | 0:01:08.7 |
9. | BRADÁČ Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:28:12.6 | 0:01:11.4 |
10. | KRÝSL Lukáš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:28:45.1 | 0:01:43.9 |
11. | GRÄßLER Toni |
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V. |
GER | 0:28:46.6 | 0:01:45.4 |
12. | DRAGOUN Václav |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:28:47.9 | 0:01:46.7 |
13. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:53.1 | 0:01:51.9 |
14. | ŠILHAVÝ Ondřej |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:28:59.1 | 0:01:57.9 |
15. | KUBA Jakub |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:29:01.9 | 0:02:00.7 |
16. | SVATUŠKA Jakub |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:29:05.4 | 0:02:04.2 |
17. | LIENERT Patrik |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:29:06.4 | 0:02:05.2 |
18. | PIVNIČKA Jakub |
Pítrs Bikes Team |
CZE | 0:29:07.1 | 0:02:05.9 |
19. | HORÁK Ondřej |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:29:15.1 | 0:02:13.9 |
20. | ŠILHAVÝ Daniel |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:29:19.1 | 0:02:17.9 |
21. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:29:26.9 | 0:02:25.7 |
22. | LACHOWICZ Szymon |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:29:55.6 | 0:02:54.4 |
23. | ZONYGA David |
VRV TEAM |
CZE | 0:29:59.4 | 0:02:58.2 |
24. | BERNÁT Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:30:04.6 | 0:03:03.4 |
25. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:30:09.6 | 0:03:08.4 |
26. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:30:20.4 | 0:03:19.2 |
27. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:30:32.6 | 0:03:31.4 |
28. | PEKAŘ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:30:35.6 | 0:03:34.4 |
29. | HYNEČEK Jan |
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE |
CZE | 0:30:37.6 | 0:03:36.4 |
30. | ŠUMPÍK Pavel |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:30:45.4 | 0:03:44.2 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANÁKOVÁ Eliška |
MORAVEC Team |
CZE | 0:20:23.8 | 0:00:00.0 |
2. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:20:35.3 | 0:00:11.4 |
3. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:21:13.8 | 0:00:49.9 |
4. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:21:34.1 | 0:01:10.2 |
5. | GRZEGORZEWSKA Natalia |
POL | 0:21:52.8 | 0:01:28.9 | |
6. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:22:06.6 | 0:01:42.7 |
7. | KAUFMANN Natalie |
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V. |
GER | 0:22:15.8 | 0:01:51.9 |
8. | PULKRABOVÁ Marika |
BSK Cyklo-market |
CZE | 0:22:48.8 | 0:02:24.9 |
9. | RADOVÁ Daniela |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 0:23:23.6 | 0:02:59.7 |
10. | PANUŠOVÁ Anna |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:23:38.3 | 0:03:14.4 |
11. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:23:53.0 | 0:03:29.2 |
12. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:23:56.3 | 0:03:32.4 |
13. | JUROVÁ Hana |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:24:00.0 | 0:03:36.2 |
14. | MARTYŃSKA - MAZURKIEWICZ Hanna |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:24:02.5 | 0:03:38.7 |
15. | DUBCOVÁ Štěpánka |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:24:04.3 | 0:03:40.4 |
16. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:24:05.6 | 0:03:41.7 |
17. | GREMAN Szonja |
National Team Hungary |
HUN | 0:24:14.1 | 0:03:50.2 |
18. | BRUCHNER Regina |
National Team Hungary |
HUN | 0:24:14.3 | 0:03:50.4 |
19. | DLASKOVÁ Vanda |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:24:16.0 | 0:03:52.2 |
20. | CIBULKOVÁ Tereza |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:24:17.3 | 0:03:53.4 |
21. | DUŠKOVÁ Kateřina |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:24:26.0 | 0:04:02.2 |
22. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:24:38.8 | 0:04:14.9 |
23. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:24:40.0 | 0:04:16.2 |
24. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:24:53.3 | 0:04:29.4 |
25. | VOLEJNÍKOVÁ Natálie |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:25:24.3 | 0:05:00.4 |
26. | HAINZELOVÁ Lucie |
Pítrs Bikes Team |
CZE | 0:26:08.8 | 0:05:44.9 |
27. | VOLEJNÍKOVÁ Nikola |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:26:29.0 | 0:06:05.1 |
28. | DINGOVÁ Anna |
BSK Racing Juniors |
CZE | 0:26:43.0 | 0:06:19.1 |
29. | OLIVOVÁ Denisa |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:27:11.5 | 0:06:47.6 |
30. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:27:31.8 | 0:07:07.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:19:47.5 | 0:00:00.0 |
2. | MUŠÁLEK Jakub |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:20:00.5 | 0:00:13.0 |
3. | ZEMAN Petr |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:20:11.0 | 0:00:23.4 |
4. | BRABEC Šimon |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:20:25.3 | 0:00:37.7 |
5. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:20:30.3 | 0:00:42.7 |
6. | MANSFELD Tadeáš |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 0:20:35.0 | 0:00:47.4 |
7. | SEVERYN Richard |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:20:39.0 | 0:00:51.4 |
8. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:20:50.5 | 0:01:02.9 |
9. | HÁJEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:19.5 | 0:01:31.9 |
10. | MITAS Robert |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:21:31.5 | 0:01:43.9 |
11. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:21:43.5 | 0:01:55.9 |
12. | NECHUTA Marek |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:21:47.7 | 0:02:00.2 |
13. | KUBĚNA Daniel |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 0:21:52.7 | 0:02:05.2 |
14. | MELOUN Jakub |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:21:56.0 | 0:02:08.4 |
15. | KOČVARA Jakub |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:21:58.5 | 0:02:10.9 |
16. | KUKLA Dominik |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:22:09.0 | 0:02:21.4 |
17. | JELÍNEK Vojtěch |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:22:21.0 | 0:02:33.4 |
18. | JANOVSKÝ Tomáš |
AEROTEC SPORT TEAM |
CZE | 0:22:22.5 | 0:02:34.9 |
19. | JELÍNEK Tomáš |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:22:23.7 | 0:02:36.2 |
20. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:22:29.7 | 0:02:42.2 |
21. | HŘEBEJK Dominik |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:22:30.0 | 0:02:42.4 |
22. | PŘENOSIL Marek |
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:22:56.7 | 0:03:09.2 |
23. | VOREL Lukas |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:22:57.5 | 0:03:09.9 |
24. | HOFMAN Eliáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:59.5 | 0:03:11.9 |
25. | FRENCL Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:23:01.5 | 0:03:13.9 |
26. | ICHA David |
CYKLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:23:04.5 | 0:03:16.9 |
27. | LISÝ Vít |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:23:11.2 | 0:03:23.7 |
28. | LIPENSKÝ Matouš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:23:23.0 | 0:03:35.4 |
29. | REK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:23:27.5 | 0:03:39.9 |
30. | NĚMEC Jakub |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:23:35.2 | 0:03:47.7 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJNOCHOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:12:21.4 | 0:00:00.0 |
2. | GOTTWALDOVÁ Amálie |
MORAVEC Team |
CZE | 0:12:26.4 | 0:00:05.0 |
3. | VIKOVÁ Hanka |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:12:26.6 | 0:00:05.2 |
4. | SEIDLOVÁ Kateřina |
SK Edie tým Vsetín |
CZE | 0:12:44.1 | 0:00:22.7 |
5. | BRADÁČOVÁ Nikola |
ACT LERAK Blansko |
CZE | 0:12:50.1 | 0:00:28.7 |
6. | HANÁKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:12:56.1 | 0:00:34.7 |
7. | VÁCLAVŮ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:13:04.6 | 0:00:43.2 |
8. | STRAKATÁ Vendula |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:13:24.6 | 0:01:03.2 |
9. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:13:25.6 | 0:01:04.2 |
10. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE |
CZE | 0:13:40.1 | 0:01:18.7 |
11. | SRNSKÁ Veronika |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:13:52.6 | 0:01:31.2 |
12. | KUNČÍKOVÁ Ella |
Bike klub Spindleruv mlyn |
CZE | 0:13:57.8 | 0:01:36.4 |
13. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:13:59.1 | 0:01:37.7 |
14. | BOŘÁNKOVÁ Lucie |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 0:14:01.8 | 0:01:40.4 |
15. | LHOTÁKOVÁ Adéla |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:14:36.8 | 0:02:15.4 |
16. | VOŽENÍLKOVÁ Nikola |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:14:41.6 | 0:02:20.2 |
17. | ŠÍSLOVÁ Barbora |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:14:46.8 | 0:02:25.4 |
18. | HORKÁ Veronika |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:14:51.1 | 0:02:29.7 |
19. | LIENERTOVÁ Monika |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:15:05.3 | 0:02:43.9 |
20. | JANOVSKÁ Barbora |
MORAVEC Team |
CZE | 0:15:12.1 | 0:02:50.7 |
21. | MACHOVÁ Veronika |
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE |
CZE | 0:15:32.8 | 0:03:11.4 |
22. | SYSLOVÁ Barbara |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:15:34.8 | 0:03:13.4 |
23. | BURGERMEISTEROVÁ Lucie |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:15:38.3 | 0:03:16.9 |
24. | NOVÁKOVÁ Daniela |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:15:55.8 | 0:03:34.4 |
25. | GROHOVÁ Lucie |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:15:58.6 | 0:03:37.2 |
26. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:16:06.1 | 0:03:44.7 |
27. | HAVELKOVÁ Anna |
Hiero racing team |
CZE | 0:17:02.1 | 0:04:40.7 |
28. | VÍTKOVÁ Sára |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:17:08.1 | 0:04:46.7 |
29. | BATELKOVÁ Klára |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:17:17.6 | 0:04:56.2 |
30. | BATELKOVÁ Daniela |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:49.3 | 0:06:27.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:47:35.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŠICH Petr |
MORAVEC Team |
CZE | 0:49:00.2 | 0:01:25.2 |
3. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:49:28.2 | 0:01:53.2 |
4. | RŮŽIČKA Jakub |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:50:03.2 | 0:02:28.2 |
5. | WOJCZAL Pawel |
VYTYV |
POL | 0:50:24.0 | 0:02:48.9 |
6. | SVOBODA Jan |
Kaplička Hrabětice |
CZE | 0:50:36.5 | 0:03:01.4 |
7. | POROŚ Dariusz |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 0:50:59.0 | 0:03:23.9 |
8. | PRADÁČ Michal |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 0:51:48.7 | 0:04:13.7 |
9. | LIDMILA Martin |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:52:29.4 | 0:04:54.4 |
10. | SKŘIČKA David |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:52:47.7 | 0:05:12.7 |
11. | KLUSÁK Radim |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:53:28.2 | 0:05:53.1 |
12. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:55:11.9 | 0:07:36.9 |
13. | ČERVENKA Marcel |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:55:49.9 | 0:08:14.9 |
14. | BLAHO Martin |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 0:57:18.2 | 0:09:43.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:45:32.6 | 0:00:00.0 |
2. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:47:33.4 | 0:02:00.7 |
3. | SCHEJBAL Josef |
CYKLOPROFI HOLICE |
CZE | 0:48:13.1 | 0:02:40.4 |
4. | EGERMAIER Daniel |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:50:45.8 | 0:05:13.2 |
5. | JEDLIČKA Luboš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:50:54.1 | 0:05:21.4 |
6. | KORDÍK Petr |
Cykloklub Jičín |
CZE | 0:51:55.6 | 0:06:22.9 |
7. | GRÄßLER Mirko |
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V. |
GER | 0:52:33.6 | 0:07:00.9 |
8. | KUBÍK Lukáš |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:55:13.8 | 0:09:41.1 |
9. | RODRIGUEZ ACEVEDO Noe Alejandro |
Ar Pro Cycling Team |
MEX | 0:56:01.1 | 0:10:28.4 |
10. | BALAJKA Ondřej |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 0:56:07.3 | 0:10:34.6 |
11. | PITHART Jan |
HAVEN TEAM |
CZE | 0:59:59.8 | 0:14:27.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:06:23.4 | 0:00:00.0 |
2. | FRYDRYCHOVÁ Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:06:30.4 | 0:00:06.9 |
3. | SLUKOVÁ Klotylda |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:06:35.4 | 0:00:11.9 |
4. | NOVOTNA Justyna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:06:35.7 | 0:00:12.2 |
5. | JIRÁSKOVÁ Ema |
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek |
CZE | 0:06:36.7 | 0:00:13.2 |
6. | SVOBODOVA Laura |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:06:59.9 | 0:00:36.4 |
7. | VÝBORNÁ Marianna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:07:00.9 | 0:00:37.4 |
8. | ROTHBAUEROVÁ Karolína |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:07:02.2 | 0:00:38.7 |
9. | KROUPOVÁ Jolana |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 0:07:09.2 | 0:00:45.7 |
10. | JAROŠOVÁ Emílie |
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM |
CZE | 0:07:12.2 | 0:00:48.7 |
11. | KRALOVA Eliska |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 0:07:23.2 | 0:00:59.7 |
12. | HRADÍLKOVÁ Zuzana |
MG Bike Team |
CZE | 0:07:23.7 | 0:01:00.2 |
13. | VOTÍPKOVÁ Andrea |
Klatovy |
CZE | 0:07:26.4 | 0:01:02.9 |
14. | MITRYCHOVÁ Lucie |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:07:33.7 | 0:01:10.2 |
15. | LAŠKOVÁ Anežka |
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ |
CZE | 0:07:35.9 | 0:01:12.4 |
16. | ROSOVÁ Jolana |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:07:38.9 | 0:01:15.4 |
17. | BAŽANTOVÁ Anežka |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:07:39.2 | 0:01:15.7 |
18. | ZEMANOVÁ Laura |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:07:46.9 | 0:01:23.4 |
19. | GOTTWALDOVÁ Lucie |
CZE | 0:07:49.2 | 0:01:25.7 | |
20. | REKOVÁ Anna |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:08:00.2 | 0:01:36.7 |
21. | PAŘÍKOVÁ Adéla |
Kosmosbikes Mladá Boleslav |
CZE | 0:08:03.7 | 0:01:40.2 |
22. | BLAŽKOVA Jolana |
Nasavrky bikers |
CZE | 0:08:03.9 | 0:01:40.4 |
23. | HIKLOVÁ Kateřina |
Kosmosbikes Mladá Boleslav |
CZE | 0:08:16.4 | 0:01:52.9 |
24. | BARTOŠOVÁ Magdaléna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:08:21.7 | 0:01:58.2 |
25. | ZEMANOVÁ Linda |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:08:30.2 | 0:02:06.7 |
26. | HAVLOVÁ Eliška |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:09:05.9 | 0:02:42.4 |
27. | BRADÁČOVÁ Aneta |
ACT LERAK Blansko |
CZE | 0:09:38.1 | 0:03:14.7 |
28. | KALINOVÁ Ella |
SPORTICUS team |
CZE | 0:09:57.6 | 0:03:34.2 |
29. | BLECHOVÁ Sára |
BB Racing |
CZE | 0:10:49.9 | 0:04:26.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:06:00.4 | 0:00:00.0 |
2. | SIMBARTL Richard |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:06:00.9 | 0:00:00.5 |
3. | DOUDĚRA Petr |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:06:07.4 | 0:00:07.0 |
4. | JOGL Denis |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:06:10.4 | 0:00:10.0 |
5. | BEČVÁŘ Oliver |
OVLADEJKOLO - TREK Bikes |
CZE | 0:06:20.4 | 0:00:20.0 |
6. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:06:21.1 | 0:00:20.6 |
7. | KUČVA Tomáš |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 0:06:21.1 | 0:00:20.7 |
8. | VAŠINA Timotej |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:06:26.9 | 0:00:26.4 |
9. | MEIER Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:28.9 | 0:00:28.5 |
10. | BRADÁČ Michal |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:06:35.4 | 0:00:34.9 |
11. | HLADÍK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:43.9 | 0:00:43.5 |
12. | HAVLÍČEK Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:06:47.9 | 0:00:47.4 |
13. | CIBOCH Ondřej |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:06:58.4 | 0:00:57.9 |
14. | ŠIMÍK Jakub |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:06:59.9 | 0:00:59.4 |
15. | ŠIMONEK Jáchym |
BSK Racing Juniors |
CZE | 0:07:03.1 | 0:01:02.6 |
16. | MAKOVEC Dominik |
Klatovy |
CZE | 0:07:05.9 | 0:01:05.4 |
17. | STANKE Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:07:07.4 | 0:01:06.9 |
18. | PODHAISKÝ Ondřej |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:07:10.9 | 0:01:10.4 |
19. | PANUŠ Jakub |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:07:12.4 | 0:01:11.9 |
20. | HORN Josef |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 0:07:18.4 | 0:01:17.9 |
21. | FARA Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:07:20.9 | 0:01:20.4 |
22. | BŘEZINA Adam |
aspire Brno |
CZE | 0:07:23.1 | 0:01:22.7 |
23. | CICHÁK Mikuláš |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 0:07:24.1 | 0:01:23.7 |
24. | ŠPERL Václav |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:07:31.6 | 0:01:31.2 |
25. | MATĚJKA Lukáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:07:44.1 | 0:01:43.7 |
26. | ZÁHOREC Jonáš |
FENIX SKI TEAM |
CZE | 0:07:46.1 | 0:01:45.7 |
27. | MALINA Matyáš |
Dresdner SC 1898/Philippi Racing Team |
CZE | 0:07:46.4 | 0:01:45.9 |
28. | FREUDL David |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:07:49.9 | 0:01:49.4 |
29. | TVRZ Jan |
BSK Cyklo-Market juniors |
CZE | 0:07:51.6 | 0:01:51.2 |
30. | STRAKATÝ Šimon |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:07:59.1 | 0:01:58.7 |