O PERMONÍKOV KYLOF

Running
DATUM :29.9.2019 ORT :Ľubietová

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
KUBEJ Tomáš
SMZ Jelšava
SVK 0:42:47 0:00:00
2.
KAZÁR Matej
ŠK DUKLA
SVK 0:43:20 0:00:33
3.
PIALA Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:45:34 0:02:47
4.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:47:13 0:04:26
5.
JÁNOŠÍK Brańo
Bežci Poltár
SVK 0:49:07 0:06:20
6.
NECPAL Jaroslav
Klokančata
SVK 0:50:49 0:08:02
7.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava Marathon Team
SVK 0:50:50 0:08:03
8.
FERENČÍK Martin
Banská Štiavnica
SVK 0:50:58 0:08:11
9.
MAĽA Peter
ultrabob
SVK 0:51:01 0:08:14
10.
BUJŇÁK Šimon
-
SVK 0:52:21 0:09:34
11.
HABRUN Róbert
BVL-team
SVK 0:52:21 0:09:34
12.
VIGAŠ Miroslav
Tourportal.sk
SVK 0:52:22 0:09:35
13.
ŠKVAŘIL Jiří
Continental Sport Club Zvolen
SVK 0:53:10 0:10:23
14.
PATRÁŠ Peter
Klub biatlonu Selce
SVK 0:53:15 0:10:28
15.
MURÍN Martin
-
SVK 0:53:43 0:10:56
16.
RONČÁK Peter
ľadové medvede Lučenec
SVK 0:53:48 0:11:01
17.
HORVÁTH Tomáš
Spartans Zvolen
SVK 0:54:04 0:11:17
18.
BEŇUŠ Miloš
BAUTRADE RUN TEAM
SVK 0:54:10 0:11:23
19.
ONDREJKA Kamil
Zvolen
SVK 0:54:24 0:11:37
20.
MIŠEJE Ivan
Prievidza
SVK 0:54:55 0:12:08
21.
GÁL Jozef
Samostatne
SVK 0:55:09 0:12:22
22.
VALOCKA Milan
Uni-y_be-c Zvolen
SVK 0:55:14 0:12:27
23.
HRIC Adam
TJ Slávia TUZVO
SVK 0:55:29 0:12:42
24.
ANTAL Marek
Brusno
SVK 0:55:36 0:12:49
25.
SOJKA Matúš
Amatéri
SVK 0:55:46 0:12:59
26.
VIGODA Peter
Piánko Zv
SVK 0:55:59 0:13:12
27.
KRNÁČ Lukáš
Malá Ves
SVK 0:56:16 0:13:29
28.
VANÍK Dušan
Marathon BB Team
SVK 0:56:31 0:13:44
29.
VIDRA Marian
Sasovski borci
SVK 0:56:33 0:13:46
30.
VECEL Robert
Martin
SVK 0:56:39 0:13:52
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
FURÁKOVÁ Iveta
Svetielko nádeje
SVK 0:50:49 0:00:00
2.
RESSLOVÁ Kristína
Simba
SVK 0:52:15 0:01:26
3.
GATIALOVA Marta
STG Prievidza
SVK 0:55:32 0:04:43
4.
MRÁZOVÁ Jurina
Dyno BB
SVK 0:56:43 0:05:54
5.
VÁCLAVIKOVÁ Miriam
Detva
SVK 0:57:05 0:06:16
6.
KUCEJOVÁ Jana
Detva
SVK 0:58:27 0:07:38
7.
ŠÚTHOVÁ Ľubka
Bežci VK
SVK 0:59:04 0:08:15
8.
KONRÁDOVÁ Miriama
Lesky's Runners
SVK 1:00:18 0:09:29
9.
SCHIEBEROVÁ Zuzana
Rýchle šípy, Zvolenská Slatina
SVK 1:00:36 0:09:47
10.
SÝKOROVÁ Anna
Anna Sýkorová
SVK 1:00:37 0:09:48
11.
NECHALOVÁ Denisa
Martin
SVK 1:00:45 0:09:56
12.
PORUBSKÁ Silvia
-
SVK 1:04:26 0:13:37
13.
BARTKOVÁ Magdaléna
Adidas Runners Bratislava
SVK 1:04:35 0:13:46
14.
KRČÍKOVÁ Zuzana
Hobby bežci Sliač
SVK 1:05:25 0:14:36
15.
VETRÁKOVÁ Denisa
Denisa Vetráková
SVK 1:05:49 0:15:00
16.
STIEGELOVÁ Marína
CFT bb
SVK 1:06:35 0:15:46
17.
DIANOVÁ Natália
HighHopes
SVK 1:07:25 0:16:36
18.
BULLOVA Monika
Honeybudgers
SVK 1:07:31 0:16:42
19.
SCHMIDTOVÁ Jana
Marathon BB Team
SVK 1:07:32 0:16:43
20.
HAUSNEROVÁ Liliana
Bežecký klub MÉTA
SVK 1:07:59 0:17:10
21.
POTANČOKOVÁ Michaela
V cieli pivo
SVK 1:08:41 0:17:52
22.
RUSNÁKOVÁ Beáta
B
SVK 1:08:46 0:17:57
23.
KOVÁČOVÁ Monika
-
SVK 1:08:55 0:18:06
24.
MICHÁLIKOVÁ Lucia
Dvojičkovo
SVK 1:09:00 0:18:11
25.
TAPAJČÍKOVÁ Jana
-
SVK 1:09:03 0:18:14
26.
JANEKOVA Lenka
Lara Bags
SVK 1:09:40 0:18:51
27.
PINKOVÁ Zdenka
Vinne musky BB
SVK 1:10:26 0:19:37
28.
RAFANIDESOVÁ Izabela
CRAZY TEAM
SVK 1:11:10 0:20:21
29.
GREGOROVÁ Beáta
Marathon BB Team
SVK 1:12:41 0:21:52
30.
URDOVÁ Veronika
-
SVK 1:13:26 0:22:37

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer402
Gemeldete - Männer226
Gemeldete - Frauen176
Gestartet401
Im Ziel400