Velká cena Města Sokolova

Triathlon
DATUM :10.8.2019 ORT :Sokolov

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
DUŠEK Karel
X-team BaNo K. Vary
CZE 0:59:25.1 0:00:00.0
2.
KUBÍČEK Jan
JK Racing
CZE 1:00:35.5 0:01:10.4
3.
MAREK Matěj
Individuální
CZE 1:00:35.9 0:01:10.8
4.
MAREK Jakub
Individuální
CZE 1:01:29.8 0:02:04.7
5.
VESELÝ Petr
Glassmann TT Teplice
CZE 1:03:37.1 0:04:12.0
6.
EBERL Filip
X-team BaNo K. Vary
CZE 1:05:29.1 0:06:04.0
7.
IHNAČINEC Jakub
Krušnoman TT Litvínov
CZE 1:07:06.2 0:07:41.1
8.
MATĚJOVSKÝ Jan
USK Akademik Cheb
CZE 1:07:33.0 0:08:07.9
9.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 1:07:49.9 0:08:24.8
10.
VESELÝ Miroslav
Glassmann TT Teplice
CZE 1:08:19.7 0:08:54.6
11.
ŠILHAN Jiří
WITTE bike team
CZE 1:08:44.5 0:09:19.4
12.
MATĚJKA Jiří
SK Profisport K. Vary
CZE 1:09:13.5 0:09:48.4
13.
BROŽEK Vítek
WITTE bike team
CZE 1:10:55.2 0:11:30.1
14.
MAREK Daniel
Individuální
CZE 1:11:38.5 0:12:13.4
15.
DVOŘÁK Jakub
Hopman Team Žatec
CZE 1:11:53.9 0:12:28.8
16.
BROŽ Milan
CZE 1:12:35.1 0:13:10.0
17.
JALČ Michal
SVK 1:12:47.7 0:13:22.6
18.
PROCHÁZKA Zdeněk
ACES Team K. Vary
CZE 1:13:18.0 0:13:52.9
19.
NOVOTNÝ Lubomír
USK Akademik Cheb
CZE 1:13:31.6 0:14:06.5
20.
JÜPTNER Zdeněk
USK Akademik Cheb
CZE 1:13:52.3 0:14:27.2
21.
URBAN Miroslav
Hopman Team Žatec
CZE 1:14:53.0 0:15:27.9
22.
SLANINA Filip
USK Akademik Cheb
CZE 1:15:24.6 0:15:59.5
23.
JUNGMANN Petr
TJ Slavia K. Vary
CZE 1:15:34.1 0:16:09.0
24.
SANTO Pavel
X-team BaNo K. Vary
CZE 1:15:44.3 0:16:19.2
25.
HAMATA Lukáš
Triatlet K.Vary
CZE 1:16:06.4 0:16:41.3
26.
DVOŘÁK Martin
Hopman Team Žatec
CZE 1:16:31.1 0:17:06.0
27.
RACEK Luboš
ACES Team K. Vary
CZE 1:17:24.4 0:17:59.3
28.
PILNÝ Miroslav
Thun Nová Role
CZE 1:17:40.6 0:18:15.5
29.
LANDIGA Michal
TJ Slavia K. Vary
CZE 1:18:34.7 0:19:09.6
30.
STUCHL Jindřich
Individuální
CZE 1:18:50.5 0:19:25.4
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
SROGOŇOVÁ Alena
PROFI SPORT Cheb
CZE 1:11:54.0 0:00:00.0
2.
HOVORKOVÁ Barbora
USK Akademik Cheb
CZE 1:12:51.6 0:00:57.6
3.
SKUHROVÁ Tereza
TRI SKI Horní Počernice
CZE 1:13:39.7 0:01:45.7
4.
ODLOVÁ Hana
KOME klub Kraslice
CZE 1:20:54.7 0:09:00.7
5.
KVASNIČKOVÁ Radka
ŠAK Chodov
CZE 1:30:41.1 0:18:47.1
6.
MOUHAFIDI Jana
USK Akademik Cheb
CZE 1:46:11.7 0:34:17.7

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.