MURAT Mikulášsky krosový beh

Running
DATUM :7.12.2019 ORT :Pezinok

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
FOLTIN Andrej
KAMZIK 1000+
SVK 0:50:33 0:00:00
2.
FÉDER Medard
ASK Pezinok
SVK 0:51:31 0:00:58
3.
VUKOVIC Robert
pd Fruska gora
SVK 0:55:55 0:05:22
4.
TROCHTA Daniel
PEZINOK
SVK 0:57:24 0:06:51
5.
HOMOLA Jan
SVK 0:57:48 0:07:15
6.
CÍCH Rastislav
BEHAME.sk
SVK 0:58:51 0:08:18
7.
ŠIMKO Andrej
SVK 0:59:20 0:08:47
8.
PETRIKOVIČ Roman
MK Tvrdošín
SVK 1:00:11 0:09:38
9.
LICHTNEKER Lukáš
Pod Hruškou
SVK 1:00:37 0:10:04
10.
PETROVIČ Pavol
SVK 1:00:51 0:10:18
11.
GASPEREC Zdenko
SVK 1:01:10 0:10:37
12.
JEDINÁK Matúš
Emko športový klub
SVK 1:01:36 0:11:03
13.
KURUCZ Jozef
SVK 1:01:40 0:11:07
14.
ČÍK Juraj
Mackovia
SVK 1:01:52 0:11:19
15.
HRIC Martin
Hrom do piecky!
SVK 1:02:02 0:11:29
16.
MATIS Adrián
maratonský klub Tvrdošín
SVK 1:02:40 0:12:07
17.
PAVELKA Ivan
AK Bojničky
SVK 1:02:40 0:12:07
18.
FÜLÖP Peter
BTK Veľký Biel
SVK 1:02:56 0:12:23
19.
KOVAČIČ Pavol
PEZINOK
SVK 1:03:11 0:12:38
20.
PÁNIK Vladimír
MK Tvrdošín
SVK 1:04:25 0:13:52
21.
DEJ Jaroslav
ŠTK Pezinok
SVK 1:05:11 0:14:38
22.
UHLIAR Martin
AŠK Fénix Bratislava
SVK 1:05:20 0:14:47
23.
DEMOVIČ Štefan
KOBRA
SVK 1:05:31 0:14:58
24.
NOGA Igor
SVK 1:05:50 0:15:17
25.
STANKOVIČ Jozef
Dolany
SVK 1:05:54 0:15:21
26.
KOHÚT Jakub
Poniky
SVK 1:06:11 0:15:38
27.
JANČÍ Radoslav
Brezová pod Bradlom
SVK 1:06:17 0:15:44
28.
PILKA Miro
SVK 1:06:22 0:15:49
29.
MATLOVIČ Andrej
Kovac FunClub
SVK 1:06:34 0:16:01
30.
SMUDA Ján
Žilina
SVK 1:06:57 0:16:24
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
ULLEROVA Maria
CK Studienka
SVK 1:03:18 0:00:00
2.
KAMENSKÁ Lucia
Sputnik run
SVK 1:05:19 0:02:01
3.
VARGOVÁ Dagmar
AK Bojničky
SVK 1:07:57 0:04:39
4.
MARKOVÁ Terézia
SVK 1:08:36 0:05:18
5.
KASOVÁ Katarína
SVK 1:09:04 0:05:46
6.
KUSENDOVÁ Monika
BEHAME.sk
SVK 1:10:58 0:07:40
7.
HERZÁNOVÁ Zuzana
Sputnik run
SVK 1:11:26 0:08:08
8.
KUBÍKOVÁ Michaela
Fčelly karpatské
SVK 1:16:55 0:13:37
9.
PAVELKOVÁ Monika
AK Bojničky
SVK 1:18:04 0:14:46
10.
BOCOROVA Zuzana
SVK 1:18:43 0:15:25
11.
SIROTOVÁ Zuzana
SVK 1:21:41 0:18:23
12.
SEBOVA Martina
3NT Bratislava
SVK 1:22:36 0:19:18
13.
JÁNOŠOVÁ Nikoleta
SVK 1:23:22 0:20:04
14.
KRASNANSKA Emilia
SVK 1:24:08 0:20:50
15.
RAUCINOVA Nina
SVK 1:26:27 0:23:09
16.
BAŠTIOVÁ Beata
SVK 1:26:28 0:23:10
17.
BLAZEKOVA Michala
SVK 1:26:32 0:23:14
18.
BENEDIKTOVÁ Tatiana
Ready2Run
SVK 1:27:00 0:23:42
19.
SOBINOVSKA Julia
SK Malinovo
SVK 1:27:04 0:23:46
20.
GANJI Daniela
Bratislava
SVK 1:28:01 0:24:43
21.
JURITKOVÁ Jana
MK Tvrdošín
SVK 1:28:30 0:25:12
22.
PEKARÍKOVÁ Iveta
UNB Kramáre
SVK 1:28:38 0:25:20
23.
BUBLIAKOVÁ Monika
Sihelné
SVK 1:29:39 0:26:21
24.
CHOCHULOVÁ Jaroslava
UNB Kramáre fyzoši
SVK 1:30:03 0:26:45
25.
BRUNOVSKÁ Silvia
Triax Bratislava
SVK 1:30:08 0:26:50
26.
KAZÁROVÁ Daniela
SVK 1:30:25 0:27:07
27.
HOLČÍKOVÁ Miroslava
MURAT s.r.o.
SVK 1:31:56 0:28:38
28.
TOMKOVA Tatiana
SVK 1:34:08 0:30:50
29.
POLÁČIKOVÁ Veronika
SVK 1:34:58 0:31:40
30.
TIMEKOVÁ Katarína
MK Tvrdošín
SVK 1:35:00 0:31:42

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer329
Gemeldete - Männer207
Gemeldete - Frauen122
Gestartet273
Im Ziel273