Serial : TOI TOI CUP 2020

TOI TOI CUP 2020 - Holé Vrchy

MTB
DATUM :27.9.2020 ORT :Holé Vrchy

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
LOOCKX Lander
GROUP HENS-MAES CONTAINERS
BEL 1:03:08.9 0:00:00.0
2.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:25.6 0:00:16.7
3.
BENOIST Antoine
Alpecin Fenix
FRA 1:03:38.1 0:00:29.2
4.
CHAINEL Steve
cross team legendre
FRA 1:03:52.1 0:00:43.1
5.
SEPPE Rombouts
Tormans-Acrog
BEL 1:03:57.3 0:00:48.4
6.
LELANDAIS Remi
cross team legendre
FRA 1:04:03.8 0:00:54.9
7.
VAN DER MEER Gosse
Bombtrack Bicycles p/b Hunt Wheels
NED 1:04:17.3 0:01:08.4
8.
CRISPIN Mickael
cross team legendre
FRA 1:04:24.8 0:01:15.9
9.
ANANIE Ugo
cross team legendre
FRA 1:04:41.0 0:01:32.1
10.
CASTILLE Noe
cross team legendre
FRA 1:04:45.8 0:01:36.9
11.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:05:00.3 0:01:51.4
12.
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike
POL 1:05:16.4 0:02:07.5
13.
CAMRDA Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:05:34.5 0:02:25.6
14.
ARTHUR Tropardy
USSAPB
FRA 1:05:55.5 0:02:46.6
15.
MIKLER Bartosz
POL 1:06:11.0 0:03:02.1
16.
HÄHNEL Frederik
Shop4Cross Mohrmann-Bau
GER 1:06:19.8 0:03:10.9
17.
RICHARD ANDRADE Florian
cross team legendre
FRA 1:06:39.3 0:03:30.4
18.
ULÍK Matěj
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
SVK 1:06:57.3 0:03:48.4
19.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:07:26.3 0:04:17.4
20.
HEIGL Philipp
SU Bikestore.cc Team
AUT 1:07:33.3 0:04:24.4
21.
RAJCHART Jan
Ethic Sport cycling team
CZE 1:07:49.3 0:04:40.4
22.
HULA Robert
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 1:07:57.3 0:04:48.4
23.
VAN DEN BROECK Arno
VDB CYCLING TEAM
BEL 1:08:31.0 0:05:22.1
24.
GLAJZA Ondrej
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
SVK 1:08:39.5 0:05:30.6
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
CASASOLA Sara
DP66 GIANT
ITA 0:43:51.5 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers Team
CZE 0:44:20.5 0:00:28.9
3.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:44:39.6 0:00:48.1
4.
NORBERT RIBEROLLE Marion
STAR CASINO CX TEAM
FRA 0:45:26.5 0:01:34.9
5.
VANDERBEKEN Joyce
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL 0:45:39.0 0:01:47.4
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:46:01.7 0:02:10.2
7.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 0:47:09.4 0:03:17.8
8.
KRZYSTALA Zuzanna
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
POL 0:47:15.2 0:03:23.7
9.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:48:00.2 0:04:08.7
10.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:48:41.0 0:04:49.4
11.
MAZUREK Małgorzata
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
POL 0:49:24.2 0:05:32.7
12.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:49:46.7 0:05:55.2
13.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:01.0 0:06:09.4
14.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:50:03.2 0:06:11.7
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:53.7 0:00:00.0
2.
VANDERLINDEN Lukas
Cannibal Team
BEL 0:39:03.4 0:00:09.7
3.
KOPECKÝ Matyáš
Callant - Pauwels Sauzen CT
CZE 0:39:08.9 0:00:15.2
4.
MASCIARELLI Lorenzo
Callant - Pauwels Sauzen CT
ITA 0:39:24.9 0:00:31.2
5.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:39:45.1 0:00:51.4
6.
PONCHON Eliote
Vélo Club Villefranche Beaujolais
FRA 0:40:42.7 0:01:48.9
7.
KIELY Joe
UVCCharleville-Mezieres
GBR 0:40:57.4 0:02:03.7
8.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:01.9 0:02:08.1
9.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:41:06.2 0:02:12.4
10.
DE MOYER Kenay
Acrog-Tormans Balen BC
BEL 0:41:09.9 0:02:16.1
11.
ANCHAIN Paul
Flandres lys elite cyclisme
FRA 0:41:25.9 0:02:32.2
12.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:41:38.4 0:02:44.6
13.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:41:55.2 0:03:01.4
14.
KERL Maximilian
Author team Stupno
CZE 0:42:05.4 0:03:11.6
15.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:30.7 0:03:36.9
16.
KUSCHLA Silas
WAC-Team Belgie
GER 0:42:45.7 0:03:51.9
17.
CLEF Antoine
Vc st croix en plaine
FRA 0:42:55.1 0:04:01.4
18.
VYKYDAL Jaroslav
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:43:31.4 0:04:37.6
19.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:43:35.9 0:04:42.1
20.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:43:36.9 0:04:43.1
21.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:44:08.9 0:05:15.1
22.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:44:09.2 0:05:15.4
23.
KUBÍK Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:44:36.4 0:05:42.6
24.
POSPÍŠIL Matěj
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:44:39.9 0:05:46.1
25.
HRSTKA Vojtěch
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:44:40.6 0:05:46.9
26.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:45:26.4 0:06:32.6
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
KOPECKY Julia
LRTV Swift
CZE 0:40:22.8 0:00:00.0
2.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:57.2 0:00:34.4
3.
CANCIANI Lisa
DP66 GIANT
ITA 0:41:36.5 0:01:13.7
4.
KIPFMÜLLER Fabienne
BIKE DO IT RACING TEAM / VC Meilen
SUI 0:41:54.5 0:01:31.7
5.
RUMAC Elisa
DP66 GIANT
ITA 0:42:23.5 0:02:00.7
6.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:50.2 0:02:27.4
7.
SANDER Laura Lizette
Pärnu Kalevi Spordikool
EST 0:43:00.7 0:02:37.9
8.
PAPO Alice
DP66 GIANT
ITA 0:43:52.0 0:03:29.2
9.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:44:45.7 0:04:22.9
10.
JOHANSSON Alma
Mölndals CK
SWE 0:45:06.5 0:04:43.7
11.
KELLER Nina
Danis Bike Team / RMC Appenzell
SUI 0:45:23.0 0:05:00.2
12.
JAQUET Prisca
Team Menoud Bike / VTT Balcon du Jura
SUI 0:45:53.2 0:05:30.4
13.
KOTLÍNOVÁ Simona
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:46:23.5 0:06:00.6
14.
KNIHOVÁ Kateřina
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:48:15.9 0:07:53.1
15.
MINAŘÍKOVÁ Klára
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:48:35.7 0:08:12.9
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
SCHWARZBACHER Matthias
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:27:51.0 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:10.5 0:00:19.4
3.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:13.3 0:00:22.2
4.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:27.0 0:00:36.0
5.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:37.5 0:00:46.5
6.
KREŠÁK Kryštof
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:28:52.5 0:01:01.4
7.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:29:12.3 0:01:21.2
8.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:29:17.8 0:01:26.7
9.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:29:26.3 0:01:35.2
10.
KRÁL Kryštof
Dukla Praha
CZE 0:29:28.5 0:01:37.4
11.
RUBEŠ Daniel
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:29:29.0 0:01:37.9
12.
KUBA Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:29:29.5 0:01:38.4
13.
MIŇOVSKÝ Prokop
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:31.0 0:01:39.9
14.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:31.8 0:01:40.7
15.
STREJČEK Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:37.0 0:01:45.9
16.
ŠIMEČEK David
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:29:39.5 0:01:48.4
17.
LIENERT Patrik
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:30:04.3 0:02:13.2
18.
DOBRÝ Lukáš
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:30:17.5 0:02:26.4
19.
FRIEDEL David
SK Jiří Team Ostrava
CZE 0:30:26.8 0:02:35.7
20.
PURNOCH Matyáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:30:38.5 0:02:47.4
21.
MITT Virgo
Pärnu Kalevi Spordikool
EST 0:30:47.8 0:02:56.7
22.
TABARA Šimon
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:30:54.3 0:03:03.2
23.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 0:31:03.3 0:03:12.2
24.
HYNEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:31:09.8 0:03:18.7
25.
UHER David
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:31:14.0 0:03:22.9
26.
BÁRTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 0:31:14.8 0:03:23.7
27.
VAS Barnabás
Merida Maraton Hungary
HUN 0:31:16.5 0:03:25.4
28.
SEDLÁK Lukáš
FORCE FOJTÍK WILIER TEAM
CZE 0:31:26.7 0:03:35.7
29.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:31:36.3 0:03:45.2
30.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:41.5 0:03:50.4
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HANÁKOVÁ Eliška
CP team
CZE 0:24:10.5 0:00:00.0
2.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:25:06.5 0:00:56.0
3.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:37.0 0:01:26.5
4.
NAVRKALOVÁ Nikola
Ethic Sport cycling team
CZE 0:25:49.0 0:01:38.4
5.
PULKRABOVÁ Marika
ČISTÝ SPORT
CZE 0:25:55.3 0:01:44.7
6.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:26:31.3 0:02:20.7
7.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:26:49.3 0:02:38.7
8.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:32.0 0:03:21.4
9.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:27:33.5 0:03:23.0
10.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:58.2 0:03:47.7
11.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:28:30.3 0:04:19.7
12.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:28:43.7 0:04:33.2
13.
KRYSTKOWIAK Zofia
Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka
POL 0:29:07.5 0:04:56.9
14.
JUROVÁ Hana
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:29:46.8 0:05:36.3
15.
ČERNÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:29:55.3 0:05:44.8
16.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:30:35.7 0:06:25.2
17.
PANUŠOVÁ Anna
Bike freaks Holice
CZE 0:30:51.0 0:06:40.4
18.
DINGOVÁ Anna
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:31:00.0 0:06:49.4
19.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:32:18.0 0:08:07.4
20.
MÍČKOVÁ Magdaléna
ACS Drak Vrbno
CZE 0:34:11.8 0:10:01.2
21.
LEBEDOVÁ Kristýna
CK Jihočeské naděje
CZE 0:34:28.7 0:10:18.2
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:22:32.8 0:00:00.0
2.
MITÁŠ Robert
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:22:52.0 0:00:19.2
3.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:01.8 0:00:29.0
4.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:10.5 0:00:37.7
5.
JOHN Antonín
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:34.0 0:01:01.2
6.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:23:41.3 0:01:08.4
7.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:45.3 0:01:12.5
8.
KOLÁŘ David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:46.1 0:01:13.3
9.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:23:47.6 0:01:14.7
10.
SEVERYN Richard
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
CZE 0:24:22.6 0:01:49.7
11.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:24:26.0 0:01:53.2
12.
KLICMAN Lukáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:24:39.5 0:02:06.7
13.
PŘENOSIL Marek
TJ STADION LOUNY
CZE 0:24:52.3 0:02:19.5
14.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:25:02.8 0:02:30.0
15.
HARLENDER Lukáš
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:25:20.6 0:02:47.7
16.
KRISTL Lukáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:28.5 0:02:55.7
17.
NĚMEC Jakub
Cykloteam Ostrov
CZE 0:25:33.0 0:03:00.2
18.
PURNOCH Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:25:39.0 0:03:06.2
19.
DĚTÁK Mikuláš
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:25:40.0 0:03:07.2
20.
ELČKNER Nick
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:40.3 0:03:07.4
21.
MEIER Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:04.8 0:03:32.0
22.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:26:08.8 0:03:35.9
23.
KRULIŠ Jan
TJ STADION LOUNY
CZE 0:26:13.3 0:03:40.4
24.
POSPÍŠIL Filip
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:26:15.3 0:03:42.4
25.
VÝBORNÝ Kryštof
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:26:16.5 0:03:43.7
26.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:17.0 0:03:44.2
27.
HAVELKA Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:23.8 0:03:50.9
28.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:26:42.0 0:04:09.2
29.
MEJSTŘÍK Martin
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:27:00.5 0:04:27.7
30.
BREDLER Jonáš Pavel
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:27:02.0 0:04:29.2
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:57.7 0:00:00.0
2.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:17:05.6 0:00:07.8
3.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:17:09.3 0:00:11.6
4.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:09.6 0:00:11.9
5.
GROHOVÁ Lucie
Author team Stupno
CZE 0:17:18.6 0:00:20.8
6.
HANÁKOVÁ Anna
CP team
CZE 0:17:26.6 0:00:28.8
7.
GOTTWALDOVÁ Amálie
CP team
CZE 0:17:39.1 0:00:41.4
8.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:08.0 0:01:10.3
9.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:11.0 0:01:13.3
10.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:22.0 0:01:24.3
11.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:39.0 0:01:41.3
12.
FALTYSOVÁ Nela
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:19:26.5 0:02:28.8
13.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:32.6 0:02:34.8
14.
HORKÁ Veronika
kola-bbm.cz
CZE 0:20:29.6 0:03:31.8
15.
HEZINOVÁ Daniela
TJ STADION LOUNY
CZE 0:20:41.4 0:03:43.7
16.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:20:43.3 0:03:45.6
17.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:20:45.3 0:03:47.6
18.
JŮNOVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:20:59.0 0:04:01.3
19.
BOBKOVÁ Karla
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:21:03.3 0:04:05.6
20.
LIENERTOVÁ Monika
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:21:47.3 0:04:49.6
21.
KOTLÍNOVÁ Hana
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:21:59.5 0:05:01.8
22.
KOLLÁRIKOVÁ Anna
CK Jihočeské naděje
CZE 0:32:48.0 0:15:50.3
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
VAJSEJTL Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:26:56.3 0:00:00.0
2.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:04.0 0:00:07.7
3.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:30.8 0:00:34.5
4.
KACHLÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:27:47.3 0:00:51.0
5.
PODHAISKÝ Ondřej
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:28:24.8 0:01:28.5
6.
RADA Vojtěch
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:28:38.8 0:01:42.4
7.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:28:55.5 0:01:59.2
8.
JOHN Eduard
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:02.3 0:02:05.9
9.
KOŘENSKÝ Jan
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:29:10.3 0:02:13.9
10.
PAZOUREK Tadeáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:29:10.5 0:02:14.2
11.
BURGERMEISTER Karel
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:29:29.0 0:02:32.7
12.
NÁGR Vít
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:30:19.3 0:03:22.9
13.
JANŮ Tomáš
BIKE puzzle team
CZE 0:30:22.2 0:03:25.9
14.
ZAVADIL Mikuláš
G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
CZE 0:30:28.0 0:03:31.7
15.
PANUŠ Jakub
Bike freaks Holice
CZE 0:30:36.2 0:03:39.9
16.
POPOVIČ Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:30:46.3 0:03:49.9
17.
KRÁL Matyáš
Dukla Praha
CZE 0:30:58.5 0:04:02.2
18.
DRÁBEK Nikola
SKP DUHA Lanškroun
CZE 0:32:43.2 0:05:46.9
19.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:32:51.2 0:05:54.9

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.