Gran prix West Bohemia

Road cycling
DATUM :2.5.2021 ORT :Kyšice

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BÁRTA Martin
Tj Stadion Louny
CZE 2:15:16.0 0:00:00.0
2.
KOBR Richard
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:16:23.0 0:01:06.9
3.
PÁTÍK Stanislav
Tufo Pardus Prostějov
CZE 2:18:34.8 0:03:18.8
4.
POLLNER Balázs László
Hungaria National Team
HUN 2:19:19.2 0:04:03.2
5.
KRÁL Kryštof
Team Dukla Praha
CZE 2:19:21.2 0:04:05.1
6.
TÓTH Márkó
Hungaria National Team
HUN 2:19:22.4 0:04:06.3
7.
ZAHÁLKA Štěpán
CK Slavoj Terezín
CZE 2:19:22.6 0:04:06.6
8.
WIKA-CZARNOWSKI Dawid
UKS TFP MROZ JEDYNKA KORNIK
POL 2:19:22.9 0:04:06.8
9.
NOVÁK Filip
PROFI SPORT Cheb
CZE 2:19:23.0 0:04:06.9
10.
KOBR Robert
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:19:23.0 0:04:07.0
11.
LIENERT Patrik
ČED Bike Team
CZE 2:19:23.4 0:04:07.4
12.
FÜRBACH Miroslav
PROFI SPORT Cheb
CZE 2:19:23.4 0:04:07.4
13.
BRADÁČ Adam
Team Dukla Praha
CZE 2:19:23.6 0:04:07.5
14.
JEŽEK Václav
Brilon Racing Team - MB
CZE 2:19:24.3 0:04:08.2
15.
KOHOUT Jaromír
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:19:25.2 0:04:09.1
16.
SOUKUP Vojtěch
Tufo Pardus Prostějov
CZE 2:19:25.3 0:04:09.2
17.
BOHÁČ Václav
Tj Stadion Louny
CZE 2:19:25.8 0:04:09.7
18.
BITTMAN Adam
Kovo Praha
CZE 2:19:25.8 0:04:09.8
19.
DOPPELBAUER Moritz
Austria National Team
AUT 2:19:26.1 0:04:10.1
20.
KUBA Jakub
Středočeský kraj výběr
CZE 2:19:26.2 0:04:10.1
21.
URBÁNEK Tomáš
SK Petřín Plzeň
CZE 2:19:27.1 0:04:11.0
22.
HRDLIČKA Adam
Mapei Merida Kaňkovský
CZE 2:19:27.1 0:04:11.1
23.
KOBLÍŽEK Vojtěch
Tufo Pardus Prostějov
CZE 2:19:27.3 0:04:11.2
24.
ÁDÁM Szabolcs László
Hungaria National Team
HUN 2:19:27.5 0:04:11.5
25.
KROC Vladimír
Akademie Cyklistických sportů
CZE 2:19:27.8 0:04:11.8
26.
SAMEC Filip
Brilon Racing Team - MB
CZE 2:19:27.9 0:04:11.8
27.
FELDHOFFER Bálint
Hungaria National Team
HUN 2:19:28.2 0:04:12.1
28.
POLÁK Matyáš
LAWI Junior Team
CZE 2:19:28.5 0:04:12.4
29.
PEKAŘ Matěj
Brilon Racing Team - MB
CZE 2:19:28.8 0:04:12.8
30.
PURNOCH Matyáš
ČED Bike Team
CZE 2:19:29.6 0:04:13.5
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
UIJTDEBROEKS Cian
Team Auto Eder
BEL 3:18:38.3 0:00:00.0
2.
LÜHRS Luis-Joe
Team Auto Eder
GER 3:22:19.7 0:03:41.4
3.
SEEMAN Adam
Czech National Team
CZE 3:22:19.9 0:03:41.5
4.
SCHRETTL Marco
Team Auto Eder
AUT 3:22:23.2 0:03:44.9
5.
MÉSZÁROS Bence
Willebrord Wil Vooruit
HUN 3:22:50.8 0:04:12.4
6.
HAJEK Alexander
Team Auto Eder
AUT 3:24:51.1 0:06:12.7
7.
TAMM Lauri
Cannibal Team
EST 3:24:52.0 0:06:13.7
8.
GRYGOWSKI Hubert
UKS Copernicus - CCC - SMS - Toruń
POL 3:24:53.1 0:06:14.7
9.
WALLENBORN Arno
Luxemburg National Team
LUX 3:24:55.3 0:06:17.0
10.
VANDERLINDEN Lukas
Cannibal Team
BEL 3:25:03.7 0:06:25.4
11.
VAN DORP Vincent
Wielerzone Nederland
NED 3:25:07.3 0:06:28.9
12.
VAN MECHELEN Vlad
Cannibal Team
BEL 3:25:07.6 0:06:29.3
13.
GROß Matteo
Team Auto Eder
GER 3:25:08.7 0:06:30.3
14.
KOPECKÝ Matyáš
Czech National Team
CZE 3:25:08.7 0:06:30.4
15.
ECKERSTORFER Benjamin
Team Auto Eder
AUT 3:25:10.8 0:06:32.4
16.
MÜLLER Tobias
Radsportverband Nordrhein - Westfalen
GER 3:25:10.9 0:06:32.5
17.
STRÁNSKÝ Matěj
MIX CYCLOCROSS TEAM
CZE 3:25:11.2 0:06:32.9
18.
SCHMIDT Torge Ruben
Radsportverband Nordrhein - Westfalen
GER 3:25:11.7 0:06:33.4
19.
HAVRLANT Jakub
Mapei Merida Kaňkovský
CZE 3:25:11.8 0:06:33.5
20.
UNGVARSKÝ Lukáš
Slovakia National Team
SVK 3:25:12.0 0:06:33.7
21.
RAGILO Frank
Cannibal Team
EST 3:25:12.0 0:06:33.7
22.
STIEGER Adrian
Austia National Team
AUT 3:25:12.1 0:06:33.8
23.
KASNYA Luca
German National Team
GER 3:25:12.5 0:06:34.1
24.
NIEMI Tomas-Casimir
Cannibal Team
FIN 3:25:12.9 0:06:34.5
25.
TELECKÝ Štěpán
Tj Favorit Brno
CZE 3:25:12.9 0:06:34.5
26.
KUCHINKE Gabriel
LV Brandenburg
GER 3:25:13.2 0:06:34.8
27.
GAJDULEWICZ Mateusz
Poland National Team
POL 3:25:13.8 0:06:35.4
28.
VONDRÁČEK Jan
Tufo Pardus Prostějov
CZE 3:25:18.4 0:06:40.1
29.
FIALA Matyáš
MIX CYCLOCROSS TEAM
CZE 3:25:20.5 0:06:42.1
30.
KERVINEN Leevi
Willebrord Wil Vooruit
FIN 3:26:07.3 0:07:29.0

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.