Serial : serie logo

Bikemaraton Beroun Kooperativy

MTB
DATUM :24.7.2021 ORT :Beroun
ORGANISATOR : Petr Čech Sport, a.s.

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
STOŠEK Martin
Canyon Northwave Team
CZE 1:53:24.5 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:54:29.2 0:01:04.7
3.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:56:36.7 0:03:12.2
4.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 1:56:37.1 0:03:12.6
5.
MORAVEK Tomáš
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:56:37.2 0:03:12.7
6.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:57:21.5 0:03:56.9
7.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:58:33.7 0:05:09.2
8.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:58:35.0 0:05:10.4
9.
ŠULC David
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:59:20.5 0:05:56.0
10.
ZEMENE Jakub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 1:59:31.2 0:06:06.7
11.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:59:46.0 0:06:21.4
12.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:34.0 0:08:09.5
13.
HULA Robert
Expres CZ - Tufo Team Kolín
CZE 2:01:35.7 0:08:11.2
14.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 2:02:12.2 0:08:47.7
15.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 2:02:13.5 0:08:48.9
16.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:02:13.5 0:08:49.0
17.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:02:18.2 0:08:53.7
18.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 2:02:20.7 0:08:56.2
19.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:02:23.0 0:08:58.4
20.
ZEITHAMMER Martin
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 2:02:34.5 0:09:09.9
21.
LÁVIČKA Adam
Kross Bike Ranch team
CZE 2:03:24.5 0:09:59.9
22.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:04:56.0 0:11:31.5
23.
PRUDEK Dominik
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 2:06:10.7 0:12:46.2
24.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:06:16.0 0:12:51.4
25.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:06:26.7 0:13:02.2
26.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 2:07:08.8 0:13:44.2
27.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:07:40.7 0:14:16.2
28.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:08:05.0 0:14:40.5
29.
STYBLÍK Adam
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:08:38.7 0:15:14.2
30.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 2:08:51.5 0:15:26.9
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
Liv Mistral Cycling
CZE 2:17:11.7 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:24:01.4 0:06:49.7
3.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:30:39.7 0:13:27.9
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 2:36:33.9 0:19:22.2
5.
JEŽKOVÁ Kateřina
CZE 2:41:35.4 0:24:23.7
6.
NAVRKALOVÁ Nikola
D2mont s.r.o. Maerida cycxling team
CZE 2:43:46.2 0:26:34.4
7.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:43:46.7 0:26:34.9
8.
VANKOVÁ Jana
Team CykloTrener
CZE 2:44:54.9 0:27:43.2
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:45:36.2 0:28:24.5
10.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:59:20.4 0:42:08.7
11.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 3:02:47.6 0:45:35.9
12.
KAFKOVÁ Alžběta
Oplt Cycling
CZE 3:09:42.1 0:52:30.4
13.
VAVŘÍKOVÁ Klára Franc
Šemberské stezky
CZE 3:10:28.4 0:53:16.6
14.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 3:11:43.6 0:54:31.9
15.
NAVRKALOVÁ Michaela
D2mont s.r.o. Merida cycling team
CZE 3:11:55.9 0:54:44.2
16.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 3:12:43.6 0:55:31.9
17.
KOTRČOVÁ Kateřina
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 3:13:33.9 0:56:22.1
18.
SMETANOVÁ Lucie
CZE 3:16:29.6 0:59:17.9
19.
KALBÁČOVÁ Dana
Plzeňští hobíci
CZE 3:32:08.9 1:14:57.1
20.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 3:40:51.4 1:23:39.6
21.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:49:34.8 1:32:23.1
22.
ŠETINOVÁ Iva
GHOST Team
CZE 4:34:32.5 2:17:20.8

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.