Serial : serie logo

Tour de Suisse | STAGE 6 - LUKMANIERPASS | ASIA

Virtual MTB
DATUM :11.6.2021 ORT :ASIA
ORGANISATOR : ROUVY

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
PINK Daniel
GBR 1:11:56.8 0:00:00.0
2.
GAUVIN Sylvain
FRA 1:12:36.8 0:00:40.0
3.
LU Ching
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 1:14:06.4 0:02:09.6
4.
CHEN Isaak
Top Fan
TPE 1:14:42.3 0:02:45.5
5.
ERIC Lee
TPE 1:15:37.3 0:03:40.5
6.
LYONS Robert
USA 1:15:57.9 0:04:01.1
7.
RUIZ MOYANO Sergio
ESP 1:17:55.3 0:05:58.5
8.
RICHARDS Rhys
Na
CZE 1:17:55.8 0:05:59.0
9.
WANG Nick
Non stop
TPE 1:18:20.4 0:06:23.6
10.
SILONI Eran
300watt
ISR 1:18:24.5 0:06:27.7
11.
GEE Stuart
South Perth Cycle Club
AUS 1:19:05.3 0:07:08.5
12.
STEWART Alaster
GBR 1:19:36.7 0:07:39.9
13.
HUNGYUAN Hsu
LCT
TPE 1:20:20.5 0:08:23.7
14.
KENUP Cristiano
Al Wathba
BRA 1:21:30.1 0:09:33.3
15.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
GBR 1:22:46.5 0:10:49.7
16.
PRUVOT Anthony
FRA 1:23:59.2 0:12:02.4
17.
REICHART Edgar
ROUVY Blender Free
AUT 1:24:31.6 0:12:34.8
18.
LATEGAN Andre
TBC
RSA 1:25:24.0 0:13:27.1
19.
HORRY Lee
TPE 1:26:21.2 0:14:24.4
20.
YEH Jeff
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 1:26:26.0 0:14:29.2
21.
KAIEN Yang
TPE 1:26:50.8 0:14:54.0
22.
YEH Scott
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 1:27:14.7 0:15:17.9
23.
STUNKEL Craig
USA 1:27:30.7 0:15:33.9
24.
WITTENBERG Tom
RSA 1:27:38.8 0:15:42.0
25.
TIMMIS Clive
GBR 1:27:43.6 0:15:46.8
26.
FÉRIZ Fernando
COL 1:27:58.3 0:16:01.5
27.
TAKAGAWA Shigeto
Team Zero Emissions
JPN 1:27:59.9 0:16:03.1
28.
BARTH Wolfgang
GER 1:28:06.0 0:16:09.2
29.
YEH Andy
TeamChloWe
TPE 1:28:23.2 0:16:26.4
30.
JHEN YI Yeh
CZE 1:28:42.3 0:16:45.5
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
LIU WeiTing
TPE 1:27:10.8 0:00:00.0
2.
CHEN Nicole
GP Keelung
TPE 1:28:04.3 0:00:53.5
3.
WOLFF Lauren
Rouvy Ambassador
RSA 1:28:52.3 0:01:41.5
4.
TING MEYA
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 1:30:21.7 0:03:10.9
5.
CHUANG Chloe
Team ChloWe
TPE 1:32:39.7 0:05:28.9
6.
LIU Ashley
????????
TPE 1:34:59.6 0:07:48.8
7.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 1:35:22.0 0:08:11.2
8.
HSU Yu Fang
TPE 1:36:30.3 0:09:19.5
9.
LECH Monika
POL 1:37:29.7 0:10:18.9
10.
RANTA-OJALA Terhi
Tampereen triathlonklubi
FIN 1:41:40.4 0:14:29.6
11.
- -
GBR 1:43:28.2 0:16:17.4
12.
DUCKWORTH Sue
GBR 1:44:58.2 0:17:47.4
13.
SIDHU Rupinder
GBR 1:50:33.1 0:23:22.3
14.
PONNIE Hung
USA 2:06:02.9 0:38:52.1

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.