Serial : serie logo

Šumavský MTB Maraton Kooperativy

MTB
DATUM :30.7.2022 ORT :Zadov
ORGANISATOR : Petr Čech Sport, a.s.

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
LISIČAN Petr
ELEVEN BIKE TEAM
CZE 1:15:49.7 0:00:00.0
2.
BĚLKA Lukáš
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 1:16:28.4 0:00:38.7
3.
MATĚJKA Jakub
Dovedové Křešín
CZE 1:16:35.4 0:00:45.6
4.
SMEJKAL Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:16:59.6 0:01:09.9
5.
HORYNA Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:17:57.9 0:02:08.2
6.
MATĚJKA Michal
Dovedové Křešín
CZE 1:18:28.4 0:02:38.7
7.
VONDRÁŠEK Jakub
Spectrumbike Specialized
CZE 1:18:42.4 0:02:52.7
8.
ŠVANDRLÍK Jakub
Author team Stupno
CZE 1:19:24.6 0:03:34.9
9.
CIMICKÝ Tadeáš
KOLA-BBM.CZ
CZE 1:20:03.6 0:04:13.9
10.
HERMAN František
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 1:20:11.6 0:04:21.9
11.
TYRNER Dominik
KOLA PAKANDL
CZE 1:20:14.9 0:04:25.2
12.
FORSTER Martin
CZE 1:21:46.4 0:05:56.7
13.
KUČERA Jiří
WINNERS Znojmo
CZE 1:22:06.9 0:06:17.1
14.
BLAŽEK Jakub
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:22:10.9 0:06:21.1
15.
HRDINA Adam
CK Jihočeské naděje
CZE 1:22:24.4 0:06:34.6
16.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:22:47.6 0:06:57.9
17.
STICHA David
VEUS Vyškov
CZE 1:23:06.3 0:07:16.6
18.
MACH Miroslav
Šumava mtb racing TEAM
CZE 1:24:08.3 0:08:18.6
19.
VOJTA Radek
GHOST Team
CZE 1:24:10.4 0:08:20.7
20.
PETRŮ Jan
CZE 1:24:10.6 0:08:20.9
21.
MATĚJKA Bohumil
Dovedové Křešín
CZE 1:24:12.8 0:08:23.1
22.
BABČÁK Martin
CZE 1:24:14.6 0:08:24.9
23.
PŮLPÁN Matěj
SCOTTMTB.CZ
CZE 1:24:15.3 0:08:25.6
24.
SOVA Ondřej
MTB Šumava Riders
CZE 1:24:22.5 0:08:32.8
25.
BŘOUŠEK Jiří
Tj sokol Březník
CZE 1:24:53.3 0:09:03.6
26.
VÁGNER Daniel
Kross Bikeranch team
CZE 1:25:42.4 0:09:52.7
27.
STEINBACH Hynek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:26:15.3 0:10:25.6
28.
KARABÁŠ Milan
MTB Šumava Riders
CZE 1:26:26.1 0:10:36.4
29.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:26:27.6 0:10:37.9
30.
MRSKOŠ Václav
Akademie cyklistických sportů ACS
CZE 1:27:13.3 0:11:23.6
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
NĚMCOVÁ Michaela
Cyklo Bendl
CZE 1:32:37.5 0:00:00.0
2.
ZBRÁNKOVÁ Emily
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:36:13.4 0:03:35.9
3.
PAVLATOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:38:16.7 0:05:39.2
4.
KOTRČOVÁ Kateřina
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:39:55.1 0:07:17.6
5.
HRUBÁ Gabriela
BSK JUNIORS TEAM
CZE 1:40:15.2 0:07:37.7
6.
KŘENOVÁ Michaela
CZE 1:41:26.4 0:08:48.9
7.
KAHOUNOVÁ Viktorka
CZE 1:43:13.4 0:10:35.9
8.
NOVÁKOVÁ Valerie
Bike Team Špindlerův Mlýn
CZE 1:43:18.8 0:10:41.3
9.
BOUKALOVÁ Blanka
CZE 1:44:08.3 0:11:30.8
10.
HOLANOVÁ Anděla
REXONIX Racing Team
CZE 1:45:04.9 0:12:27.4
11.
NOVÁKOVÁ Nikola
JH Cycling
CZE 1:46:19.1 0:13:41.6
12.
PETRŮ Anna
Bike Pro Racing
CZE 1:47:42.8 0:15:05.3
13.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:47:56.1 0:15:18.6
14.
KUŽÍLKOVÁ Terezie
PSG Mechanix
CZE 1:49:02.8 0:16:25.3
15.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:50:38.3 0:18:00.8
16.
SLABŠÍ Adéla
MTB Šumava Riders Junior Academy
CZE 1:51:22.6 0:18:45.1
17.
LADMANOVÁ Lucie
CZE 1:52:20.1 0:19:42.6
18.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
Triatlon na růžovo
CZE 1:53:38.4 0:21:00.9
19.
KOČOVÁ Barbora
INT CZ
CZE 1:53:41.4 0:21:03.9
20.
HUMLOVA Miroslava
Stanley Black&decker
CZE 1:56:40.4 0:24:02.9
21.
FURCHOVÁ Lucie
Furch Racing
CZE 1:58:01.9 0:25:24.4
22.
FUTÓ Tereza
SPORT TEAM HRÁDEK
CZE 1:59:10.5 0:26:33.0
23.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 2:01:50.6 0:29:13.1
24.
HÄUSLEROVÁ Jana
CZE 2:05:59.1 0:33:21.6
25.
NOVÁKOVÁ Renata
CZE 2:08:28.1 0:35:50.6
26.
BRANÁ Jana
CZE 2:08:31.1 0:35:53.6
27.
STŘELEČKOVÁ Petra
Sokol Zdíkov
CZE 2:11:17.8 0:38:40.3
28.
SILNÁ Hana
CZE 2:14:19.6 0:41:42.1
29.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 2:20:54.7 0:48:17.2
30.
MAREŠOVÁ Magda
CZE 2:21:55.2 0:49:17.7
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HNÍK Karel
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:19:51.4 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:20:02.1 0:00:10.6
3.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:21:09.1 0:01:17.6
4.
MORÁVEK Tomáš
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:21:22.7 0:01:31.2
5.
BARTŮNĚK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:21:22.9 0:01:31.4
6.
NERADIL Vojtěch
PSG Mechanix
CZE 2:22:40.1 0:02:48.6
7.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:23:55.8 0:04:04.3
8.
ZEMENE Jakub
Kolofix Reclino
CZE 2:26:00.1 0:06:08.6
9.
LÁVIČKA Adam
Kross Bike Ranch team
CZE 2:26:48.1 0:06:56.6
10.
SLAVÍK Vojtěch
Rohozec Amulet Team
CZE 2:28:34.8 0:08:43.3
11.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:28:49.7 0:08:58.2
12.
HOVORKA Daniel
MONDRAKER racing team
CZE 2:29:32.5 0:09:41.0
13.
KOZÁK Matouš
Rohozec Amulet Team
CZE 2:29:47.8 0:09:56.3
14.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:31:09.3 0:11:17.8
15.
VÁLEK Václav
CZE 2:31:10.8 0:11:19.3
16.
KONHEFR Matěj
JH Cycling
CZE 2:32:01.8 0:12:10.3
17.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:32:17.8 0:12:26.3
18.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:32:32.0 0:12:40.5
19.
HONSA Antonín
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:33:00.9 0:13:09.4
20.
DOBRÝ Lukáš
Future Cycling Northwave
CZE 2:34:46.2 0:14:54.7
21.
MAZGAJ Břetislav
CZE 2:35:07.9 0:15:16.4
22.
ŠIMEČEK David
KacKac Biking Team
CZE 2:35:19.2 0:15:27.7
23.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 2:35:35.7 0:15:44.2
24.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 2:36:16.6 0:16:25.1
25.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 2:37:11.9 0:17:20.4
26.
TRTEK František
PSG Mechanix
CZE 2:37:14.2 0:17:22.7
27.
BRABEC David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:37:14.4 0:17:22.9
28.
MACHARÁČEK Jan
Amenity extrém sport Zlín
CZE 2:37:19.9 0:17:28.4
29.
DOBRÝ Petr
Future Cycling Northwave
CZE 2:38:12.4 0:18:20.9
30.
KOZÁK Tomáš
CykloATOM
CZE 2:38:23.7 0:18:32.2
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HOVORKOVÁ Aneta
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 2:54:51.8 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 3:05:14.2 0:10:22.3
3.
BARÁKOVÁ Markéta
SK Kola Víšek
CZE 3:08:57.9 0:14:06.1
4.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:09:41.6 0:14:49.8
5.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:10:05.7 0:15:13.9
6.
GÁVELOVÁ Petra
CZE 3:15:29.2 0:20:37.4
7.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:20:33.4 0:25:41.6
8.
VARGOVÁ Pavlína
CZE 3:22:05.4 0:27:13.6
9.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 3:32:44.6 0:37:52.8
10.
VACHTOVÁ Alice
CZE 3:44:51.5 0:49:59.6
11.
KALBÁČOVÁ Dana
šneci pumprdlíci
CZE 3:51:53.5 0:57:01.7
12.
SMETANOVÁ Lucie
alltraining.cz
CZE 3:53:24.8 0:58:33.0
13.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 3:54:05.6 0:59:13.8
14.
DOLEŽALOVÁ Hana
CZE 4:02:21.7 1:07:29.9
15.
ZEMANOVÁ Jindřiška
Triatlon Plzeň
CZE 4:13:40.9 1:18:49.0

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.