Kúpeľný duatlon 2022

Triathlon
DATUM :18.9.2022 ORT :Trenčianske Teplice

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
KUBO Ondrej
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 0:58:45.3 0:00:00.0
2.
BREJČÁK Pavol
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:01:28.5 0:02:43.2
3.
LIZÁK Filip
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:01:52.8 0:03:07.5
4.
POLÁK Juraj
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:03:21.8 0:04:36.4
5.
FEDOR Matej
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:03:32.8 0:04:47.4
6.
MACHÁČEK Matej
ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava
SVK 1:03:56.1 0:05:10.7
7.
CHRAPPA Richard
- nezistený -
SVK 1:03:59.6 0:05:14.3
8.
WAHLANDT Šimon
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 1:04:16.1 0:05:30.8
9.
ZÁMEČNÍK Lukáš
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:04:33.1 0:05:47.8
10.
MIKLENČIČ Jakub
TMOOD - Triathlon mood
SVK 1:04:59.6 0:06:14.2
11.
ONDREJ Michal
CNSBA - CNS Academy
SVK 1:05:04.6 0:06:19.2
12.
MOLNÁR Tomáš
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 1:06:17.3 0:07:32.0
13.
LABUDA Bruno
IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves
SVK 1:06:42.0 0:07:56.7
14.
MAXIAN Boris
- nezistený -
SVK 1:06:42.2 0:07:56.9
15.
REŠETÁR Andrej
AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice
SVK 1:07:45.0 0:08:59.7
16.
MICHALICA Michal
MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín
SVK 1:08:30.0 0:09:44.7
17.
JUROŠ Ľubomír
- nezistený -
SVK 1:08:34.0 0:09:48.7
18.
GAJDOŠÍK Juraj
RFFBA - Run for Fun - Triathlon
SVK 1:08:41.3 0:09:56.0
19.
KOŠECKÝ Oliver
- nezistený -
SVK 1:09:02.2 0:10:16.9
20.
BEBJAK Andrej
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 1:09:02.3 0:10:17.0
21.
KRŠEK Matúš
ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava
SVK 1:09:19.3 0:10:34.0
22.
DANIHEL Jozef
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:09:31.3 0:10:46.0
23.
GRMAN Branislav
CHGAZ - Chlpaté gazely
SVK 1:09:31.8 0:10:46.5
24.
CELERIN Milan
TATMT - T.A.T. Martin
SVK 1:09:43.8 0:10:58.5
25.
KOMENDA Michal
ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava
SVK 1:09:54.3 0:11:09.0
26.
KOVALANČÍK Martin
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:10:06.0 0:11:20.7
27.
NAJDEK Rastislav
ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca
SVK 1:10:29.5 0:11:44.2
28.
HAVLÍK Tomáš
- nezistený -
SVK 1:10:56.0 0:12:10.7
29.
CZUCZ Aleš
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 1:11:16.0 0:12:30.7
30.
BROZ Juraj
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:11:33.5 0:12:48.2
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
DUŠKOVÁ Elena
ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava
SVK 1:08:18.7 0:00:00.0
2.
MIČKOVÁ Kateřina
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
CZE 1:10:15.3 0:01:56.5
3.
MÁCSAIOVÁ Jana
ŠKALV - ŠK ATÓM Levice
SVK 1:12:52.0 0:04:33.2
4.
PIVARČIOVÁ Lucia
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:15:01.3 0:06:42.5
5.
ŠIKULOVÁ Renáta
TMOOD - Triathlon mood
SVK 1:15:57.4 0:07:38.7
6.
CHRAPPA Bronislava
- nezistený -
SVK 1:18:04.3 0:09:45.5
7.
DRAHOŠOVÁ Alena
TMOOD - Triathlon mood
SVK 1:18:13.5 0:09:54.7
8.
ČELLÁROVÁ Veronika
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:18:40.2 0:10:21.5
9.
ZIMENOVÁ Katarína
MKRAJ - Maratón klub Rajec
SVK 1:18:48.0 0:10:29.2
10.
PITOŇÁKOVÁ Agáta
TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team
SVK 1:19:23.0 0:11:04.2
11.
MACHÁČKOVÁ Hana
ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava
SVK 1:20:30.7 0:12:12.0
12.
PŠENÁKOVÁ Monika
STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia
SVK 1:26:58.5 0:18:39.7
13.
SELECKÁ Tereza
TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:30:08.7 0:21:49.9
14.
UKROPCOVÁ Dominika
- nezistený -
SVK 1:31:08.4 0:22:49.7
15.
PAPÁNKOVÁ Michaela
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 1:32:53.6 0:24:34.8
16.
WALTEROVÁ Andrea
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:33:57.2 0:25:38.4
17.
JÁNOŠOVÁ Miroslava
ŠKALV - ŠK ATÓM Levice
SVK 1:42:01.8 0:33:43.0
18.
TABURIAUX Terezia
- nezistený -
SVK 1:46:30.6 0:38:11.8
19.
SMETANOVÁ Ingrid
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:57:20.8 0:49:02.0
20.
DUFFALOVÁ Gabriela
TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok
SVK 2:02:55.3 0:54:36.5

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer249
Gemeldete - Männer160
Gemeldete - Frauen89
Gestartet192
Im Ziel186