Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - FT
DATUM : | 25.1.2020 | ORT : | stadion Horní Mísečky |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rang | Bib | Name | Nat. | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5001 | DRDA Filip | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 1. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:11.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5003 | VANĚČEK Michal | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 2. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:14.5 | 0:00:02.7 | ||
3 | diplom | 5007 | DLOUHÝ Lukáš | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 3. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:18.5 | 0:00:06.7 | ||
4 | diplom | 5010 | ČERNÝ Marek | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 4. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:21.5 | 0:00:09.7 | ||
5 | diplom | 5061 | MASNICOVÁ Anna | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | 1. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:22.2 | 0:00:10.4 | ||
6 | diplom | 5019 | PACHOLÍK Max | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 1. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:26.7 | 0:00:14.9 | ||
7 | diplom | 5075 | HADAČ Jakub | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 5. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:26.8 | 0:00:15.0 | ||
8 | diplom | 5063 | HROUDOVÁ Anežka | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | 2. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:27.5 | 0:00:15.7 | ||
9 | diplom | 5018 | HŘEBÍK Michal | 2011 | SKI Janov-Bedřichov | 2. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:28.0 | 0:00:16.2 | ||
10 | diplom | 5004 | VLK Ondřej | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 6. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:30.5 | 0:00:18.7 | ||
11 | diplom | 5054 | LODR Oliver | 2012 | T.J. Sokol Skuhrov | 1. / Minižáci 2012 a ml. | 0:03:30.7 | 0:00:18.9 | ||
12 | diplom | 5064 | BUĎÁRKOVÁ Laura | 2010 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 3. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:31.5 | 0:00:19.7 | ||
13 | diplom | 5044 | MRÚZEK Šimon | 2011 | Spartak Vrchlabí | 3. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:34.5 | 0:00:22.7 | ||
14 | diplom | 5011 | PROCHÁZKA František | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | 7. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:36.0 | 0:00:24.2 | ||
15 | diplom | 5071 | HARCUBOVÁ Magdaléna | 2010 | TJ Tanvald z.s. | 4. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:36.2 | 0:00:24.4 | ||
16 | diplom | 5068 | MAREČEK Mikuláš | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 8. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:37.1 | 0:00:25.3 | ||
17 | diplom | 5074 | KERELOVÁ Kristýna | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | 5. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:37.4 | 0:00:25.6 | ||
18 | diplom | 5101 | FEJFAROVÁ Sofie | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I | 1. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:03:39.2 | 0:00:27.4 | ||
19 | diplom | 5036 | CHROUST Matěj | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 9. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:39.9 | 0:00:28.1 | ||
20 | diplom | 5066 | MACHOVÁ Jana | 2010 | Ski klub Jablonec nad Nisou z.s. | 6. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:40.6 | 0:00:28.8 | ||
21 | diplom | 5062 | NEBUSOVÁ Alžběta | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | 7. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:41.0 | 0:00:29.2 | ||
22 | diplom | 5008 | SAVRUK Lukáš | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 10. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:41.3 | 0:00:29.4 | ||
23 | diplom | 5070 | MADEROVÁ Pavlína | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 8. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:42.0 | 0:00:30.2 | ||
24 | diplom | 5102 | KUKLÍOVÁ Sofie | 2011 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 2. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:03:42.2 | 0:00:30.4 | ||
25 | diplom | 5009 | ŠNYTR Antonín | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 11. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:42.8 | 0:00:30.9 | ||
26 | diplom | 5067 | BUDINOVÁ Barbora | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | 9. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:43.2 | 0:00:31.4 | ||
27 | diplom | 5545 | FIKKER Jaroslav | 2010 | KB Trefa Kosmonosy | 12. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:44.3 | 0:00:32.5 | ||
28 | diplom | 5034 | MAZÁČ Mikuláš | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 13. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:44.8 | 0:00:32.9 | ||
29 | diplom | 5021 | ŠULC Marek | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 4. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:45.5 | 0:00:33.7 | ||
30 | diplom | 5072 | BAŽANTOVÁ Anežka | 2010 | Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I | 10. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:46.5 | 0:00:34.7 | ||
31 | diplom | 5073 | NOVÁKOVÁ Rozálie | 2010 | TJ Tanvald z.s. | 11. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:47.0 | 0:00:35.2 | ||
32 | diplom | 5005 | MAŘAS Jakub | 2010 | TJ Semily | 14. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:47.3 | 0:00:35.5 | ||
33 | diplom | 5106 | LUKEŠ Jakub | 2011 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 5. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:49.0 | 0:00:37.2 | ||
34 | diplom | 5077 | KMONÍČKOVÁ Markéta | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 12. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:49.5 | 0:00:37.7 | ||
35 | diplom | 5023 | LUKAVEC Kryštof | 2011 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 6. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:49.5 | 0:00:37.7 | ||
36 | diplom | 5035 | KUČERA Michal | 2010 | SASM | 15. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:49.8 | 0:00:38.0 | ||
37 | diplom | 5017 | ERLEBACH Dominik | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 16. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:50.5 | 0:00:38.7 | ||
38 | diplom | 5782 | SKRBEK Matouš | 2010 | Sokol Železný Brod | 17. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:51.1 | 0:00:39.3 | ||
39 | diplom | 5080 | PECINOVÁ Veronika | 2010 | Ski klub Jablonec nad Nisou z.s. | 13. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:52.0 | 0:00:40.2 | ||
40 | diplom | 5787 | HÁKOVÁ Johana | 2012 | Sokol Studenec | 1. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:03:53.7 | 0:00:41.9 | ||
41 | diplom | 5090 | KUČERA Cyril | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 18. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:54.3 | 0:00:42.4 | ||
42 | diplom | 5065 | MOHVALDOVÁ Vendula | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 14. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:54.7 | 0:00:42.9 | ||
43 | diplom | 5013 | NOVOTNÝ Marek | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 19. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:56.0 | 0:00:44.2 | ||
44 | diplom | 5055 | KOHOUT Michael | 2012 | Dukla Liberec | 2. / Minižáci 2012 a ml. | 0:03:56.1 | 0:00:44.3 | ||
45 | diplom | 5012 | BURGERMEISTER Karel | 2010 | Český skiklub Vysoké nad Jizerou | 20. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:56.5 | 0:00:44.7 | ||
46 | diplom | 5105 | MIKUŠOVÁ Adéla | 2011 | TJ Tanvald z.s. | 3. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:03:56.7 | 0:00:44.9 | ||
47 | diplom | 5768 | BÝMA Patrik | 2011 | SKI Jilemnice | 7. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:57.2 | 0:00:45.4 | ||
48 | diplom | 5076 | ŠIMKOVÁ Veronika | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 15. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:03:57.5 | 0:00:45.7 | ||
49 | diplom | 5143 | KUČEROVÁ Petra | 2012 | Český skiklub Vysoké nad Jizerou | 2. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:03:58.9 | 0:00:47.1 | ||
50 | diplom | 5142 | KUŘÍK Štěpán | 2012 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 3. / Minižáci 2012 a ml. | 0:03:59.0 | 0:00:47.1 | ||
51 | diplom | 5078 | HÁKOVÁ Barbora | 2010 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 16. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:00.5 | 0:00:48.7 | ||
52 | diplom | 5103 | MOHVALDOVÁ Anežka | 2011 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 4. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:01.2 | 0:00:49.4 | ||
53 | diplom | 5785 | KOSÁČKOVÁ Alice | 2012 | Sokol Studenec | 3. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:01.9 | 0:00:50.1 | ||
54 | diplom | 5104 | KUBÁTOVÁ Pavla | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 5. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:02.2 | 0:00:50.4 | ||
55 | diplom | 5022 | TOMEŠ Roman | 2011 | SWSL Lučany nad Nisoou | 8. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:02.2 | 0:00:50.4 | ||
56 | diplom | 5560 | KRÁČMAROVÁ Michaela | 2012 | BKL Machov | 4. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:02.4 | 0:00:50.6 | ||
57 | diplom | 5069 | KLOUZOVÁ Kamila | 2010 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 17. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:03.0 | 0:00:51.2 | ||
58 | diplom | 5570 | ZELENKA Matej | 2010 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 21. / Žáci nejmladší 2010 | 0:04:03.5 | 0:00:51.7 | ||
59 | diplom | 5107 | KOROTVIČKOVÁ Ela | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 6. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:05.0 | 0:00:53.2 | ||
60 | diplom | 5043 | PORKERT Tomáš | 2011 | Ski klub Jablonec nad Nisou z.s. | 9. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:05.7 | 0:00:53.9 | ||
61 | diplom | 5776 | BERVICOVÁ Veronika | 2011 | TJ Tanvald | 7. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:06.5 | 0:00:54.7 | ||
62 | diplom | 5083 | KREMSOVÁ Kateřina | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 18. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:06.6 | 0:00:54.8 | ||
63 | diplom | 5015 | TRÝZNA Filip | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 22. / Žáci nejmladší 2010 | 0:04:06.8 | 0:00:54.9 | ||
64 | diplom | 5025 | UMAN Jaroslav | 2011 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 10. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:07.2 | 0:00:55.4 | ||
65 | diplom | 5145 | HORÁK Mikuláš | 2012 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 4. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:09.0 | 0:00:57.2 | ||
66 | diplom | 5082 | LEDEROVÁ Aneta | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 19. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:09.5 | 0:00:57.7 | ||
67 | diplom | 5108 | MAYOVÁ Veronika | 2011 | Dukla Liberec | 8. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:13.2 | 0:01:01.4 | ||
68 | diplom | 5085 | ENDRYCHOVÁ Veronika | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | 20. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:14.5 | 0:01:02.7 | ||
69 | diplom | 5792 | JANATA Tomáš | 2012 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:14.7 | 0:01:02.9 | ||
70 | diplom | 5127 | KOHOUTOVÁ Edita | 2011 | Dukla Liberec | 9. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:14.9 | 0:01:03.1 | ||
71 | diplom | 5112 | BROŽOVÁ Tereza | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 10. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:15.0 | 0:01:03.2 | ||
72 | diplom | 5089 | SYROVÁTKOVÁ Veronika | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 21. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:15.2 | 0:01:03.4 | ||
73 | diplom | 5016 | HANUŠ Jan | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 23. / Žáci nejmladší 2010 | 0:04:15.3 | 0:01:03.4 | ||
74 | diplom | 5786 | HÁKOVÁ Zuzana | 2012 | Sokol Studenec | 5. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:15.7 | 0:01:03.9 | ||
75 | diplom | 5128 | CHMELÍKOVÁ Ester | 2011 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 11. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:17.2 | 0:01:05.4 | ||
76 | diplom | 5125 | NOVOTNÁ Dominika | 2011 | Spartak Vrchlabí | 12. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:20.2 | 0:01:08.4 | ||
77 | diplom | 5147 | BLAŽEJOVÁ Anita | 2012 | Lyžarsky spolek Dolní Branná | 6. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:20.3 | 0:01:08.5 | ||
78 | diplom | 5051 | TUČEK Matěj | 2012 | SKI Police nad Metují z.s. | 6. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:23.2 | 0:01:11.4 | ||
79 | diplom | 5053 | ŠOCHOVSKÝ Vojtěch | 2012 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 7. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:28.2 | 0:01:16.4 | ||
80 | diplom | 5117 | BLAŽKOVÁ Adéla | 2011 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 13. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:28.6 | 0:01:16.8 | ||
81 | diplom | 5081 | VAVŘAČOVÁ Amálie | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | 22. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:29.4 | 0:01:17.6 | ||
82 | diplom | 5113 | TAUCHMANOVÁ Stela | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 14. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:29.7 | 0:01:17.9 | ||
83 | diplom | 5087 | BARTOVÁ Nela | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 23. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:30.7 | 0:01:18.9 | ||
84 | diplom | 5772 | KRTIČKOVÁ Johana | 2010 | ČKS SKI Jilemnice | 24. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:31.4 | 0:01:19.6 | ||
85 | diplom | 5569 | PARMA Antonín | 2013 | SKI TEAM Praha | 8. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:34.0 | 0:01:22.2 | ||
86 | diplom | 5561 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 15. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:34.2 | 0:01:22.4 | ||
87 | diplom | 5088 | VALDMANOVÁ Anna | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 25. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:34.2 | 0:01:22.4 | ||
88 | diplom | 5122 | PREISSLEROVÁ Karolína | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 26. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:37.5 | 0:01:25.7 | ||
89 | diplom | 5114 | SLEZÁKOVÁ Kristínka | 2011 | SWSL Lučany nad Nisoou | 16. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:39.0 | 0:01:27.2 | ||
90 | diplom | 5109 | BERNTOVÁ Ela | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I | 17. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:40.0 | 0:01:28.2 | ||
91 | diplom | 5798 | MEDLÍKOVÁ Alexandra | 2011 | Spartak Vrchlabí Spvr | 18. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:40.4 | 0:01:28.6 | ||
92 | diplom | 5774 | TOŠOVSKÁ Markéta | 2012 | TJ Spartak Vrchlabí | 7. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:42.9 | 0:01:31.1 | ||
92 | diplom | 5775 | HALAMOVÁ Anežka | 2012 | TJ Sokol Skuhrov | 7. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:42.9 | 0:01:31.1 | ||
94 | diplom | 5057 | FEJFAR Jiří | 2014 | Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I | 9. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:42.9 | 0:01:31.1 | ||
95 | diplom | 5091 | JODASOVÁ Eliška | 2010 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 27. / Žákyně nejmladší 2010 | 0:04:43.0 | 0:01:31.2 | ||
96 | diplom | 5146 | DLOUHÁ Lucie | 2012 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 9. / Minižákyně 2012 a ml. | 0:04:44.4 | 0:01:32.6 | ||
97 | diplom | 5770 | VANECEK Stepan | 2013 | Ski Klub Harrachov | 10. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:44.5 | 0:01:32.6 | ||
98 | diplom | 5564 | HORÁK Adam | 2011 | KB Trefa Kosmonosy | 11. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:48.0 | 0:01:36.2 | ||
99 | diplom | 5052 | ŠVIHA Ondřej | 2012 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 11. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:51.0 | 0:01:39.1 | ||
100 | diplom | 5129 | HÜBNEROVÁ Tereza | 2011 | SWSL Lučany nad Nisoou | 19. / Žákyně nejmladší 2011 | 0:04:53.0 | 0:01:41.2 |