Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DATUM : | 15.2.2020 | ORT : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rang | Bib | Name | Nat. | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5047 | ELIÁŠ David | 2005 | Ski Sokol Stachy | 1. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:29.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5482 | KOŠINA Tobiáš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 2. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:39.4 | 0:00:09.4 | ||
3 | diplom | 5483 | RÁDL Mikeš | 2005 | --- | 3. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:40.0 | 0:00:10.0 | ||
4 | diplom | 5578 | STEHLÍK Šimon | 2005 | Sport Club Plzeň | 4. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:40.9 | 0:00:10.9 | ||
5 | diplom | 5485 | BEŠTA Mikuláš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 5. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:08.0 | 0:00:38.0 | ||
6 | diplom | 5591 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 1. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:15.7 | 0:00:45.8 | ||
7 | diplom | 5037 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 2. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:18.5 | 0:00:48.5 | ||
8 | diplom | 5442 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 3. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:22.6 | 0:00:52.7 | ||
9 | diplom | 5523 | KULHÁNEK Ondra | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:22.9 | 0:00:53.0 | ||
10 | diplom | 5823 | DOHNAL Rudolf | 2005 | Tsv Leuna | 7. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:27.9 | 0:00:57.9 | ||
11 | diplom | 5450 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 4. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:30.4 | 0:01:00.4 | ||
12 | diplom | 5056 | GAŠEK Matouš | 2004 | Dukla Liberec | 8. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:36.4 | 0:01:06.4 | ||
13 | diplom | 5513 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | --- | 1. / Holky 13 - 14 let | 0:13:38.9 | 0:01:08.9 | ||
14 | diplom | 5582 | SÝKORA Vojta | 2005 | Sport Club Plzeň | 9. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:45.2 | 0:01:15.2 | ||
15 | diplom | 5432 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 5. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:48.9 | 0:01:18.9 | ||
16 | diplom | 5487 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Skovan Karlovy Vary | 1. / Holky 15 - 16 let | 0:13:49.7 | 0:01:19.7 | ||
17 | diplom | 5520 | KOLLÁR Niky | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 10. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:50.2 | 0:01:20.2 | ||
18 | diplom | 5690 | NOVÁČKOVÁ Johana | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Holky 15 - 16 let | 0:14:13.4 | 0:01:43.4 | ||
19 | diplom | 5529 | PYŠNÝ Jakub | 2006 | Sport Club Plzeň | 6. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:16.2 | 0:01:46.3 | ||
20 | diplom | 5459 | KOLOVRATOVA Tereza | 2006 | LK Slovan K.Vary | 2. / Holky 13 - 14 let | 0:14:16.6 | 0:01:46.6 | ||
21 | diplom | 5477 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Holky 13 - 14 let | 0:14:19.6 | 0:01:49.7 | ||
22 | diplom | 5445 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:20.2 | 0:01:50.2 | ||
23 | diplom | 5488 | PEŘINOVÁ Anna | 2005 | LK Slovan K.Vary | 3. / Holky 15 - 16 let | 0:14:27.9 | 0:01:57.9 | ||
24 | diplom | 5030 | FLÄMIG Colin | 2005 | SV Großwaltersdorf | 11. / Kluci 15 - 16 let | 0:14:37.2 | 0:02:07.3 | ||
25 | diplom | 5620 | HOLÍKOVÁ Petra | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Holky 13 - 14 let | 0:14:43.7 | 0:02:13.7 | ||
26 | diplom | 5491 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K.Vary | 4. / Holky 15 - 16 let | 0:14:43.7 | 0:02:13.8 | ||
27 | diplom | 5573 | STEHLÍK Jakub | 2007 | Sport Club Plzeň | 8. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:44.6 | 0:02:14.7 | ||
28 | diplom | 5549 | KOZÁK Matěj | 2006 | Sport Club Plzeň | 9. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:52.2 | 0:02:22.3 | ||
29 | diplom | 5014 | ELLEDER David | 2006 | Hump | 10. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:00.7 | 0:02:30.8 | ||
30 | diplom | 5496 | ČÁSLAVSKÁ Klára | 2005 | --- | 5. / Holky 15 - 16 let | 0:15:01.6 | 0:02:31.7 | ||
31 | diplom | 5430 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 11. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:11.1 | 0:02:41.2 | ||
32 | diplom | 5738 | RYBÁKOVÁ Michaela | 2005 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 6. / Holky 15 - 16 let | 0:15:17.8 | 0:02:47.8 | ||
33 | diplom | 5547 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / Holky 15 - 16 let | 0:15:17.8 | 0:02:47.9 | ||
34 | diplom | 5042 | BÍBA Mikuláš | 2007 | LK Škoda Plzen | 12. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:26.3 | 0:02:56.4 | ||
35 | diplom | 5725 | ŘEHÁKOVÁ Mirka | 2006 | LK Slovan K. Vary | 5. / Holky 13 - 14 let | 0:15:26.6 | 0:02:56.7 | ||
36 | diplom | 5032 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Slovan Praha Zdravotník | 6. / Holky 13 - 14 let | 0:15:29.9 | 0:02:59.9 | ||
37 | diplom | 5486 | PEŘINOVÁ Zuzana | 2005 | LK Slovan K.Vary | 8. / Holky 15 - 16 let | 0:15:32.1 | 0:03:02.2 | ||
38 | diplom | 5736 | KOTLÁNOVÁ Kristýna | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 7. / Holky 13 - 14 let | 0:15:35.4 | 0:03:05.4 | ||
39 | diplom | 5518 | DECKER Matouš | 2007 | --- | 13. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:36.1 | 0:03:06.2 | ||
40 | diplom | 5046 | TOBRMANOVÁ Anna sofie | 2006 | USK CS Plzeň | 8. / Holky 13 - 14 let | 0:15:49.9 | 0:03:19.9 | ||
41 | diplom | 5619 | UHER Adam | 2005 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Kluci 15 - 16 let | 0:15:57.4 | 0:03:27.4 | ||
42 | diplom | 5460 | HOLÁ Valerie | 2006 | LK Slovan K.Vary | 9. / Holky 13 - 14 let | 0:16:05.7 | 0:03:35.8 | ||
43 | diplom | 5739 | DROBNÁ Terezie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 10. / Holky 13 - 14 let | 0:16:06.5 | 0:03:36.5 | ||
44 | diplom | 5040 | MENCL Felix | 2007 | LK Škoda Plzen | 14. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:06.6 | 0:03:36.7 | ||
45 | diplom | 5031 | NITZSCHE Elena | 2004 | SV Großwaltersdorf | 9. / Holky 15 - 16 let | 0:16:10.6 | 0:03:40.7 | ||
46 | diplom | 5750 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan K. Vary | 11. / Holky 13 - 14 let | 0:16:10.6 | 0:03:40.7 | ||
47 | diplom | 5734 | KUNC Matyáš | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 15. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:13.6 | 0:03:43.7 | ||
48 | diplom | 5045 | JÄGER Jimmy jason | 2005 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 13. / Kluci 15 - 16 let | 0:16:14.7 | 0:03:44.8 | ||
49 | diplom | 5038 | ROZKOŠNÁ Klára | 2007 | KB Blansko | 12. / Holky 13 - 14 let | 0:16:16.0 | 0:03:46.0 | ||
50 | diplom | 5579 | KOLENATÁ Ema | 2004 | LK Slovan K. Vary | 10. / Holky 15 - 16 let | 0:16:18.4 | 0:03:48.4 | ||
51 | diplom | 5457 | KRAMLING Martin | 2006 | --- | 16. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:18.9 | 0:03:48.9 | ||
52 | diplom | 5833 | HOTĚK Jan | 2007 | BCM Krušné hory | 17. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:21.9 | 0:03:51.9 | ||
53 | diplom | 5588 | LEGÁTOVÁ Majda | 2007 | Sport Club Plzeň | 13. / Holky 13 - 14 let | 0:16:33.1 | 0:04:03.2 | ||
54 | diplom | 5049 | SMÉKALOVÁ Julie | 2004 | --- | 11. / Holky 15 - 16 let | 0:16:36.4 | 0:04:06.4 | ||
55 | diplom | 5737 | DROBNÁ Viktorie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 14. / Holky 13 - 14 let | 0:16:38.4 | 0:04:08.4 | ||
56 | diplom | 5674 | LOHR PHILIPP | 2007 | SV Neudorf | 18. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:40.9 | 0:04:10.9 | ||
57 | diplom | 5831 | PETŘÍK František | 2007 | BCM Krušné hory | 19. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:47.9 | 0:04:17.9 | ||
58 | diplom | 5741 | MYSLÍK Vojta | 2006 | SKOB Ostrov | 20. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:49.9 | 0:04:19.9 | ||
59 | diplom | 5830 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 15. / Holky 13 - 14 let | 0:16:51.7 | 0:04:21.8 | ||
60 | diplom | 5869 | MATOUŠKOVÁ Leontýna | 2007 | BCM Krušné hory | 16. / Holky 13 - 14 let | 0:16:54.9 | 0:04:24.9 | ||
61 | diplom | 5484 | FRUHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan K.Vary | 17. / Holky 13 - 14 let | 0:17:02.1 | 0:04:32.2 | ||
62 | diplom | 5618 | HOLÍKOVÁ Simona | 2005 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Holky 15 - 16 let | 0:17:11.4 | 0:04:41.4 | ||
63 | diplom | 5048 | JUNKOVÁ Adéla | 2006 | LK Škoda Plzen | 18. / Holky 13 - 14 let | 0:17:20.4 | 0:04:50.4 | ||
64 | diplom | 5806 | GRUNTOVÁ Alena | 2006 | KB Jílové | 19. / Holky 13 - 14 let | 0:17:28.6 | 0:04:58.7 | ||
65 | diplom | 5626 | SOUKUP Pavel | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 21. / Kluci 13 - 14 let | 0:17:29.1 | 0:04:59.2 | ||
66 | diplom | 5585 | ŘÁHOVÁ Martina | 2006 | Sport Club Plzeň | 20. / Holky 13 - 14 let | 0:17:37.1 | 0:05:07.2 | ||
67 | diplom | 5622 | ANDRŠ Matěj | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 22. / Kluci 13 - 14 let | 0:17:43.9 | 0:05:13.9 | ||
68 | diplom | 5575 | ŠMEJKALOVÁ Viktorka | 2004 | --- | 13. / Holky 15 - 16 let | 0:17:51.4 | 0:05:21.5 | ||
69 | diplom | 5039 | KADLECOVÁ Barbora | 2007 | LK Škoda Plzen | 21. / Holky 13 - 14 let | 0:17:51.4 | 0:05:21.5 | ||
70 | diplom | 5489 | SOUKUPOVÁ Silvie | 2007 | --- | 22. / Holky 13 - 14 let | 0:18:10.1 | 0:05:40.2 | ||
71 | diplom | 5028 | MYŠKOVÁ Hana | 2005 | Sk rover | 14. / Holky 15 - 16 let | 0:18:23.1 | 0:05:53.2 | ||
72 | diplom | 5029 | DEVERA Lukáš | 2007 | Klub biatlonu Klecany | 23. / Kluci 13 - 14 let | 0:18:31.1 | 0:06:01.2 | ||
73 | diplom | 5625 | MIKEŠOVÁ Kateřina | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 23. / Holky 13 - 14 let | 0:18:41.0 | 0:06:11.1 | ||
74 | diplom | 5840 | TOMÁŠKOVÁ Eliška | 2006 | BCM Krušné hory | 24. / Holky 13 - 14 let | 0:18:42.8 | 0:06:12.9 | ||
75 | diplom | 5050 | SMÉKALOVÁ Alice | 2006 | --- | 25. / Holky 13 - 14 let | 0:18:44.1 | 0:06:14.2 | ||
76 | diplom | 5727 | NĚMCOVÁ Zuzana | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 26. / Holky 13 - 14 let | 0:19:56.4 | 0:07:26.5 | ||
77 | diplom | 5708 | OEDING Leonard | 2006 | VK Karlovarsko | 24. / Kluci 13 - 14 let | 0:20:39.1 | 0:08:09.1 | ||
78 | diplom | 5856 | GAJDOVÁ Michaela | 2007 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 27. / Holky 13 - 14 let | 0:21:15.9 | 0:08:45.9 | ||
79 | diplom | 5729 | MARŠÍK Matěj | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 25. / Kluci 13 - 14 let | 0:21:47.1 | 0:09:17.1 | ||
80 | diplom | 5026 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 28. / Holky 13 - 14 let | 0:22:43.1 | 0:10:13.1 | ||
81 | diplom | 5027 | URBAN Vít urban | 2006 | Kadaň | 26. / Kluci 13 - 14 let | 0:25:51.5 | 0:13:21.6 | ||
--- | 5002 | ŠILHAN Šimon | 2007 | WiTTE bike team | . / Kluci 13 - 14 let | DNS | --- |