Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATE : | 29.7.2017 | PLACE : | Zadov, areál Churáňov |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:28.9 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČEK Jiří |
GIANT TRANS BRDY |
CZE | 1:55:47.7 | 0:00:18.8 |
3. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:24.9 | 0:02:56.0 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:59:03.4 | 0:03:34.5 |
5. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:59:23.7 | 0:03:54.8 |
6. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 2:00:24.4 | 0:04:55.5 |
7. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:00:53.7 | 0:05:24.8 |
8. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:02:22.7 | 0:06:53.8 |
9. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:02:29.7 | 0:07:00.8 |
10. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:03:13.4 | 0:07:44.5 |
11. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:03:19.7 | 0:07:50.8 |
12. | KAMLER Josef |
CZE | 2:04:00.4 | 0:08:31.5 | |
13. | HONSA František |
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk |
CZE | 2:04:37.4 | 0:09:08.5 |
14. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 2:05:22.4 | 0:09:53.5 |
15. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 2:05:35.9 | 0:10:07.0 |
16. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:07:33.7 | 0:12:04.8 |
17. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:07:47.2 | 0:12:18.3 |
18. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:08:01.9 | 0:12:33.0 |
19. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:08:02.4 | 0:12:33.5 |
20. | SKALICKÝ Pavel |
KOLOVNA KM MTB team |
CZE | 2:08:39.9 | 0:13:11.0 |
21. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:08:51.7 | 0:13:22.8 |
22. | MORAVEC Karel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:17.2 | 0:13:48.3 |
23. | HLŮŽEK Radim |
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
CZE | 2:09:17.2 | 0:13:48.3 |
24. | BLAŽEK Lukáš |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 2:09:21.4 | 0:13:52.5 |
25. | BENEŠ Jan |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:09:29.9 | 0:14:01.0 |
26. | VOBECKÝ Zdeněk |
Turner Protocycles team |
CZE | 2:09:55.9 | 0:14:27.0 |
27. | PITEL Lukáš |
Křižák Team |
CZE | 2:10:01.9 | 0:14:33.0 |
28. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:10:29.2 | 0:15:00.3 |
29. | SWÁROVSKÝ Michal |
alltraining.cz |
CZE | 2:10:42.7 | 0:15:13.8 |
30. | HORÁČEK Jan |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:10:50.0 | 0:15:21.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
SK Polar BLACK |
CZE | 2:22:22.5 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:37:09.3 | 0:14:46.8 |
3. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:37:29.5 | 0:15:07.0 | |
4. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:39:43.3 | 0:17:20.8 |
5. | MONDLOVÁ Kateřina |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 2:41:07.5 | 0:18:45.0 |
6. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI author team |
CZE | 2:41:47.3 | 0:19:24.8 |
7. | MATOUŠKOVÁ Michaela |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 2:42:28.8 | 0:20:06.3 |
8. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:43:44.7 | 0:21:22.2 |
9. | VALENTOVÁ Tereza |
PUSKINAK.CZ |
CZE | 2:44:49.5 | 0:22:27.0 |
10. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
LAWI author team |
CZE | 2:46:51.8 | 0:24:29.3 |
11. | LUKEŠOVÁ Denisa |
Author Team Stupno |
CZE | 2:49:29.8 | 0:27:07.3 |
12. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
GHOST Team |
CZE | 2:49:51.8 | 0:27:29.3 |
13. | MATLÁŠKOVÁ Jana |
CYKLO JIŘIČKA |
CZE | 2:50:28.5 | 0:28:06.0 |
14. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:51:37.5 | 0:29:15.0 |
15. | NOVÁKOVÁ Veronika |
PROMPT 2 go! team |
CZE | 2:52:47.8 | 0:30:25.3 |
16. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:55:49.5 | 0:33:27.0 |
17. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:57:08.3 | 0:34:45.8 |
18. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 2:57:32.1 | 0:35:09.6 | |
19. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:59:42.3 | 0:37:19.8 |
20. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 3:02:25.8 | 0:40:03.3 |
21. | PEZOVÁ Hana |
Bottecchia - CZ Cyklo |
CZE | 3:03:13.8 | 0:40:51.3 |
22. | HRUŠKOVÁ Eliška |
CZE | 3:05:53.3 | 0:43:30.8 | |
23. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:07:34.6 | 0:45:12.1 |
24. | MA?ŤHOVÁ Tereza |
Kola BSP Planá nad Lužnicí |
CZE | 3:08:39.3 | 0:46:16.8 |
25. | KOCHOVÁ Barbora |
CZE | 3:10:18.1 | 0:47:55.6 | |
26. | MACHÁČOVÁ Martina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:12:18.3 | 0:49:55.8 |
27. | MATOUŠKOVÁ Markéta |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 3:12:20.6 | 0:49:58.1 |
28. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 3:20:04.6 | 0:57:42.1 |
29. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 3:22:31.6 | 1:00:09.1 |
30. | KŘEMENOVÁ Lucie |
CZE | 3:23:46.9 | 1:01:24.4 |
Statistics
Number of registered | 1597 |
---|---|
Registered - Men | 1208 |
Registered - Women | 389 |
Started | 1463 |
Finished | 1418 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny