RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Filip |
Superior Suninvent Team |
CZE | 3:59:11.8 | 0:00:00.0 |
2. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 4:00:03.3 | 0:00:51.4 |
3. | ROZEK Karol |
JBQ-2 CRYOSPACE |
CZE | 4:00:24.0 | 0:01:12.2 |
4. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 4:03:47.7 | 0:04:35.9 |
5. | BRZÓZKA Piotr |
JBQ-2 CRYOSPACE |
POL | 4:04:03.5 | 0:04:51.7 |
6. | FOJTÍK Jan |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 4:04:04.0 | 0:04:52.2 |
7. | FOJTÍK Ondřej |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 4:05:21.0 | 0:06:09.2 |
8. | JOBÁNEK Jan |
Superior Suninvent Team |
CZE | 4:06:45.4 | 0:07:33.6 |
9. | HARTL Karel |
STARBIKE.SK |
CZE | 4:06:54.4 | 0:07:42.6 |
10. | BUKSA Dominik |
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM |
CZE | 4:07:44.7 | 0:08:32.9 |
11. | DAMEK Milan |
KILPI racing team |
CZE | 4:09:57.4 | 0:10:45.6 |
12. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 4:14:19.6 | 0:15:07.8 |
13. | KUNT Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 4:14:52.6 | 0:15:40.8 |
14. | VAGENKNECHT Tomáš |
AEROTEC SPORT TEAM |
CZE | 4:15:45.6 | 0:16:33.8 |
15. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 4:20:20.8 | 0:21:09.0 |
16. | PILČÍK Adam |
Symbio+BMC |
CZE | 4:20:42.6 | 0:21:30.7 |
17. | STRNKA Tomáš |
Bike Team Sazovice |
CZE | 4:21:11.6 | 0:21:59.7 |
18. | VÁCLAVEK Lukáš |
Kolovna KM-BT Morkovice |
CZE | 4:23:13.5 | 0:24:01.7 |
19. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 4:24:09.0 | 0:24:57.2 |
20. | KALITA Tomáš |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 4:24:57.8 | 0:25:46.0 |
21. | KECHRT Tomáš |
PRIME sport expert |
CZE | 4:28:23.5 | 0:29:11.7 |
22. | NOVOSAD David |
GHOST Team |
CZE | 4:34:59.9 | 0:35:48.1 |
23. | VÁLEK Václav |
CZE | 4:36:24.4 | 0:37:12.6 | |
24. | SKYBA Zdeněk |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 4:36:56.4 | 0:37:44.6 |
25. | VYMĚTALÍK Jaroslav |
CYKLO PROFI GOLD FREN |
CZE | 4:37:32.4 | 0:38:20.6 |
26. | ŠIDLÍK Tomáš |
Amenity Extrem sport |
CZE | 4:45:26.1 | 0:46:14.3 |
27. | VÁVRA Aleš |
ANAG Olomouc |
CZE | 4:45:26.3 | 0:46:14.5 |
28. | JURÁK Václav |
JUVA CYKLO |
CZE | 4:46:00.6 | 0:46:48.8 |
29. | BRZÓZKA Jarek |
JBQ-2 CRYOSPACE |
CZE | 4:49:07.5 | 0:49:55.7 |
30. | SAMOHÝL Milan |
V.I.K. MouldPro Trek Zlín |
CZE | 4:49:29.5 | 0:50:17.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUNTOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 5:24:05.4 | 0:00:00.0 |
2. | KUČNÁ Svatava |
4ever Cyklo Bulis Team |
CZE | 5:31:35.6 | 0:07:30.1 |
3. | GIERGIELOVÁ Markéta |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 6:01:33.8 | 0:37:28.3 |
4. | SICHÁLKOVÁ Natálie |
CZE | 6:09:56.0 | 0:45:50.5 | |
5. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 6:40:24.2 | 1:16:18.7 |
6. | NYTROVÁ Andrea |
CZE | 7:02:53.3 | 1:38:47.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 2:04:51.0 | 0:00:00.0 |
2. | KRČMA Michal |
OD Morava Holešov |
CZE | 2:05:04.8 | 0:00:13.7 |
3. | NERADIL Vojtěch |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 2:05:20.3 | 0:00:29.2 |
4. | ORAVEC Petr |
Pemap Přerov |
CZE | 2:07:29.0 | 0:02:37.9 |
5. | KUŠNÍR Ondřej |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 2:08:10.3 | 0:03:19.2 |
6. | HOLIŠ Martin |
CZE | 2:09:29.2 | 0:04:38.2 | |
7. | HELCEL Martin |
MH Bike |
CZE | 2:11:10.2 | 0:06:19.1 |
8. | STUDÝNKA David |
SK SKIVELO neslyšících Olomouc |
CZE | 2:12:08.2 | 0:07:17.1 |
9. | DŘEVOJÁNEK Jan |
Valmezbike |
CZE | 2:13:29.2 | 0:08:38.1 |
10. | JELÍNEK Vladimír |
ebajk racing |
SVK | 2:14:01.7 | 0:09:10.6 |
11. | TEKULA Hynek |
DK Bike Shop Recing Team |
CZE | 2:15:47.9 | 0:10:56.8 |
12. | WIEDERMANN Filip |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 2:16:20.4 | 0:11:29.3 |
13. | TRTEK František |
Bike and Ride Nivnice |
CZE | 2:16:33.9 | 0:11:42.8 |
14. | KOVÁŘ Tomáš |
PRŽENŠTÍ KOHOUTIS |
CZE | 2:16:42.9 | 0:11:51.8 |
15. | KOKEŠ Michal |
Novatop-Lapierre |
CZE | 2:17:03.2 | 0:12:12.1 |
16. | SCHÖN Martin |
CK Slovan Moravská Třebová |
CZE | 2:17:08.4 | 0:12:17.3 |
17. | MLČÁK Jan |
Cyklosport Hranice |
CZE | 2:17:23.7 | 0:12:32.6 |
18. | VARHANÍČEK Lukáš |
Kroměřížské bajker |
CZE | 2:17:27.2 | 0:12:36.1 |
19. | CHALUPA Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:17:45.2 | 0:12:54.1 |
20. | FLANDERKA Michal |
CZE | 2:18:02.2 | 0:13:11.1 | |
21. | PASTRNEK Pavel |
SK SKIVELO neslyšících Ol |
CZE | 2:19:40.6 | 0:14:49.6 |
22. | KOCOUREK František |
SK SKIVELO neslyšících Olomouc |
CZE | 2:20:07.6 | 0:15:16.6 |
23. | LUKAŠÁK Štefan |
Cyko team Kolárna Olomouc |
CZE | 2:20:55.9 | 0:16:04.8 |
24. | PEŇÁČEK Miroslav |
Půjčovna kol Lednice |
CZE | 2:21:31.4 | 0:16:40.3 |
25. | FIALA Radim |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 2:21:42.4 | 0:16:51.3 |
26. | KELÍŠEK Tomáš |
CZE | 2:21:52.9 | 0:17:01.8 | |
27. | MAŇUR Antonín |
CZE | 2:22:08.4 | 0:17:17.3 | |
28. | HECZKO Petr |
CZE | 2:22:17.1 | 0:17:26.0 | |
29. | KONÍČEK Jakub |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:22:58.6 | 0:18:07.5 |
30. | HARVÁNEK Martin |
Cykloservis Martin Smatana |
SVK | 2:22:58.6 | 0:18:07.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VTÍPILOVÁ Jana |
GHOST Team |
CZE | 2:33:30.3 | 0:00:00.0 |
2. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:35:30.0 | 0:01:59.7 |
3. | SKALICKÁ Zuzana |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 2:38:47.5 | 0:05:17.1 |
4. | DOLEŽALOVÁ Ivana |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 2:42:06.5 | 0:08:36.1 |
5. | VŠIANSKÁ Hana |
SupGirls |
CZE | 2:47:23.6 | 0:13:53.3 |
6. | PAVLÍKOVÁ Kateřina |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 2:48:17.6 | 0:14:47.3 |
7. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:55:43.8 | 0:22:13.5 |
8. | SLANÁ Míša |
CZE | 2:56:14.5 | 0:22:44.2 | |
9. | SLOVENČÍKOVÁ Iveta |
CZE | 3:00:49.7 | 0:27:19.4 | |
10. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:02:01.2 | 0:28:30.9 |
11. | KOPUNCOVÁ Lucie |
PINKHORSES Team Bojkovice |
CZE | 3:31:02.7 | 0:57:32.4 |
12. | NIPPERTOVA Pavla |
CZE | 3:43:34.3 | 1:10:04.0 | |
13. | JUCHELKOVÁ Iveta |
Růženky |
CZE | 3:46:46.1 | 1:13:15.7 |
14. | PINDUROVÁ Lucie |
BIKE + Peloton |
CZE | 3:56:25.7 | 1:22:55.4 |
15. | PETROVÁ Kateřina |
CZE | 3:58:27.7 | 1:24:57.4 | |
16. | MATUŠÍKOVÁ Simona |
NAPOHODU! |
CZE | 4:08:49.8 | 1:35:19.5 |
17. | GRACLÍKOVÁ Nela |
CZE | 4:22:10.0 | 1:48:39.7 | |
18. | DOLEŽELOVÁ Jitka |
CZE | 4:41:35.3 | 2:08:05.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZEMENE Jakub |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:09:44.5 | 0:00:00.0 |
2. | LETEV Jakub |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 1:13:51.5 | 0:04:06.9 |
3. | ŠIGUT David |
Kohouti SK Pržno |
CZE | 1:14:23.5 | 0:04:38.9 |
4. | PETRŮ Martin |
CZE | 1:16:42.7 | 0:06:58.1 | |
5. | HLAVA Tomáš |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 1:16:54.2 | 0:07:09.6 |
6. | BALCÁREK Vít |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 1:17:58.9 | 0:08:14.4 |
7. | HUSEK Karel |
EDLINE MTB Team |
CZE | 1:18:32.2 | 0:08:47.6 |
8. | SEDLÁŘ Vít |
JURACYKLO |
CZE | 1:18:40.2 | 0:08:55.6 |
9. | ORDÁŇ Petr |
Cykloch team |
CZE | 1:19:51.7 | 0:10:07.1 |
10. | NEVŘALA Robin |
GAPP System- Cabtech Team |
CZE | 1:21:03.9 | 0:11:19.3 |
11. | ČECH Jan |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:22:00.9 | 0:12:16.3 |
12. | MACHÁLEK Adam |
CZE | 1:22:56.6 | 0:13:12.1 | |
13. | CHOMA Eduard |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 1:24:41.1 | 0:14:56.5 |
14. | KOMÁREK Tomáš |
ACT leraK Blansko |
CZE | 1:24:42.9 | 0:14:58.3 |
15. | MOROŇ Daniel |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:24:45.9 | 0:15:01.3 |
16. | KNIHA Petr |
KC KOOPERATIVA |
CZE | 1:26:56.1 | 0:17:11.5 |
17. | HYNEČEK Jan |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 1:27:58.6 | 0:18:14.0 |
18. | SLANÝ Jakub |
CZE | 1:28:21.8 | 0:18:37.3 | |
19. | RAFAJ Martin |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 1:28:58.6 | 0:19:14.0 |
20. | OPLETAL Vladimír |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:29:08.8 | 0:19:24.3 |
21. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:29:56.1 | 0:20:11.5 |
22. | NERADIL Tomáš |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 1:30:08.3 | 0:20:23.7 |
23. | POLÁŠEK Jakub |
CZE | 1:32:54.3 | 0:23:09.7 | |
24. | MIŠUREC Zdeněk |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 1:34:52.5 | 0:25:08.0 |
25. | JURÁK Ondřej |
JURACYKLO |
CZE | 1:36:04.8 | 0:26:20.2 |
26. | UHLÍŘ Vojtěch |
SK Šela Sport |
CZE | 1:37:31.5 | 0:27:46.9 |
27. | RAŠKA Alois |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 1:38:28.7 | 0:28:44.2 |
28. | NESRSTA Michal |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 1:40:50.7 | 0:31:06.1 |
29. | ODSTRČIL Luděk |
Všední den |
CZE | 1:42:34.5 | 0:32:49.9 |
30. | ČÍHAL Roman |
CZE | 1:46:27.2 | 0:36:42.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KNIHOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA |
CZE | 1:30:50.6 | 0:00:00.0 |
2. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
FORMAN kids |
CZE | 1:34:48.3 | 0:03:57.7 |
3. | WITTNEROVÁ Bronislava |
CZE | 1:53:14.4 | 0:22:23.8 | |
4. | MALIŇÁKOVÁ Karolína |
Vrv pro sport |
CZE | 1:59:35.3 | 0:28:44.7 |
5. | ŠIMKOVÁ Nela |
CZE | 2:00:42.8 | 0:29:52.2 | |
6. | HONEŠOVÁ Barbora |
CZE | 2:01:55.5 | 0:31:04.9 | |
7. | RUBEŠOVÁ Valerie |
CZE | 2:05:36.0 | 0:34:45.4 | |
8. | MUŽÍKOVÁ Ivana |
CZE | 2:07:44.0 | 0:36:53.3 | |
9. | PETŘEKOVÁ Markéta |
CZE | 2:08:02.5 | 0:37:11.8 | |
10. | KOLÍNSKÁ Veronika |
CZE | 2:19:43.4 | 0:48:52.7 | |
11. | ŠVIHELOVÁ Viki |
CPV Krnov |
CZE | 2:23:23.1 | 0:52:32.5 |
12. | ŠVIHELOVÁ Míša |
CPV Krnov |
CZE | 2:26:54.3 | 0:56:03.7 |
13. | JANKOTOVÁ Kristýna |
CZE | 2:31:44.5 | 1:00:53.9 | |
14. | ŠAMOŘILOVÁ Amálie |
TBS Přerov |
CZE | 2:37:52.2 | 1:07:01.6 |
15. | ZDRÁHALOVÁ Martina |
CZE | 2:50:21.3 | 1:19:30.7 |
Races in series
- Author 50 Český ráj
- Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON
- Author 50 Bezděz
- AUTHOR Král Šumavy MTB 2018 - memoriál Františka Šraita / MČR XCM
- International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018
- Aimtec Open Race
- Vinařská 50 Author Znovín Cup
- Lahofer Author Cup
- Author Pražská 50
- Author Valtické Cyklobraní
- ČT Author Cup