serie : serie logo

Rock Machine Enduro Race Ještěd

MTB
DATE :06 - 7.10.2018 PLACE  :Liberec

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:23:29.1 0:00:00.0
2.
MYŠÍK Milan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:23:35.0 0:00:05.8
3.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:23:38.5 0:00:09.4
4.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:23:44.1 0:00:15.0
5.
TEJCHMAN Přemek
Kellys Factory team
CZE 0:24:09.6 0:00:40.5
6.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:24:10.2 0:00:41.1
7.
TŘEŠŇÁK Petr
CZE 0:24:14.4 0:00:45.3
8.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:24:32.5 0:01:03.3
9.
FIKEJZ Jiří
Rock Machine- Cyklomax Team
CZE 0:24:34.8 0:01:05.7
10.
VANER Jan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:24:48.2 0:01:19.1
11.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:24:53.4 0:01:24.3
12.
VITKO Matěj
Bajkula
SVK 0:25:00.9 0:01:31.8
13.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:25:16.3 0:01:47.2
14.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:25:24.4 0:01:55.3
15.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:25:24.9 0:01:55.8
16.
ŠVÁN Vojtěch
Bike Team sportovní kurzy
CZE 0:25:25.9 0:01:56.8
17.
ARNAUD Quentin
Rocky Sports Alpe dHuez
FRA 0:25:30.7 0:02:01.5
18.
PŠENIČKA Petr
CZE 0:25:36.9 0:02:07.7
19.
VIŠNOVSKÝ Matěj
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:25:37.1 0:02:08.0
20.
HEROLD Benjamin
Authentisches Fahrrad
GER 0:25:40.6 0:02:11.5
21.
FÖRSTER Eric
Görlitz post sv
GER 0:25:55.4 0:02:26.3
22.
MAKOWSKI Michał
QUEST TEAM
POL 0:25:55.6 0:02:26.5
23.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-NORCO
CZE 0:26:01.5 0:02:32.4
24.
ČIŽINSKÝ Milan
Bikezone.cz Pivot WTB
CZE 0:26:07.7 0:02:38.6
25.
PEKAŘ Jakub
KROSS ENDURO TEAM
CZE 0:26:12.2 0:02:43.1
26.
PAVLAS Jakub
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:26:13.4 0:02:44.2
27.
ŘÍDKÝ Dominik
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:26:13.4 0:02:44.3
28.
GORY Nicolas
FRA 0:26:29.6 0:03:00.4
29.
HUML Lukáš
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:26:42.0 0:03:12.9
30.
ZRŮST Adam
Kajse Kajto fan
CZE 0:26:55.1 0:03:26.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NESTLEROVÁ Fejola Štěpánka
SKAJP
CZE 0:29:17.1 0:00:00.0
2.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:29:35.3 0:00:18.1
3.
DURČÁKOVÁ Dominika
KROSS ENDURO TEAM
CZE 0:31:18.4 0:02:01.3
4.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:32:04.2 0:02:47.1
5.
NÁTROVÁ Tereza
RyS
CZE 0:32:31.3 0:03:14.2
6.
TESAŘOVÁ Barbora
too high to die
CZE 0:32:45.5 0:03:28.4
7.
HANČÍKOVÁ Barbora
TOP RUN CLUB
CZE 0:32:50.7 0:03:33.6

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.