Račiansky polmaratón + desiatka

Running
DATE :27.4.2019 PLACE  :Bratislava - Rača

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DROTOVÁN Juraj
Bežecký klub Rača
SVK 0:40:43 0:00:00
2.
FEDÁK Matej
Motigo
CZE 0:42:02 0:01:19
3.
FOLTÁN Gabriel
TJ Družstevník Lovčica Trubín
SVK 0:42:12 0:01:29
4.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:42:13 0:01:30
5.
JAKUBČIAK Miloš
Run For Fun
SVK 0:42:42 0:01:59
6.
DÓKA Lukáš
AC Malacky
SVK 0:43:19 0:02:36
7.
SLEZÁK Martin
Running Zone Brno
CZE 0:44:30 0:03:47
8.
GRMAN Martin
AŠK Fénix Bratislava
SVK 0:44:32 0:03:49
9.
CAPÍK Ľubomír
MBO Strážske
SVK 0:44:47 0:04:04
10.
KOMARA Ján
Bežecký klub Rača
SVK 0:44:48 0:04:05
11.
KRAMPL Matej
SVK 0:44:49 0:04:06
12.
SVOREŇ Branislav
SVK 0:46:18 0:05:35
13.
DROTOVÁN Michal
Bežecký klub Rača
SVK 0:47:01 0:06:18
14.
CÎCH Vladimír
BEHAME.sk
SVK 0:47:06 0:06:23
15.
ZÁLUSKÝ Roman
The Zone Gym
SVK 0:47:08 0:06:25
16.
JÁNOŠ Peter
Padzelskí Koúri
SVK 0:47:42 0:06:59
17.
DANOVA Luca
SRI CHINMOY Marathon Team
ITA 0:48:01 0:07:18
18.
HALGAŠ Ľuboš
Bežme Bežne 2.0
CZE 0:48:04 0:07:21
19.
RYBÁR Jozef
Maratón klub Rajec
SVK 0:48:25 0:07:42
20.
MATÚŠ Michal
SVK 0:48:28 0:07:45
21.
ĎURČO Martin
SVK 0:49:05 0:08:22
22.
CAVOJSKY Andrej
Taminkova
SVK 0:49:29 0:08:46
23.
HRIBIK Peter
SVK 0:50:02 0:09:19
24.
MRVA Ján
Vajnory
SVK 0:50:05 0:09:22
25.
BEZDEK Andrej
Sém pre seba
SVK 0:50:13 0:09:30
26.
BUJNA Robert
Kuchynske Bobre
SVK 0:50:15 0:09:32
27.
RYBAR Pavol
MODANT.sk
SVK 0:50:17 0:09:34
28.
MALATINO Gaetano
ITA 0:50:31 0:09:48
29.
DROTOVAN Jozef
Tukee Rabbib Rača
SVK 0:50:42 0:09:59
30.
VOLNÍK Christian
Šk Bernolákovo
SVK 0:50:47 0:10:04
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MRÁZOVÁ Renáta
AK Veterán BA
SVK 0:48:40 0:00:00
2.
CHRAPPA Bronislava
ETOS Slovakia
SVK 0:49:27 0:00:47
3.
CHOMANIČOVÁ Kamila
BEHAME.sk
SVK 0:50:33 0:01:53
4.
HARANGOZO Silvia
SVK 0:53:17 0:04:37
5.
HLAVATÁ Mária
LifeGym Dúbravka
SVK 0:53:24 0:04:44
6.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:54:20 0:05:40
7.
MUDRA Michaela
SVK 0:54:49 0:06:09
8.
TEHLÁROVÁ Vladiníra
Magazín Radar
SVK 0:57:05 0:08:25
9.
LESICKOVA Andrea
SVK 0:57:22 0:08:42
10.
DONCS KRAJČOVÁ Zuzana
SVK 0:57:25 0:08:45
11.
URBANOVÁ Monika
SK Sandberg
SVK 0:57:46 0:09:06
12.
ŠTOROVÁ Nina
SVK 0:58:00 0:09:20
13.
SOKOLÍKOVÁ Andrea
SVK 0:58:23 0:09:43
14.
STOKLASOVÁ Gabriela
ŠK pre Radosť
SVK 0:58:31 0:09:51
15.
BENCOVÁ Linda
ŠK pre Radosť
SVK 0:58:31 0:09:51
16.
JENEJOVA Vanda
Dynafit/geosport
SVK 0:58:47 0:10:07
17.
JURÁŠKOVÁ Andrea
ŠKP APZ
SVK 0:59:02 0:10:22
18.
VELČICKÁ Lucia
SVK 0:59:21 0:10:41
19.
POŠTRKOVA Petra
Fitkruhac.sk
SVK 0:59:34 0:10:54
20.
STOPJAKOVÁ Lenka
SVK 0:59:57 0:11:17
21.
NEUMANNOVÁ Veronika
SVK 0:59:58 0:11:18
22.
SLOVÁKOVÁ Barbora
SVK 1:00:20 0:11:40
23.
ŠABLATÚROVÁ Zuzana
SVK 1:00:32 0:11:52
24.
IVIČIČOVÁ Eva
SVK 1:00:35 0:11:55
25.
ŠVÁROVÁ Vanessa
Magazín Radar
SVK 1:00:43 0:12:03
26.
SLIVOVÁ Gabriela
SVK 1:01:11 0:12:31
27.
URBANOVA Barbora
SVK 1:01:35 0:12:55
28.
DOSEKOVÁ Linda
SVK 1:01:39 0:12:59
29.
DURCZOKOVÁ Anna
SVK 1:02:08 0:13:28
30.
MAREKOVÁ Jaroslava
Magazín Radar
SVK 1:02:52 0:14:12

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered353
Registered - Men243
Registered - Women110
Started276
Finished276