serie : serie logo

Predator RACE Dobřany

Running
DATE :14 - 15.9.2019 PLACE  :Tankodrom Dobřany

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:58:02.9 0:00:00.0
2.
VOROBOK Tomáš
CZE 1:02:47.3 0:04:44.4
3.
HANYK Lukáš
CZE 1:05:05.5 0:07:02.6
4.
BABÁK Josef
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 1:08:56.1 0:10:53.2
5.
SCHUH Martin
union dirtrun.company
AUT 1:13:18.4 0:15:15.5
6.
PEŠEK Petr
AF Team
CZE 1:14:19.1 0:16:16.2
7.
ČERNÝ Jakub
CZE 1:15:41.1 0:17:38.2
8.
HLAVATÝ Vladislav
AF Team
CZE 1:16:59.2 0:18:56.3
9.
PETERKA Tomáš
Ásgardians
CZE 1:18:42.2 0:20:39.3
10.
TREMETZBERGER Manuel
Steeltown Spartans
AUT 1:19:24.9 0:21:22.0
11.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 1:19:36.6 0:21:33.7
12.
BRÄHMIG Mattes
GER 1:20:23.8 0:22:20.9
13.
MARIO Maurer
Team Celtic Warrior
AUT 1:21:39.6 0:23:36.7
14.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 1:24:00.5 0:25:57.6
15.
PACHOLÍK Ondřej
CZE 1:25:02.3 0:26:59.4
16.
PROČKA Peter
Spartan gym
CZE 1:25:20.4 0:27:17.5
17.
BUKVAI Miloš
SVK 1:26:43.8 0:28:40.9
18.
SEDLÁK Jan
CZE 1:27:54.7 0:29:51.8
19.
REISCHIG Michal
CZE 1:29:10.2 0:31:07.3
20.
ALLACHER Marcus
union dirtrun.company
AUT 1:29:27.8 0:31:24.9
21.
NOVÁK Martin
CZE 1:34:29.6 0:36:26.7
22.
POSPÍŠIL Milan
Barbarian Extreme Team
CZE 1:34:54.2 0:36:51.3
23.
TAKÁČ Vladimír
SVK 1:36:21.3 0:38:18.4
24.
GÜNTER Ernst
Team Celtic Warrior
AUT 1:36:32.1 0:38:29.2
25.
GSCHWANDTL Robert
Team Celtic Warrior
AUT 1:37:06.1 0:39:03.2
26.
TYKAL Lukáš
Predator Workout Plzeň Elite
CZE 1:37:21.4 0:39:18.5
27.
STRÁSKÝ Eduard
CZE 1:37:49.9 0:39:47.0
28.
SAMTLEBEN Thomas
GER 1:39:58.2 0:41:55.3
29.
KADLEČEK Tomáš
CZE 1:41:01.8 0:42:58.9
30.
GYGAL Tomáš
CZE 1:41:42.6 0:43:39.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF Team
CZE 1:12:55.6 0:00:00.0
2.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
AF Team
CZE 1:27:05.3 0:14:09.7
3.
BADALÍKOVÁ Lucie
Barbarian Extreme Team
CZE 1:27:13.2 0:14:17.6
4.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 1:34:12.6 0:21:17.0
5.
LOMNICKÁ Tereza
CZE 1:42:10.8 0:29:15.2
6.
MOLITORISOVÁ Natália
CZE 1:56:15.2 0:43:19.6
7.
ALBRECHT Christina
union dirtrun.company
AUT 1:56:17.9 0:43:22.3
8.
GORI Katarina
Team Celtic Warrior
AUT 1:58:17.5 0:45:21.9
9.
DOPITOVÁ Simona
CZE 2:04:31.4 0:51:35.8
10.
LANGEROVA Kristyna
CZE 2:04:46.6 0:51:51.0
11.
KLÁŠTERKOVÁ Gabriela
CZE 2:05:05.4 0:52:09.8
12.
SCHABL Amelie
Team Celtic Warrior
AUT 2:07:13.5 0:54:17.9
13.
PETRÁŠOVÁ Kristína
CZE 2:23:24.7 1:10:29.1
14.
BRANDSTETTER Alexandra
CZE 3:05:04.3 1:52:08.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.