serie : serie logo
serie : serie logo

ŠKODA Svätojurský MTB maratón

MTB
DATE :13.4.2019 PLACE  :Svätý Jur

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomaš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:42:59.6 0:00:00.0
2.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 2:43:25.2 0:00:25.6
3.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt team
SVK 2:44:31.1 0:01:31.4
4.
KOSTELNIČÁK Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 2:48:51.7 0:05:52.1
5.
ROVNÝ Rastislav
Borinka
SVK 2:59:44.4 0:16:44.7
6.
BELENCSÁK Dorián
Tamási Bringasport Egyesület
HUN 3:00:32.6 0:17:33.0
7.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 3:01:51.4 0:18:51.7
8.
JELÍNEK Vladimír
ebajk racing
SVK 3:02:15.2 0:19:15.6
9.
KARAS Juraj
PROefekt team
SVK 3:02:32.5 0:19:32.8
10.
ŠMELKO František
SAAT Sport Racing Team
SVK 3:02:36.7 0:19:37.1
11.
IMRICH Martin
MTBIKER
SVK 3:02:41.3 0:19:41.7
12.
MÜLLER Matej
ŠK Vazka Bratislava
SVK 3:02:49.6 0:19:50.0
13.
ERDZIAK Maroš
Open Cycling Academy
CZE 3:05:18.3 0:22:18.7
14.
KAWECKI Lech
Bacardi Rum Cola
POL 3:05:32.0 0:22:32.3
15.
TAKÁČ Marian
Nová Dedinka
SVK 3:08:46.4 0:25:46.8
16.
PALIČKA Miroslav
CK MŠK KK
SVK 3:09:21.3 0:26:21.7
17.
VARGA Viktor
Tamási Bringasport Egyesület
HUN 3:09:53.5 0:26:53.9
18.
ŠTEFKO Norbert
Limbach
SVK 3:11:33.3 0:28:33.6
19.
STRELIČKA Daniel
Fatra Team
SVK 3:12:20.5 0:29:20.9
20.
ČÍK Jaroslav
ŠTK Pezinok
SVK 3:13:11.9 0:30:12.2
21.
VALENTA Richard
SUNCYCLE.sk Racing Team
SVK 3:14:06.3 0:31:06.6
22.
MAŤUGA Michal
MM
SVK 3:14:29.6 0:31:30.0
23.
HOLEŠA Patrik
Maratón klub Rajec
SVK 3:14:31.0 0:31:31.4
24.
ŠUPEJ Peter
Fatra Team
SVK 3:17:04.3 0:34:04.6
25.
BENDŽO Andrej
CK Spartak Tlmače
SVK 3:17:07.0 0:34:07.4
26.
JÁNOŠ Pavol
ŠK Jablonica
SVK 3:17:09.1 0:34:09.5
27.
FRANCISTY Michal
Banská Bystrica
SVK 3:17:09.5 0:34:09.9
28.
MAJERSKÝ Peter
HORAL Bike Team
SVK 3:17:21.8 0:34:22.2
29.
ŠMEHÝL Martin
Lietavská Svinná - Babkov
SVK 3:18:30.6 0:35:30.9
30.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 3:18:31.3 0:35:31.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠIMORA Andrea
Bike Team Juhasky
SVK 3:36:55.9 0:00:00.0
2.
JUHÁSOVÁ Zuzana
Bike Team Juhasky
SVK 3:36:57.1 0:00:01.1
3.
HAMAJOVA Janka
Haklubss
SVK 4:28:03.5 0:51:07.5
4.
OTEVŘELOVÁ Adéla
Český Těšín
CZE 4:40:22.7 1:03:26.7
5.
CETLOVÁ Diana
CK Energia Svit
SVK 4:54:31.8 1:17:35.8
6.
JOKLOVÁ Lenka
CK Svätý Jur
SVK 4:55:36.6 1:18:40.6

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.