Oderská mlýnice České spořitelny
ORGANIZER : | Kolo pro život | WEBPAGES : | www.kolopro.cz |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:57:40.6 | 0:00:00.0 |
2. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:57:43.1 | 0:00:02.5 |
3. | FOJTÍK Ondřej |
Nissan Dolak |
CZE | 1:58:30.4 | 0:00:49.8 |
4. | VOKROUHLÍK Tomáš |
CZE | 1:58:33.2 | 0:00:52.6 | |
5. | BUBÍLEK Michal |
KELLYS Bike Ranch |
CZE | 1:59:48.3 | 0:02:07.7 |
6. | HEJDUK Stanislav |
Top Ten Trek |
CZE | 2:02:01.1 | 0:04:20.5 |
7. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 2:03:57.4 | 0:06:16.8 |
8. | KAMLER Josef |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 2:03:58.4 | 0:06:17.8 |
9. | PLESNÍK Michal |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:05:17.1 | 0:07:36.5 |
10. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:05:50.0 | 0:08:09.4 |
11. | JANEČKA Svatopluk |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:05:51.3 | 0:08:10.7 |
12. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:06:32.2 | 0:08:51.6 |
13. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:07:42.2 | 0:10:01.6 |
14. | KOBLIHA Ondřej |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:07:47.5 | 0:10:06.9 |
15. | JANOUŠEK Michal |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:08:28.3 | 0:10:47.7 |
16. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:09:22.3 | 0:11:41.7 |
17. | KUCHAŘÍK Milan |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:09:32.1 | 0:11:51.5 |
18. | KNÍŽE David |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:09:43.3 | 0:12:02.7 |
19. | KUNČICKÝ Radim |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:45.6 | 0:12:05.0 |
20. | STIEBER Zdeněk |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:09:46.3 | 0:12:05.7 |
21. | ORSÁG Ondřej |
Česká spořitelna Specialized MTB Team B |
CZE | 2:09:48.3 | 0:12:07.7 |
22. | KECHRT Tomáš |
Pells Team |
CZE | 2:09:49.1 | 0:12:08.5 |
23. | KAVAN Marek |
DIANA SPORT |
CZE | 2:09:50.0 | 0:12:09.4 |
24. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 2:09:50.4 | 0:12:09.8 |
25. | KOPÁČ Dalibor |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:10:04.1 | 0:12:23.5 |
26. | HUŠEK Martin |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:10:12.6 | 0:12:32.0 |
27. | STOŠEK Martin |
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 2:10:49.3 | 0:13:08.7 |
28. | HEINRICH Lukáš |
Bike Style |
CZE | 2:11:34.4 | 0:13:53.8 |
29. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 2:11:44.7 | 0:14:04.1 |
30. | NOVÁK Petr |
4ever-cyklo bulis |
CZE | 2:11:51.3 | 0:14:10.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:25:17.4 | 0:00:00.0 |
2. | BLÁHOVÁ Veronika |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 2:33:00.4 | 0:07:43.0 |
3. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
Merrell |
CZE | 2:34:11.7 | 0:08:54.3 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:35:07.5 | 0:09:50.1 |
5. | HANUŠOVÁ Barbora |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 2:35:43.2 | 0:10:25.8 |
6. | HLADÍKOVÁ Jana |
SPINNING MB - ALPINE PRO |
CZE | 2:40:52.7 | 0:15:35.3 |
7. | SKUPIENOVÁ Veronika |
CZE | 2:43:24.3 | 0:18:06.9 | |
8. | HRABĚOVÁ Kateřina |
NO LIMIT bike team |
CZE | 2:43:58.2 | 0:18:40.8 |
9. | HERTLOVÁ Lucie |
SK Moravské přístroje |
CZE | 2:43:58.4 | 0:18:41.0 |
10. | PUGNEROVÁ Irena |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:44:46.7 | 0:19:29.3 |
11. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
NO LIMIT bike team |
CZE | 2:47:20.0 | 0:22:02.6 |
12. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:47:34.6 | 0:22:17.2 |
13. | BUŠKOVÁ Leona |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:48:00.0 | 0:22:42.6 |
14. | SOLANSKÁ Martina |
MTB Rysová |
CZE | 2:48:35.9 | 0:23:18.5 |
15. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:48:38.6 | 0:23:21.2 |
16. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
CZE | 2:49:08.6 | 0:23:51.2 | |
17. | GARGELOVÁ Tereza |
Volvo Auto Hase team |
CZE | 2:53:45.1 | 0:28:27.7 |
18. | FOJTÁŠKOVÁ Lada |
Beskyd Bike |
CZE | 2:55:03.1 | 0:29:45.7 |
19. | SOVADINOVÁ Soňa |
TROB RACING TEAM |
CZE | 2:57:04.7 | 0:31:47.3 |
20. | ČUPOVÁ Jana |
CK Frenštát p.R. |
CZE | 2:57:24.1 | 0:32:06.7 |
21. | HENČLOVÁ Kamila |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 3:00:25.8 | 0:35:08.4 |
22. | BARTOŇOVÁ Soňa |
HAPE sport Brno |
CZE | 3:01:17.4 | 0:36:00.0 |
23. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 3:02:21.8 | 0:37:04.4 | |
24. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 3:02:24.4 | 0:37:07.0 | |
25. | CHMUROVÁ Petra |
Team Forman Cinelli |
CZE | 3:05:51.3 | 0:40:33.9 |
26. | KOLINGEROVÁ Zuzana |
Nissan Dolák MTB team |
CZE | 3:06:47.1 | 0:41:29.7 |
27. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Nissan Dolak |
CZE | 3:07:23.5 | 0:42:06.1 |
28. | CHOVANCOVÁ Karolína |
Pivní dezoláti |
CZE | 3:11:04.0 | 0:45:46.6 |
29. | SKUPIENOVÁ Kateřina |
CZE | 3:13:01.0 | 0:47:43.6 | |
30. | BŘEZINOVÁ Radka |
CZE | 3:15:08.3 | 0:49:50.9 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Olomoucká padesátka České spořitelny
- Jestřebí hory Škoda auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Lipno Tour České Spořitelny
- Bikemaraton Drásal ČS
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Praha-Karlštejn Tour ČS
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory ČS
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Finálová hra Kola pro život