Velká cena Města Sokolova
DATE : | 10.8.2019 | PLACE : | Sokolov |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUŠEK Karel |
X-team BaNo K. Vary |
CZE | 0:59:25.1 | 0:00:00.0 |
2. | KUBÍČEK Jan |
JK Racing |
CZE | 1:00:35.5 | 0:01:10.4 |
3. | MAREK Matěj |
Individuální |
CZE | 1:00:35.9 | 0:01:10.8 |
4. | MAREK Jakub |
Individuální |
CZE | 1:01:29.8 | 0:02:04.7 |
5. | VESELÝ Petr |
Glassmann TT Teplice |
CZE | 1:03:37.1 | 0:04:12.0 |
6. | EBERL Filip |
X-team BaNo K. Vary |
CZE | 1:05:29.1 | 0:06:04.0 |
7. | IHNAČINEC Jakub |
Krušnoman TT Litvínov |
CZE | 1:07:06.2 | 0:07:41.1 |
8. | MATĚJOVSKÝ Jan |
USK Akademik Cheb |
CZE | 1:07:33.0 | 0:08:07.9 |
9. | VOJTA Pavel |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:07:49.9 | 0:08:24.8 |
10. | VESELÝ Miroslav |
Glassmann TT Teplice |
CZE | 1:08:19.7 | 0:08:54.6 |
11. | ŠILHAN Jiří |
WITTE bike team |
CZE | 1:08:44.5 | 0:09:19.4 |
12. | MATĚJKA Jiří |
SK Profisport K. Vary |
CZE | 1:09:13.5 | 0:09:48.4 |
13. | BROŽEK Vítek |
WITTE bike team |
CZE | 1:10:55.2 | 0:11:30.1 |
14. | MAREK Daniel |
Individuální |
CZE | 1:11:38.5 | 0:12:13.4 |
15. | DVOŘÁK Jakub |
Hopman Team Žatec |
CZE | 1:11:53.9 | 0:12:28.8 |
16. | BROŽ Milan |
Aš |
CZE | 1:12:35.1 | 0:13:10.0 |
17. | JALČ Michal |
SVK | 1:12:47.7 | 0:13:22.6 | |
18. | PROCHÁZKA Zdeněk |
ACES Team K. Vary |
CZE | 1:13:18.0 | 0:13:52.9 |
19. | NOVOTNÝ Lubomír |
USK Akademik Cheb |
CZE | 1:13:31.6 | 0:14:06.5 |
20. | JÜPTNER Zdeněk |
USK Akademik Cheb |
CZE | 1:13:52.3 | 0:14:27.2 |
21. | URBAN Miroslav |
Hopman Team Žatec |
CZE | 1:14:53.0 | 0:15:27.9 |
22. | SLANINA Filip |
USK Akademik Cheb |
CZE | 1:15:24.6 | 0:15:59.5 |
23. | JUNGMANN Petr |
TJ Slavia K. Vary |
CZE | 1:15:34.1 | 0:16:09.0 |
24. | SANTO Pavel |
X-team BaNo K. Vary |
CZE | 1:15:44.3 | 0:16:19.2 |
25. | HAMATA Lukáš |
Triatlet K.Vary |
CZE | 1:16:06.4 | 0:16:41.3 |
26. | DVOŘÁK Martin |
Hopman Team Žatec |
CZE | 1:16:31.1 | 0:17:06.0 |
27. | RACEK Luboš |
ACES Team K. Vary |
CZE | 1:17:24.4 | 0:17:59.3 |
28. | PILNÝ Miroslav |
Thun Nová Role |
CZE | 1:17:40.6 | 0:18:15.5 |
29. | LANDIGA Michal |
TJ Slavia K. Vary |
CZE | 1:18:34.7 | 0:19:09.6 |
30. | STUCHL Jindřich |
Individuální |
CZE | 1:18:50.5 | 0:19:25.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SROGOŇOVÁ Alena |
PROFI SPORT Cheb |
CZE | 1:11:54.0 | 0:00:00.0 |
2. | HOVORKOVÁ Barbora |
USK Akademik Cheb |
CZE | 1:12:51.6 | 0:00:57.6 |
3. | SKUHROVÁ Tereza |
TRI SKI Horní Počernice |
CZE | 1:13:39.7 | 0:01:45.7 |
4. | ODLOVÁ Hana |
KOME klub Kraslice |
CZE | 1:20:54.7 | 0:09:00.7 |
5. | KVASNIČKOVÁ Radka |
ŠAK Chodov |
CZE | 1:30:41.1 | 0:18:47.1 |
6. | MOUHAFIDI Jana |
USK Akademik Cheb |
CZE | 1:46:11.7 | 0:34:17.7 |