ČP na silnici mládeže a dospělých - Slatina

Road cycling
DATE :25.8.2019 PLACE  :Slatina

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NEUMAN Dominik
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:43:31.4 0:00:00.0
2.
KUKRLE Michael
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:43:33.8 0:00:02.3
3.
ŘEPA Vojtěch
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:43:35.2 0:00:03.7
4.
HNÍK Karel
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:43:39.2 0:00:07.7
5.
ZAHÁLKA Matěj
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:43:52.6 0:00:21.2
6.
HAMPL Petr
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:44:02.5 0:00:31.0
7.
TYRPEKL Karel
PARDUS TUFO Prostějov
CZE 3:44:09.2 0:00:37.7
8.
KLABOUCH Petr
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:44:19.3 0:00:47.9
9.
LEHKÝ Roman
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:45:04.2 0:01:32.7
10.
BOUBAL Martin
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:45:25.2 0:01:53.7
11.
ŠORM Jiří
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:46:50.3 0:03:18.8
12.
KOHOUT Martin
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:46:50.6 0:03:19.1
13.
BITTNER Jakub
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 3:47:12.9 0:03:41.4
14.
HONSA František
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:49:12.6 0:05:41.1
15.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 3:50:00.8 0:06:29.3
16.
JAKOUBEK Tomáš
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:50:37.1 0:07:05.6
17.
HEBÍK Martin
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:50:41.6 0:07:10.1
18.
SCHURAN Michal
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:50:42.2 0:07:10.7
19.
BÁRTA Tomáš
PARDUS TUFO Prostějov
CZE 3:50:42.4 0:07:11.0
20.
ROTTER Michal
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:50:43.0 0:07:11.6
21.
FIALA Petr
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:50:44.8 0:07:13.3
22.
DOLEŽAL Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 3:50:45.8 0:07:14.3
23.
PROCHÁZKA Michal
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:50:46.0 0:07:14.5
24.
KAŠPAR Jan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:50:50.5 0:07:19.1
25.
MALIK Robert
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:50:57.4 0:07:25.9
26.
MACH Ondřej
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
CZE 3:50:58.1 0:07:26.6
27.
SEKANINA Adam
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:51:05.2 0:07:33.7
28.
STÖHR Pavel
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:51:12.3 0:07:40.9
29.
POKORNÝ Jiří
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:51:16.2 0:07:44.7
30.
KALOJÍROS Tomáš
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:51:22.6 0:07:51.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RIEGER Marek
KOVO PRAHA
CZE 0:45:06.7 0:00:00.0
2.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:45:08.7 0:00:02.0
3.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:45:09.2 0:00:02.5
4.
BALCÁREK Jan
Bikros klub Jeseník - ÚAMK
CZE 0:46:25.3 0:01:18.6
5.
HALÁS Václav
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:46:29.4 0:01:22.7
6.
SASIN Jakub
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:46:49.3 0:01:42.6
7.
ŽUFÁNEK Antonín
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:46:50.9 0:01:44.2
8.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:47:01.9 0:01:55.2
9.
BLÁHA Robin
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:47:05.0 0:01:58.3
10.
LADRA Tadeáš
SKP DUHA Lanškroun
CZE 0:47:22.5 0:02:15.8
11.
VRÁNA Tomáš
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:47:42.2 0:02:35.5
12.
ZEZULA Denis
SKP DUHA Lanškroun
CZE 0:47:55.5 0:02:48.8
13.
TŘINÁCTÝ Jiří
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:47:59.6 0:02:52.9
14.
KANIŠČEV Alexandr
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:48:02.1 0:02:55.4
15.
CHUDÝ Vojtěch
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:51:09.2 0:06:02.5
16.
KYAS Jan
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:51:56.0 0:06:49.3
17.
WEINLICH Vítek
SKP DUHA Lanškroun
CZE 0:53:56.1 0:08:49.4
18.
DRÁBEK Nikola
SKP DUHA Lanškroun
CZE 1:00:35.5 0:15:28.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOBR Richard
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 1:24:33.1 0:00:00.0
2.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 1:24:33.5 0:00:00.4
3.
PÁTÍK Stanislav
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:24:35.9 0:00:02.7
4.
KOBR Robert
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 1:24:51.1 0:00:17.9
5.
KOBLÍŽEK Vojtěch
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:25:45.4 0:01:12.2
6.
HORYNA Vlastimil
LOKOMOTIVA NYMBURK
CZE 1:25:47.0 0:01:13.9
7.
MOROŇ Daniel
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:25:47.9 0:01:14.8
8.
FÜRBACH Miroslav
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:25:49.9 0:01:16.8
9.
BARBOŘÍK Matěj
MG Bike Team
CZE 1:25:49.9 0:01:16.8
10.
KRÁL Kryštof
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:25:51.3 0:01:18.1
11.
HRDLIČKA Adam
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:25:52.1 0:01:18.9
12.
BITTNER Jan
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:25:52.7 0:01:19.6
13.
SMITH Michael Filip
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:25:53.2 0:01:20.0
14.
PŘIDAL Tobiáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:25:54.1 0:01:20.9
15.
NOVÁK Tomáš
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:25:57.9 0:01:24.7
16.
ZAPLETAL Jan
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:26:17.1 0:01:43.9
17.
OPLUŠTIL Ivo
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:26:27.5 0:01:54.3
18.
NOVÁK Filip
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:28:32.3 0:03:59.1
19.
KOTSCHY Vít
SK PETŘÍN PLZEŇ
CZE 1:28:52.6 0:04:19.4
20.
KARÁSEK David
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:29:10.2 0:04:37.1
21.
VAVRO Kristián
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:29:10.3 0:04:37.1
22.
DUBEC Štěpán
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:30:01.7 0:05:28.6
23.
SOUKUP Vojtěch
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:32:02.1 0:07:28.9
24.
KUDWEIS Vít
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 1:32:04.4 0:07:31.2
25.
PETERKA David
SK PETŘÍN PLZEŇ
CZE 1:33:08.3 0:08:35.1
26.
SYRKO Robin
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:33:54.6 0:09:21.4
27.
ČERVENÝ Tomáš
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:34:00.5 0:09:27.3
28.
MORÁVEK Jan
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:34:17.3 0:09:44.1
29.
DVOŘÁČEK Tobias
KOVO PRAHA
CZE 1:34:53.0 0:10:19.9
30.
JEŽEK David
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:34:53.6 0:10:20.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 0:45:11.4 0:00:00.0
2.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:45:18.2 0:00:06.7
3.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:45:19.9 0:00:08.5
4.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:45:23.9 0:00:12.5
5.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:45:53.2 0:00:41.7
6.
JADRNÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:46:03.8 0:00:52.3
7.
MIKULÁŠKOVÁ Alice
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:46:12.4 0:01:00.9
8.
KAŇKOVSKÁ Nela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:16.5 0:01:05.0
9.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:46:23.2 0:01:11.7
10.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:46:28.3 0:01:16.8
11.
ČERNÁ Kateřina
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:46:35.0 0:01:23.5
12.
POLÁŠKOVÁ Ema
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:46:43.4 0:01:31.9
13.
NOSKOVÁ Kateřina
CK ORLÍK ORLOVÁ
CZE 0:46:44.6 0:01:33.1
14.
SMUDALOVÁ Pavla
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:46:52.5 0:01:41.0
15.
HURAČOVÁ Markéta
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:47:03.0 0:01:51.6
16.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:47:05.5 0:01:54.0
17.
JANÍKOVÁ Anna
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:47:45.3 0:02:33.9
18.
ZOUBKOVÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:47:47.0 0:02:35.5
19.
LALÁKOVÁ Anna
KOVO PRAHA
CZE 0:48:00.9 0:02:49.4
20.
RUPOVÁ Dominika
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:48:04.5 0:02:53.0
21.
LAJCHOVÁ Ema
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:52:10.1 0:06:58.6
22.
HERMANOVÁ Adéla
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:53:10.2 0:07:58.7
23.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:56:04.0 0:10:52.5
24.
RAPANTOVÁ Tereza
MG Bike Team
CZE 0:57:23.8 0:12:12.4
25.
LAZAROVÁ Elen
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:58:26.6 0:13:15.2
26.
PALAGYIOVÁ Klára
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:03:50.8 0:18:39.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VALL Jan
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:59:07.6 0:00:00.0
2.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:59:08.1 0:00:00.4
3.
HAVRLANT Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:59:09.8 0:00:02.1
4.
STŘÍŽ Matyáš
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 1:59:13.2 0:00:05.5
5.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:59:14.3 0:00:06.6
6.
MRÁZ Daniel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:59:26.9 0:00:19.3
7.
OTTA Josef
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
CZE 1:59:36.8 0:00:29.1
8.
VÁVRA Petr
DUKLA PRAHA
CZE 2:02:28.7 0:03:21.1
9.
DOHNAL Filip
KOVO PRAHA
CZE 2:04:50.2 0:05:42.5
10.
KAŇKOVSKÝ Adam
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:04:50.3 0:05:42.6
11.
VANÍČEK Šimon
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:04:51.2 0:05:43.5
12.
KYJONKA Štěpán
CK FESO PETŘVALD
CZE 2:04:51.4 0:05:43.7
13.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:04:52.4 0:05:44.7
14.
CHOMA Eduard
MG Bike Team
CZE 2:04:52.9 0:05:45.3
15.
KADLEC Milan
DUKLA PRAHA
CZE 2:04:54.3 0:05:46.6
16.
KOVAŘČÍK Petr
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:04:54.6 0:05:46.9
17.
KRUPKA Štěpán
Carla.kupkolo.cz
CZE 2:04:55.1 0:05:47.4
18.
ŠVEJDAR Marek
TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
CZE 2:04:55.3 0:05:47.6
19.
DRÁPELA Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:04:55.3 0:05:47.7
20.
PŘIDAL Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:04:56.1 0:05:48.4
21.
NOVÁK Pavel
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
CZE 2:04:56.4 0:05:48.7
22.
STANĚK Jakub
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:04:56.8 0:05:49.1
23.
VONDRÁČEK Jan
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
CZE 2:04:57.1 0:05:49.5
24.
JANÍČEK Jakub
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:04:58.6 0:05:50.9
25.
HUSIČKA Radim
TJ Sigma Hranice, z.s.
CZE 2:04:59.3 0:05:51.6
26.
ŠIGUT David
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 2:04:59.8 0:05:52.1
27.
ČERVÍČEK David
DUKLA PRAHA
CZE 2:05:00.0 0:05:52.3
28.
PROCHÁZKA Stanislav
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 2:05:02.7 0:05:55.0
29.
VAKOČ Martin
SK VELO PRAHA
CZE 2:05:05.2 0:05:57.6
30.
ŠKUREK Kryštof
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 2:05:05.3 0:05:57.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 1:25:44.1 0:00:00.0
2.
BÁRTOVÁ Gabriela
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:26:04.5 0:00:20.4
3.
JABORNÍKOVÁ Anna
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:28:51.9 0:03:07.8
4.
NĚMCOVÁ Barbora
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:29:01.7 0:03:17.6
5.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 1:30:43.7 0:04:59.6
6.
RUNTOVÁ Hanka
TJ STADION LOUNY
CZE 1:33:18.8 0:07:34.7
7.
MIKŠANÍKOVÁ Natálie
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:34:58.9 0:09:14.8
8.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 1:36:38.6 0:10:54.5
9.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:36:40.5 0:10:56.4
10.
MACÁNOVÁ Markéta
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:36:40.7 0:10:56.6
11.
MACHANCOVÁ Andrea
TJ Sigma Hranice, z.s.
CZE 1:36:56.1 0:11:12.0
12.
DRÁPELOVÁ Magdalena
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:37:02.9 0:11:18.8
13.
PETERKOVÁ Sára Kateřina
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:37:13.5 0:11:29.4
14.
POULOVÁ Michaela
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:37:33.9 0:11:49.8
15.
MARKOVÁ Ema
DUKLA PRAHA
CZE 1:45:46.1 0:20:02.0
16.
HOLÁŠKOVÁ Justýna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:49:35.2 0:23:51.1
17.
HŘEBAČKOVÁ Michaela
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:57:35.7 0:31:51.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LOCHMANOVÁ Aneta
MG Bike Team
CZE 2:14:47.5 0:00:00.0
2.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 2:15:30.2 0:00:42.6
3.
HARTYCHOVÁ Nicole
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 2:26:17.9 0:11:30.3
4.
SVOBODOVÁ Gabriela
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:43:11.1 0:28:23.6
5.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 2:49:12.1 0:34:24.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MACHAČOVÁ Jarmila
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:05:41.5 0:00:00.0
2.
NEUMANOVÁ Tereza
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:06:13.9 0:00:32.4
3.
HÁJKOVÁ Markéta
Servetto Piumate Beltrami TSA
CZE 2:09:35.9 0:03:54.4
4.
KORVASOVÁ Tereza
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:09:49.3 0:04:07.8
5.
DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka
SportRaces Isaac Team
CZE 2:10:43.8 0:05:02.3
6.
PAVELKOVÁ Klára
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:14:31.9 0:08:50.4
7.
ŠEVČÍKOVÁ Petra
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:14:37.4 0:08:55.9
8.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 2:14:37.9 0:08:56.3
9.
KOHOUTKOVÁ Kateřina
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:14:58.7 0:09:17.1
10.
ČUNDERLOVÁ Daniela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:15:25.7 0:09:44.2
11.
VORÁČOVÁ Naďa
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:15:26.1 0:09:44.6
12.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:15:43.7 0:10:02.1
13.
HOCHMANN Lucie
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:15:44.7 0:10:03.2
14.
RINAGLOVÁ Anna
SportRaces Isaac Team
CZE 2:23:33.1 0:17:51.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.