serie : serie logo

Strabag Enduro Race Ještěd

MTB
DATE :9.8.2020 PLACE  :Ještěd

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SEHNAL Stanislav
Kellys Factory team
CZE 0:20:27.4 0:00:00.0
2.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:20:59.6 0:00:32.2
3.
MYŠÍK Milan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:21:02.3 0:00:34.8
4.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:21:12.1 0:00:44.7
5.
CHARVÁT Matěj
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:21:23.6 0:00:56.2
6.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:21:53.8 0:01:26.3
7.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:21:57.6 0:01:30.1
8.
LETÁK Petr
Whyte Racing Team
CZE 0:22:03.7 0:01:36.3
9.
NEVRKLA Mikuláš
Cycology - North Bike Club
CZE 0:22:05.6 0:01:38.2
10.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:22:06.6 0:01:39.2
11.
KLOKOČKA Vojtěch
Bikestrike
CZE 0:22:09.6 0:01:42.1
12.
HEROLD Benjamin
Giant Germany Offroad Team
GER 0:22:15.0 0:01:47.5
13.
SZYMCZUK Łukasz Lusiek
Whyte Racing
POL 0:22:17.6 0:01:50.1
14.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:22:23.1 0:01:55.6
15.
BARTŮNĚK Ota
KRAB CYCLES
CZE 0:22:32.6 0:02:05.1
16.
POSPÍŠIL Filip
Expres CZ TUFO Team Kolín
CZE 0:22:32.7 0:02:05.2
17.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:22:39.7 0:02:12.3
18.
MOTYKA Marcin
Dartmoor Enduro Team
POL 0:22:41.4 0:02:13.9
19.
BARICH Leopold
RADON BIKES
CZE 0:22:43.6 0:02:16.2
20.
NESVADBA Jan
Cycology Bike Shop
CZE 0:22:47.0 0:02:19.6
21.
PATÁK Jiří
CZE 0:22:50.5 0:02:23.0
22.
HŘEBÍČEK Radek
Cycology Bike Culture
CZE 0:22:57.7 0:02:30.3
23.
LEDECKÝ Michal
Bike Family
CZE 0:23:01.6 0:02:34.2
24.
GĄSIENICA Jakub
Dartmoor Enduro Team
POL 0:23:04.9 0:02:37.5
25.
MOUDRÝ Vojtěch
Kur Sport Trek
CZE 0:23:06.7 0:02:39.3
26.
VANER Jan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:23:16.6 0:02:49.1
27.
FÖRSTER Eric
Görlitz post sv
GER 0:23:18.2 0:02:50.8
28.
KŘÍŽEK Miroslav
Commencal FDF Team
CZE 0:23:20.0 0:02:52.6
29.
REISNER Petr
GIANT cycling team
CZE 0:23:23.3 0:02:55.8
30.
ŠTĚPÁNEK Ondřej
CTM Racing Team
CZE 0:23:25.2 0:02:57.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:25:44.9 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST Team
CZE 0:25:46.9 0:00:01.9
3.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ Přeštice
CZE 0:26:48.5 0:01:03.5
4.
BUREK Katarzyna
POL 0:27:13.9 0:01:28.9
5.
DURČÁKOVÁ Dominika
Qayron Factory Team
CZE 0:28:07.1 0:02:22.1
6.
SEEMANN Astrid
CZE 0:28:12.7 0:02:27.7
7.
NÁTROVÁ Tereza
RyS
CZE 0:28:28.4 0:02:43.4
8.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
CZE 0:28:59.1 0:03:14.2
9.
KNEISE Anja
GER 0:29:42.0 0:03:57.1
10.
HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina
CZE 0:30:29.3 0:04:44.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.