serie : #VYBEHAJ S NAMI POMOC 2020

#VYBEHAJ S NAMI POMOC 3 - 4. dielne charitatívne virtuálne bežecké preteky

Running
DATE :18 - 24.5.2020 PLACE  :Slovensko

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VALENT René
BEHAME.sk
SVK 0:41:37 0:00:00
2.
ZIMMERMANN Marián
Pro-body sport team
SVK 0:41:58 0:00:21
3.
ŠVAJDA Gabriel
#ajlavrun
SVK 0:43:18 0:01:41
4.
KOVALČÍK Matúš
BMSC
SVK 0:43:57 0:02:20
5.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:45:53 0:04:16
6.
ŽAJDLÍK Robert
SVK 0:46:21 0:04:44
7.
KRÁL Pavol
VW Running Team
SVK 0:46:58 0:05:21
8.
BOBALIK Dominik
SVK 0:48:08 0:06:31
9.
HOLKA Tomáš
TATRAN V. Team
SVK 0:49:00 0:07:23
10.
GÖRNER Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 0:49:47 0:08:10
11.
KÁLLAY Dávid
SLOVNAFT
SVK 0:50:02 0:08:25
12.
MECELE Branislav
Clarios
SVK 0:50:37 0:09:00
13.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:50:45 0:09:08
14.
HÁJEK Tomáš
#kovalcuk_team
SVK 0:50:50 0:09:13
15.
POTANCOK Peter
Gumidek
SVK 0:51:48 0:10:11
16.
LENČÉŠ Marek
Go Create Performance Team
SVK 0:51:49 0:10:12
17.
KONEČNÝ Lubomír
DHZ Moravský Svätý Ján
SVK 0:51:57 0:10:20
18.
MASÁR Patrik
ZŠK Vrbové
SVK 0:52:18 0:10:41
19.
FÁBRY Martin
SVK 0:52:27 0:10:50
20.
PENZEŠ Lukáš
SVK 0:52:27 0:10:50
21.
ZAJÍČEK Milan
#kovalcuk_team
SVK 0:52:31 0:10:54
22.
GIBALA Dominik
SLOVNAFT
SVK 0:52:33 0:10:56
23.
SAHAJDA Tibor
BMSC
SVK 0:52:36 0:10:59
24.
KRÁLIK Miroslav
Krásno nad Kysucou
SVK 0:53:33 0:11:56
25.
FRINDRICH Juraj
TaylorWessing
SVK 0:53:37 0:12:00
26.
MOHLER Filip
DVD Running Club
SVK 0:54:00 0:12:23
27.
BUČÁK Marian
kovalcuk_team
SVK 0:54:01 0:12:24
28.
HANDLOVIČ Martin
Pohodová Streda
SVK 0:54:19 0:12:42
29.
VAVŘÍK Dušan
PUMBA
SVK 0:54:25 0:12:48
30.
STRÚČKA Marek
SVK 0:54:29 0:12:52
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOMARNANSKA Romana
BMSC
SVK 0:45:25 0:00:00
2.
BREZOVSKA Barbora
BMSC Bratislava
SVK 0:46:28 0:01:03
3.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHEruns
SVK 0:46:56 0:01:31
4.
DURCOVÁ Zuzana
BMSC Bratislava
SVK 0:48:01 0:02:36
5.
ZRASTÁKOVÁ Veronika
SVK 0:50:00 0:04:35
6.
ŠIMUNKOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:50:45 0:05:20
7.
ADAMEČKOVÁ Mária
DANUBE RUNNERS, SHEruns
SVK 0:51:06 0:05:41
8.
DURCOVÁ Anna
SVK 0:53:47 0:08:22
9.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:54:53 0:09:28
10.
CERNAKOVA Petra
Retro Running Team
SVK 0:55:29 0:10:04
11.
CHRAPPA Bronislava
ETOS Slovakia
SVK 0:56:02 0:10:37
12.
KUTLIKOVA Jana
SHEruns
SVK 0:57:17 0:11:52
13.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:58:12 0:12:47
14.
POMORSKÁ Katarína
SVK 0:58:46 0:13:21
15.
KOVÁČOVÁ Mária
SHEruns
SVK 0:58:47 0:13:22
16.
ŠŤAVOVÁ Mária
SVK 0:58:51 0:13:26
17.
HAUSNEROVÁ Liliana
BK Méta
SVK 0:59:19 0:13:54
18.
MIKUŠOVÁ Magda
SHEruns
SVK 0:59:55 0:14:30
19.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 1:00:12 0:14:47
20.
DIVIAKOVÁ Martina
SHEruns
SVK 1:00:13 0:14:48
21.
GALLOVÁ Dušana
SVK 1:00:48 0:15:23
22.
NAGY Anita
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 1:01:14 0:15:49
23.
SLEZACKOVA Monika
SHEruns
SVK 1:01:14 0:15:49
24.
ČERVEŇOVÁ Daniela
Bystrička
SVK 1:01:52 0:16:27
25.
DARÁŠOVÁ Katarína
SVK 1:01:56 0:16:31
26.
DANIŠOVÁ Veronika
TATRAN V. Team
SVK 1:02:01 0:16:36
27.
KERECMANOVÁ Patrícia
SVK 1:02:11 0:16:46
28.
ŠÍPOŠOVÁ Zuzana
Fusakle
SVK 1:02:23 0:16:58
29.
ZODLOVÁ Katarína
SHEruns
SVK 1:03:17 0:17:52
30.
PASTUCHOVÁ Lucia
Porád mám nervy
SVK 1:03:20 0:17:55

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.