serie : #VYBEHAJ S NAMI POMOC 2020

#VYBEHAJ S NAMI POMOC 4 - 4. dielne charitatívne virtuálne bežecké preteky

Running
DATE :25 - 31.5.2020 PLACE  :Slovensko

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LENČÉŠ Marek
Go Create Performance Team
SVK 0:15:28 0:00:00
2.
JABLOKOV Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:15:53 0:00:25
3.
VALENT René
BEHAME.sk
SVK 0:16:10 0:00:42
4.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 0:16:44 0:01:16
5.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:18:10 0:02:42
6.
PLAČKO Martin
SK IGLOVIA SNV
SVK 0:18:12 0:02:44
7.
KRÁL Pavol
VW Running Team
SVK 0:18:35 0:03:07
8.
BILIK Michal
SVK 0:18:52 0:03:24
9.
GÖRNER Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 0:18:52 0:03:24
10.
HOLKA Tomáš
TATRAN V. Team
SVK 0:19:02 0:03:34
11.
BOBALIK Dominik
SVK 0:19:05 0:03:37
12.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT
SVK 0:19:06 0:03:38
13.
MECELE Branislav
Clarios
SVK 0:19:16 0:03:48
14.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:19:24 0:03:56
15.
KONEČNÝ Lubomír
DHZ Moravský Svätý Ján
SVK 0:19:26 0:03:58
16.
HÁJEK Tomáš
#kovalcuk_team
SVK 0:19:52 0:04:24
17.
VÁCLAV Boris
Magazin RADAR
SVK 0:20:04 0:04:36
18.
BARBUŠ Róbert
SOITRON
SVK 0:20:13 0:04:45
19.
ŘÍMÁNEK Radim
CZE 0:20:21 0:04:53
20.
PENZEŠ Lukáš
SVK 0:20:22 0:04:54
21.
CSABA Póda
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:20:35 0:05:07
22.
KRÁLIK Miroslav
Krásno nad Kysucou
SVK 0:20:36 0:05:08
23.
CINTULA Juraj
Záhorácký Frišký Tým
SVK 0:20:46 0:05:18
24.
PILINSKY Michal
SVK 0:20:48 0:05:20
25.
ZAJÍČEK Milan
#kovalcuk_team
SVK 0:20:50 0:05:22
26.
MIHALCSAK Lukáš
SVK 0:20:52 0:05:24
27.
MRAZKO Rastsialv
SVK 0:20:58 0:05:30
28.
DADO Majo
SVK 0:21:02 0:05:34
29.
BUČÁK Marian
kovalcuk_team
SVK 0:21:06 0:05:38
30.
ŠTEFÁNIK Marek
SVK 0:21:25 0:05:57
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DURCOVÁ Zuzana
BMSC
SVK 0:17:38 0:00:00
2.
KOMARŇANSKÁ Romana
BMSC
SVK 0:18:00 0:00:22
3.
BREZOVSKA Barbora
BMSC
SVK 0:18:16 0:00:38
4.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHEruns
SVK 0:18:48 0:01:10
5.
ADAMEČKOVÁ Mária
DANUBE RUNNERS, SHEruns
SVK 0:19:57 0:02:19
6.
MIKUŠOVÁ Magda
SHEruns
SVK 0:20:57 0:03:19
7.
KOVÁČOVÁ Mária
SHEruns
SVK 0:21:45 0:04:07
8.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:21:49 0:04:11
9.
VU Anna
KolagenDrink.sk
SVK 0:22:41 0:05:03
10.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:22:44 0:05:06
11.
BURZOVA Martina
Lesky's runners
SVK 0:22:49 0:05:11
12.
DIVIAKOVÁ Martina
SHEruns
SVK 0:23:42 0:06:04
13.
GRANČIČOVÁ Monika
SVK 0:23:43 0:06:05
14.
HAUSNEROVÁ Liliana
BK Méta
SVK 0:23:46 0:06:08
15.
BÚTOROVÁ Ľudmila
SVK 0:24:01 0:06:23
16.
KATARINA Molcanyova
SHEruns
SVK 0:24:04 0:06:26
17.
ČERVEŇOVÁ Daniela
Bystrička
SVK 0:24:08 0:06:30
18.
MOLČÁNYOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:24:11 0:06:33
19.
KERECMANOVÁ Patrícia
SVK 0:24:18 0:06:40
20.
KUBÍKOVÁ Michaela
Fčelly Karpatské
SVK 0:24:18 0:06:40
21.
VÉGHOVÁ Emília
Zeliezovce
SVK 0:24:29 0:06:51
22.
DARÁŠOVÁ Katarína
SVK 0:24:35 0:06:57
23.
LUKÁČOVÁ Miriam
SVK 0:24:37 0:06:59
24.
SEDLÁKOVÁ Martina
SHERUNS
SVK 0:24:59 0:07:21
25.
BLAHUSIAKOVA Miriama
SHEruns
SVK 0:25:00 0:07:22
26.
PASTUCHOVÁ Lucia
Porád mám nervy
SVK 0:25:03 0:07:25
27.
STEININGEROVÁ Kristína
BMSC
SVK 0:25:39 0:08:01
28.
MATHIASOVÁ Anna
SVK 0:25:40 0:08:02
29.
RAKÚSOVÁ Michaela
SSC Spartak
SVK 0:25:47 0:08:09
30.
GASPIERIKOVA Silvia
SHEruns
SVK 0:25:52 0:08:14

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.