serie : serie logo

TRAVEL THE WORLD - Spain | #5 | TT | ASIA

Virtual MTB
DATE :7.2.2021 PLACE  :TRAVEL THE WORLD
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GREGORY Kevin
King Racing Group
USA 0:24:16.5 0:00:00.0
2.
COGNOLATO Nicola
ITA 0:24:36.4 0:00:19.8
3.
DEPAUL Gabriele
Team Spacebikes
ITA 0:24:50.6 0:00:34.0
4.
VALEEV Maxim
Ushakov Rowing
RUS 0:24:54.2 0:00:37.6
5.
REHORA Radoslav
TRNAVA CYCLING TEAM
SVK 0:24:59.0 0:00:42.4
6.
CRAMPON Loic
FRA 0:25:03.1 0:00:46.5
7.
PANCHENKO Egor
Cybro
UKR 0:25:03.3 0:00:46.7
8.
ŘENČ Tomáš
Triatlon Slaný
CZE 0:25:07.2 0:00:50.6
9.
ENDERS Christian
GER 0:25:15.5 0:00:58.9
10.
GUBLER Philipp
PRIMEcoaching Race Team
SUI 0:25:26.0 0:01:09.4
11.
LENZ Oliver
RSG
GER 0:25:42.1 0:01:25.5
12.
SAURBREY BJERGFELT Martin
DEN 0:25:54.7 0:01:38.1
13.
SANTOS Mário
Individual
POR 0:26:07.1 0:01:50.5
14.
JONES Mark
FWRC
GBR 0:26:10.7 0:01:54.1
15.
ROTBAUER Tomáš
CTW
CZE 0:26:18.1 0:02:01.5
16.
TUROŇ Marek
TJ TZ Třinec
CZE 0:26:23.7 0:02:07.1
17.
ÁLVAREZ -Manel
AND 0:26:25.9 0:02:09.3
18.
HARDY Nigel
GBR 0:26:32.6 0:02:16.0
19.
MCGRATH john
Blazing Saddles RT
GBR 0:26:38.3 0:02:21.7
20.
3 rrr
ESP 0:26:38.3 0:02:21.7
21.
DEN OUDEN DJ
NED 0:26:39.2 0:02:22.6
22.
BARGALLÓ ALBERT
AMBICI
AND 0:26:47.4 0:02:30.8
23.
GAUVIN Sylvain
FRA 0:26:47.9 0:02:31.3
24.
SEHNER Dirk
GER 0:26:55.1 0:02:38.5
25.
BERGER Stephan
TriaTeam Wallsee
AUT 0:26:55.8 0:02:39.2
26.
KOOPS VAN T JAGT Frank
NED 0:26:59.2 0:02:42.6
27.
SANKAUSKAS Dovydas
Vilnius
LTH 0:27:03.7 0:02:47.1
28.
SAUERMANN Alexander
GER 0:27:10.4 0:02:53.8
29.
SWART Adrian
Cycle Lab
RSA 0:27:15.4 0:02:58.8
30.
VAN DEN BRANDE Noel
Lilse Bikers
BEL 0:27:17.6 0:03:01.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JUSZCZYNSKA Justyna
NED 0:27:30.4 0:00:00.0
2.
hipcia
POL 0:29:08.9 0:01:38.5
3.
THOMAS kate
GBR 0:31:17.0 0:03:46.6
4.
S Hana
Hanutri
SVK 0:31:37.9 0:04:07.4
5.
LOSEKOOT Siska
NED 0:31:41.3 0:04:10.9
6.
LADWIG Sabine
GER 0:31:47.7 0:04:17.3
7.
WOLFF Lauren
Rouvy Ambassador
RSA 0:31:55.5 0:04:25.1
8.
CUPOVA Jana
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 0:32:06.2 0:04:35.7
9.
CHEMIK eva
CZE 0:32:17.5 0:04:47.1
10.
POLINKA P
CZE 0:33:02.0 0:05:31.6
11.
OSORIO CANDELA Marisol
Grufit
COL 0:33:54.7 0:06:24.3
12.
MARAFKO Isabelle
BEL 0:34:18.7 0:06:48.3
13.
BABEĽOVÁ Anka
SVK 0:34:42.5 0:07:12.1
14.
AICHLER Claudia
GER 0:35:37.2 0:08:06.8
15.
SIDHU Rupinder
GBR 0:36:02.5 0:08:32.1
16.
WOODS Wendy
Pictou County Cycle
CAN 0:36:06.2 0:08:35.8
17.
CROOK Helen
GBR 0:37:47.7 0:10:17.2
18.
NOVAKOVA Lubica
SVK 0:38:12.2 0:10:41.8
19.
LAVACRY Katia
FRA 0:40:18.1 0:12:47.7
20.
PORTER Jules
GBR 0:40:25.7 0:12:55.3
21.
SANDYCH Sandra
Team Zolliker
SUI 0:40:34.6 0:13:04.2
22.
KUNDISOVÁ Lívia
SVK 0:43:05.3 0:15:34.9
23.
KAE Khastin
PHL 0:49:10.5 0:21:40.1
24.
MORGAN Mary
GBR 1:00:44.6 0:33:14.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.