Specialized - EXTRÉM BIKE MOST 2021 Škoda Auto ČP MTB XCM

MTB
DATE :19.6.2021 PLACE  :Most
ORGANIZER : KL Most WEBPAGES :www.klmost.cz/

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠKARNITZL Jan
Cyklostar Trek Pirelli
CZE 3:07:46.7 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 3:10:26.2 0:02:39.5
3.
BUBÍLEK Michal
Kross BikeRanch Team
CZE 3:10:39.8 0:02:53.1
4.
JOBÁNEK Jan
Superior Velsbike Team
CZE 3:13:35.9 0:05:49.2
5.
KANĚRA Michal
Ghost Team
CZE 3:14:22.4 0:06:35.7
6.
ANDERLE Florian
Team FujiBikes Rockets
GER 3:14:38.9 0:06:52.2
7.
MORÁVEK Tomáš
Cyklostar Trek Pirelli
CZE 3:15:00.7 0:07:14.0
8.
STARK Sebastian
Team Bauer-Werner
GER 3:20:34.4 0:12:47.7
9.
GONDA Pavel
Skils-Hotel Time-Bikegallery
CZE 3:23:54.1 0:16:07.4
10.
ŠORF Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 3:24:27.3 0:16:40.6
11.
ŘEHÁK Vít
KOA
CZE 3:25:20.7 0:17:34.0
12.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 3:27:05.8 0:19:19.1
13.
HOLÍK Radovan
Cyklogat
CZE 3:27:19.9 0:19:33.2
14.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER Racing team
CZE 3:27:48.2 0:20:01.5
15.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:30:02.8 0:22:16.1
16.
SLÁDEK Tomáš
ČHSF / KOLOPRAVNA Slatiňany
CZE 3:31:28.5 0:23:41.8
17.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:32:36.0 0:24:49.3
18.
ŠIMEK Jakub
Kross BikeRanch Team
CZE 3:35:56.9 0:28:10.2
19.
FAJT Milan
CZE 3:37:37.5 0:29:50.8
20.
DREJSL Lukáš
MONDRAKER Racing team
CZE 3:38:58.6 0:31:11.9
21.
DVOŘÁK David
MONDRAKER Racing team
CZE 3:38:58.6 0:31:11.9
22.
MOKRÝ Jakub
MONDRAKER Racing team
CZE 3:40:37.3 0:32:50.6
23.
KOSINA Jakub
ENJOY RIDING TEAM
CZE 3:41:27.1 0:33:40.4
24.
JURČA Karel
KL sport Most
CZE 3:41:27.6 0:33:40.9
25.
OŠŤÁDAL Jiří
ENJOY RIDING TEAM
CZE 3:42:26.8 0:34:40.1
26.
GALLE Tommy
White Rock e. V.
GER 3:43:34.1 0:35:47.4
27.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 3:44:08.2 0:36:21.5
28.
MILERET Milan
CYKLOLIVE CYCLING TEAM
CZE 3:44:26.3 0:36:39.6
29.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CZE 3:44:27.3 0:36:40.6
30.
JEŽEK Petr
Superior riders
CZE 3:46:36.9 0:38:50.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 3:52:51.2 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB team
CZE 3:53:02.0 0:00:10.7
3.
STARK Laura
Team Bauer-Werner
GER 4:00:15.7 0:07:24.4
4.
MAŤHOVÁ Andrea
Kross BikeRanch Team
CZE 4:26:28.2 0:33:36.9
5.
BERGEROVÁ Karolina
Carla.kupkolo.cz
CZE 4:27:42.8 0:34:51.5
6.
PEJŠOVÁ Kristýna
Ghost Team
CZE 4:32:48.0 0:39:56.7
7.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Ghost Team
CZE 4:37:02.2 0:44:10.9
8.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 4:56:03.7 1:03:12.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.