serie :
Manitou Železné hory CARDION
DATE : | 21.8.2021 | PLACE : | Chrudim |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:20:03.9 | 0:00:00.0 |
2. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:24:40.7 | 0:04:36.8 |
3. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 2:25:25.3 | 0:05:21.4 |
4. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:28:01.3 | 0:07:57.4 |
5. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:29:45.5 | 0:09:41.6 |
6. | HNÍK Karel |
D2Mont Merida |
CZE | 2:29:47.7 | 0:09:43.7 |
7. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch team |
CZE | 2:31:21.2 | 0:11:17.3 |
8. | JOBÁNEK Jan |
Superior Velsbike Team |
CZE | 2:33:22.2 | 0:13:18.3 |
9. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 2:33:33.4 | 0:13:29.5 |
10. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave MTB team |
CZE | 2:33:33.5 | 0:13:29.6 |
11. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:34:37.7 | 0:14:33.8 |
12. | DVOŘÁK David |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:36:38.8 | 0:16:34.9 |
13. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:37:34.3 | 0:17:30.4 |
14. | KRAUS Lukáš |
Lázně Bělohrad |
CZE | 2:37:49.7 | 0:17:45.8 |
15. | MALÍK Michal |
LAWI stars - GIANT |
CZE | 2:38:48.2 | 0:18:44.3 |
16. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:38:48.7 | 0:18:44.8 |
17. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:38:49.8 | 0:18:45.9 |
18. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:39:14.9 | 0:19:11.0 |
19. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:39:51.6 | 0:19:47.6 |
20. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:40:07.2 | 0:20:03.3 |
21. | SLÁDEK Tomáš |
Kolopravna Slatiňany |
CZE | 2:40:35.5 | 0:20:31.6 |
22. | MORÁVEK Roman |
Velocoachcz |
CZE | 2:40:35.7 | 0:20:31.7 |
23. | RŮŽIČKA Jakub |
CZE | 2:40:35.8 | 0:20:31.8 | |
24. | CHOVANEC Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:40:59.7 | 0:20:55.7 |
25. | RŮŽIČKA Zbyněk |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 2:41:08.9 | 0:21:05.0 |
26. | ŠTULA Daniel |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 2:42:20.5 | 0:22:16.6 |
27. | KOZÁK Tomáš |
CykloATOM |
CZE | 2:42:20.5 | 0:22:16.6 |
28. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:43:25.6 | 0:23:21.7 |
29. | KUNÁŠEK Josef |
BIG SHOCK Team z. s. |
CZE | 2:43:51.5 | 0:23:47.6 |
30. | VÁLEK Václav |
CZE | 2:45:17.0 | 0:25:13.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 3:02:26.7 | 0:00:00.0 |
2. | MAŤHOVÁ Andrea |
Kross Bikeranch team |
CZE | 3:07:27.7 | 0:05:01.0 |
3. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:09:46.7 | 0:07:19.9 |
4. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
GHOST Team |
CZE | 3:10:19.4 | 0:07:52.7 |
5. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 3:19:30.9 | 0:17:04.2 |
6. | POLÍVKOVÁ Markéta |
BIKE puzzle team |
CZE | 3:28:52.0 | 0:26:25.2 |
7. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 3:30:48.9 | 0:28:22.2 |
8. | VAVŘÍKOVÁ Klára Franc |
Šemberské stezky |
CZE | 3:48:22.9 | 0:45:56.2 |
9. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 3:56:21.2 | 0:53:54.4 |
10. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 4:06:40.7 | 1:04:14.0 |
11. | BLANÁROVÁ Natália |
GHOST Team |
SVK | 4:11:21.8 | 1:08:55.0 |
12. | POKORNÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 4:17:08.2 | 1:14:41.5 |
13. | ŠKODOVÁ Radka |
Swiss Nik Cycling Team |
CZE | 4:19:23.6 | 1:16:56.9 |
14. | ORCHARD Barbora |
CZE | 4:53:12.6 | 1:50:45.9 |
Races in series
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO