serie : serie logo

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

MTB
DATE :11.9.2021 PLACE  :Plzeň - Doubravka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:50:14.9 0:00:00.0
2.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:50:17.9 0:00:03.0
3.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:50:18.2 0:00:03.2
4.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:57:55.3 0:07:40.4
5.
HLADÍK Josef
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:50.8 0:09:35.8
6.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:54.8 0:09:39.8
7.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:00:00.1 0:09:45.1
8.
ZEITHAMMER Martin
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 2:01:50.6 0:11:35.6
9.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:01:50.7 0:11:35.7
10.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 2:03:33.0 0:13:18.1
11.
ŠTULA Daniel
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 2:03:33.3 0:13:18.3
12.
MIKEŠ Jakub
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 2:03:35.0 0:13:20.1
13.
ŠTÍPALA Milan
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:03:35.5 0:13:20.5
14.
MAZGAJ Břetislav
CZE 2:03:36.8 0:13:21.8
15.
ŠÍMA Jan
autopneu-servis.cz
CZE 2:03:36.8 0:13:21.8
16.
VOPÁLENSKÝ Martin
JH Cycling
CZE 2:03:38.1 0:13:23.1
17.
KUČERA Vladimír
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:03:40.5 0:13:25.6
18.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:03:40.6 0:13:25.6
19.
ŘEHÁK Jiří
eva.cz
CZE 2:03:44.8 0:13:29.8
20.
LOLACHER Tomáš
CBC České Budějovice
CZE 2:04:23.7 0:14:08.8
21.
ŠÍPAL Ivan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:05:22.1 0:15:07.1
22.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:06:19.3 0:16:04.3
23.
BRABEC David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:20.4 0:16:05.5
24.
STYBLÍK Adam
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:06:29.9 0:16:15.0
25.
NOSEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:07:02.2 0:16:47.2
26.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie zs
CZE 2:07:02.4 0:16:47.5
27.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 Servis
CZE 2:07:05.3 0:16:50.3
28.
STANČÍK Petr
Duratec team
CZE 2:08:09.2 0:17:54.2
29.
HORÁČEK Radim
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:08:09.7 0:17:54.7
30.
BĚLKA Radek
alltraining.cz
CZE 2:08:36.0 0:18:21.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:18:06.6 0:00:00.0
2.
NAVRKALOVÁ Nikola
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:23:28.9 0:05:22.3
3.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:26:59.6 0:08:53.0
4.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:29:32.0 0:11:25.4
5.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:29:58.1 0:11:51.5
6.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
CZE 2:33:45.4 0:15:38.7
7.
JAKUBIČKOVÁ Hana
ŘLP
CZE 2:34:05.5 0:15:58.9
8.
POLÍVKOVÁ Markéta
Bike puzzle team
CZE 2:34:36.8 0:16:30.2
9.
NAVRKALOVÁ Michaela
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:35:36.8 0:17:30.2
10.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:38:49.2 0:20:42.6
11.
PALÍKOVÁ Lucie
321 Start
CZE 2:44:23.6 0:26:17.0
12.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:50:23.5 0:32:16.9
13.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 2:50:26.3 0:32:19.7
14.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:50:26.8 0:32:20.2
15.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 2:54:09.5 0:36:02.9
16.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 2:57:22.5 0:39:15.8
17.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:03:49.4 0:45:42.8
18.
KOCHÁNKOVÁ Hana
Česká Spořitelna Hobby A
CZE 3:31:13.6 1:13:07.0
19.
PRŮŠOVÁ Martina
CZE 4:17:31.0 1:59:24.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.