serie :
Oderská Mlýnice Lesy České republiky
DATE : | 25.9.2021 | PLACE : | Klokočůvek u Oder |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:05.1 | 0:00:00.0 |
2. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:05.3 | 0:00:00.2 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:38.0 | 0:00:32.9 |
4. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:54:16.0 | 0:01:10.9 |
5. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:55:12.8 | 0:02:07.7 |
6. | ZEMENE Jakub |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:57:56.5 | 0:04:51.4 |
7. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:57:57.3 | 0:04:52.2 |
8. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:57:57.8 | 0:04:52.7 |
9. | HNÍK Karel |
D2Mont Merida |
CZE | 1:57:58.5 | 0:04:53.4 |
10. | DAMEK Milan |
DECATHLON - KILPI |
CZE | 1:59:22.0 | 0:06:16.9 |
11. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:59:22.8 | 0:06:17.6 |
12. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:59:23.0 | 0:06:17.9 |
13. | KOZÁK Matouš |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 1:59:26.0 | 0:06:20.8 |
14. | STYBLÍK Adam |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:59:44.3 | 0:06:39.1 |
15. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:30.5 | 0:07:25.4 |
16. | STRUPEK Matyáš |
BIKETEAM TJ Zlaté Hory |
CZE | 2:00:57.3 | 0:07:52.1 |
17. | RAKUS Ondřej |
TJ TŽ Třinec |
CZE | 2:01:02.5 | 0:07:57.4 |
18. | KRAUS Lukáš |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 2:03:15.5 | 0:10:10.4 |
19. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:03:17.7 | 0:10:12.6 |
20. | TEKULA Hynek |
DK Bikeshop RACING Team |
CZE | 2:03:29.0 | 0:10:23.9 |
21. | KUREČKA Ludvík |
KCK ZLÍN |
CZE | 2:03:36.7 | 0:10:31.6 |
22. | SLAVÍK Vojtěch |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 2:04:37.5 | 0:11:32.4 |
23. | VÁCLAVEK Lukáš |
Cykloop.cz-BT Morkovice |
CZE | 2:04:38.0 | 0:11:32.9 |
24. | MLČÁK Jan |
Cyklosport Hranice |
CZE | 2:05:19.2 | 0:12:14.1 |
25. | TRTEK František |
žádný |
CZE | 2:05:20.5 | 0:12:15.4 |
26. | WIEDERMANN Filip |
Kolarna Abus |
CZE | 2:05:22.7 | 0:12:17.6 |
27. | RŮŽIČKA Zbyněk |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 2:05:37.5 | 0:12:32.4 |
28. | DŘEVOJÁNEK Jan |
CYKLOMIRA RACING |
CZE | 2:06:16.5 | 0:13:11.4 |
29. | VOPÁLENSKÝ Martin |
JH Cycling |
CZE | 2:06:19.7 | 0:13:14.6 |
30. | BRABEC David |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:06:20.5 | 0:13:15.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
Multicraft MTB Team |
CZE | 2:21:32.9 | 0:00:00.0 |
2. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
CZE | 2:21:40.4 | 0:00:07.5 | |
3. | BOHÁČOVÁ Zuzana |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:24:25.9 | 0:02:53.0 |
4. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:25:50.4 | 0:04:17.5 |
5. | HOVORKOVA Aneta |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 2:26:33.9 | 0:05:01.0 |
6. | MAŤHOVÁ Andrea |
KROSS Bikeranch Team |
CZE | 2:28:04.8 | 0:06:31.9 |
7. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 2:35:20.3 | 0:13:47.4 |
8. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:35:27.3 | 0:13:54.4 |
9. | VALENTOVÁ Jana |
Force Fojtík Wilier Team |
CZE | 2:35:32.5 | 0:13:59.6 |
10. | POLÍVKOVÁ Markéta |
BIKE puzzle team |
CZE | 2:37:28.3 | 0:15:55.4 |
11. | ŠIMKOVÁ Barbora |
COBRAM TEAM |
CZE | 2:38:52.7 | 0:17:19.8 |
12. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP BIKE TEAM |
CZE | 2:39:31.2 | 0:17:58.3 |
13. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:40:40.5 | 0:19:07.6 |
14. | HOLLÁ LINDNEROVÁ Kateřina |
KILPI racing team |
CZE | 2:44:49.0 | 0:23:16.1 |
15. | ROZHOŇOVÁ Andrea |
CZE | 2:48:05.8 | 0:26:32.9 | |
16. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 2:48:13.2 | 0:26:40.3 | |
17. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:49:27.9 | 0:27:55.0 |
18. | PALOVÁ Kateřina |
2K bike club |
CZE | 2:53:06.1 | 0:31:33.2 |
19. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 2:53:11.4 | 0:31:38.5 |
20. | VČELAŘÍKOVÁ Michaela |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 2:56:02.4 | 0:34:29.5 |
21. | KAŠPAROVÁ Lenka |
BIKETEAM TJ Zlaté Hory |
CZE | 3:18:47.3 | 0:57:14.4 |
22. | ČERMÁKOVÁ Dominika |
CZE | 3:36:37.1 | 1:15:04.2 | |
23. | NIPPERTOVÁ Pavla |
CZE | 3:37:52.3 | 1:16:19.4 | |
24. | DOLEŽELOVÁ Jitka |
CZE | 3:54:56.1 | 1:33:23.2 | |
25. | BERKOVÁ Lucie |
CZE | 4:12:36.9 | 1:51:03.9 |
Races in series
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO