serie : serie logo

Fox Enduro Race Klínovec

MTB
DATE :13.6.2021 PLACE  :Klínovec

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MYŠÍK Milan
TREK KUR ENDURO
CZE 0:17:52.1 0:00:00.0
2.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:18:02.5 0:00:10.4
3.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:18:22.7 0:00:30.6
4.
PROKOP Michal
Rock Machine
CZE 0:18:27.0 0:00:34.9
5.
MIHALKOVITS Peter
BOLD BRC Pioneers
AUT 0:18:46.6 0:00:54.4
6.
ADAMI Maxim
Bikeporn - Chimpanzee
CZE 0:18:52.2 0:01:00.0
7.
NEVRKLA Mikuláš
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:18:56.3 0:01:04.1
8.
VANER Jan
TREK KUR Enduro Team
CZE 0:19:06.2 0:01:14.0
9.
LINDNER Kevin
ShredERZ
GER 0:19:07.9 0:01:15.7
10.
PIVNIČKA Jakub
Bikestrike
CZE 0:19:11.7 0:01:19.5
11.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:19:12.6 0:01:20.5
12.
RENZ Daniel
GER 0:19:19.8 0:01:27.7
13.
JANSER Robin
GIANT Swiss Team
SUI 0:19:25.0 0:01:32.9
14.
KRAJČOVIECH Peter
SVK 0:19:26.7 0:01:34.6
15.
PATÁK Jiří
MONDRAKER ENDURO TEAM
CZE 0:19:32.4 0:01:40.2
16.
BÁLEK Boris
ORE MTB RACING TEAM
CZE 0:19:38.9 0:01:46.8
17.
REIMANN Erik
xxx
GER 0:19:45.6 0:01:53.5
18.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:19:45.8 0:01:53.6
19.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:19:53.2 0:02:01.1
20.
KLEINDIENST Andre
MtV Förste
GER 0:20:04.2 0:02:12.1
21.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:20:06.8 0:02:14.7
22.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:20:08.9 0:02:16.8
23.
FUCHS Peter
Schneelaufverein Ravensburg
GER 0:20:12.8 0:02:20.7
24.
MAROUL Tomas
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:20:20.1 0:02:27.9
25.
WEIDEMANN Mads
NED 0:20:21.6 0:02:29.5
26.
BARTŮNĚK Ota
KRAB CYCLES
CZE 0:20:21.7 0:02:29.5
27.
BARON Falk
GER 0:20:24.5 0:02:32.4
28.
ZADÁK David
CYKLOTEAM Ostrov
CZE 0:20:26.8 0:02:34.6
29.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:20:32.8 0:02:40.7
30.
MOTYKA Marcin
Dartmoor Enduro Team
POL 0:20:33.2 0:02:41.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB Team
CZE 0:22:36.8 0:00:00.0
2.
WEBER Helen
Procraft Racing Team
GER 0:22:42.8 0:00:06.0
3.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:23:37.9 0:01:01.0
4.
ARNDT Lena
GER 0:24:02.9 0:01:26.1
5.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
CZE 0:24:26.5 0:01:49.7
6.
BALÍKOVÁ Pavla
Trek Staněk Sport
CZE 0:24:31.1 0:01:54.3
7.
BODEM Luisa
GER 0:28:22.7 0:05:45.8
8.
BOHN THOMSEN Sandra
CZE 0:28:48.0 0:06:11.1
9.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
CZE 0:29:36.9 0:07:00.0
10.
HASSFELD Marleen
SC Korb
GER 0:29:38.9 0:07:02.1
11.
KNEISE Anja
GER 0:29:44.7 0:07:07.9

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.