serie : serie logo

Nutrend Enduro Race Kouty

MTB
DATE :25.7.2021 PLACE  :Kouty nad Desnou

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LUKASIK Slawomir
SN Bikes FrowerPower
POL 0:22:24.7 0:00:00.0
2.
KRAL Antonin
Kellys Factory team
CZE 0:22:47.0 0:00:22.3
3.
MYŠÍK Milan
TREK KUR ENDURO
CZE 0:22:55.5 0:00:30.7
4.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:23:04.3 0:00:39.5
5.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:23:22.3 0:00:57.5
6.
NEVRKLA Mikuláš
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:23:43.8 0:01:19.0
7.
KLOKOČKA Vojtěch
BIKESTRIKE.COM
CZE 0:23:47.5 0:01:22.7
8.
PIVNIČKA Jakub
Bikestrike
CZE 0:23:48.5 0:01:23.7
9.
LINDNER Kevin
ShredERZ
GER 0:24:03.4 0:01:38.6
10.
ADAMI Maxim
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:24:17.3 0:01:52.6
11.
MOUDRÝ Vojtěch
TREK KUR ENDURO
CZE 0:24:21.6 0:01:56.8
12.
VANER Jan
TREK KUR Enduro Team
CZE 0:24:25.1 0:02:00.3
13.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:24:30.6 0:02:05.8
14.
ČUNEK ČUŇAS David
Bike Pro Racing
CZE 0:24:35.0 0:02:10.2
15.
SANDER Wojciech
SHbikes
POL 0:24:45.3 0:02:20.5
16.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:25:01.5 0:02:36.7
17.
KOLAR Michael
OKOEVERYWHERE RACING
SVK 0:25:06.4 0:02:41.6
18.
MAROUL Tomáš
GAPP System - Kolofix
CZE 0:25:11.7 0:02:47.0
19.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:25:13.5 0:02:48.8
20.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:25:14.0 0:02:49.3
21.
SKIBA Karol
POL 0:25:16.4 0:02:51.7
22.
MOŠKO Martin
Commencal FDF Team
CZE 0:25:20.4 0:02:55.7
23.
KULHAVÝ Radek
Protocycles
CZE 0:25:24.2 0:02:59.4
24.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:25:24.4 0:02:59.6
25.
FLÁMA Tomáš
T.S. Bohemia Bike Team
CZE 0:25:38.6 0:03:13.8
26.
SCHUBERT André
GER 0:25:43.2 0:03:18.4
27.
ODZIOMEK Olaf
POL 0:25:45.2 0:03:20.4
28.
PÁVEK Matyáš
Brilon Racing MB
CZE 0:25:46.5 0:03:21.7
29.
ZADÁK David
CYKLOTEAM Ostrov
CZE 0:25:50.0 0:03:25.3
30.
SEIDL Martin
FDF Commencal team
CZE 0:25:53.6 0:03:28.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB Team
CZE 0:27:13.6 0:00:00.0
2.
KUCHYNKOVÁ Simona
OKO Everywhere Racing
SVK 0:27:42.4 0:00:28.7
3.
NÁTROVÁ Tereza
NORCO BICYCLES
CZE 0:29:25.7 0:02:12.1
4.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
N1 TEAM
CZE 0:29:38.2 0:02:24.6
5.
RICHTEROVÁ Jana
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:31:31.2 0:04:17.6
6.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
CZE 0:33:41.4 0:06:27.7
7.
KUKULOVÁ Martina
Kolarna - Abus
CZE 0:34:19.9 0:07:06.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.