serie : serie logo

Svätojurský Den Braven Drapák

MTB
DATE :20.6.2021 PLACE  :Svätý Jur

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum team
SVK 0:21:20.3 0:00:00.0
2.
LEGNAVSKÝ Tomáš
Outsiterz
SVK 0:22:58.1 0:01:37.7
3.
JANČÍ Tomáš
šk jablonica
SVK 0:22:59.2 0:01:38.8
4.
DEDINSKÝ Tomáš
Športový klub Devínska Kobyla
SVK 0:23:09.5 0:01:49.1
5.
ŠTVRTECKÝ Jaroslav
BRS Technology
SVK 0:24:06.1 0:02:45.7
6.
DUBOVEC Michal
InShape.sk
SVK 0:24:07.2 0:02:46.9
7.
TRNKA Marek
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 0:24:38.2 0:03:17.8
8.
OZIMY Juraj
Športservis Team Bratislava
SVK 0:24:38.3 0:03:17.9
9.
KUCERA Daniel
ebajk racing
SVK 0:24:43.4 0:03:23.1
10.
HULKA Roman
Športservis team BA
SVK 0:24:48.1 0:03:27.7
11.
KAWECKI Lech
BRC
POL 0:24:52.8 0:03:32.4
12.
DRHA Matej
Športservis team BA
SVK 0:24:52.9 0:03:32.5
13.
CIBULKA Jan
ebajk racing
SVK 0:25:14.9 0:03:54.5
14.
NEMČEK Martin
SVK 0:25:28.8 0:04:08.5
15.
GÁBRIŠ Dominik
Finančné centrum team
SVK 0:25:41.1 0:04:20.7
16.
DOUBEK Tomáš
ŠK Devínska Kobyla
SVK 0:25:48.8 0:04:28.5
17.
PAŠEK František
WLRMcc
SVK 0:26:20.6 0:05:00.3
18.
ZIBRÍN Martin
MTBiker
SVK 0:26:24.8 0:05:04.4
19.
BELEŠČÁK Miroslav
CK Svätý Jur
SVK 0:26:32.2 0:05:11.8
20.
HAHN Patrik
BRATISLAVA
SVK 0:27:03.5 0:05:43.1
21.
SOBOTA Andrej
holokolo.sk
SVK 0:27:07.1 0:05:46.8
22.
MACEK Lukáš
PROefekt team
SVK 0:27:11.8 0:05:51.4
23.
PETIJA Miroslav
CK MŠK KEŽMAROK
SVK 0:27:39.4 0:06:19.1
24.
BUCHTÍK Jaroslav
ŠPORTSERVIS Bratislava
SVK 0:27:56.5 0:06:36.1
25.
HARCEG Ivan
SUNCYCLE.sk Cycling Team
SVK 0:27:58.8 0:06:38.4
26.
KISS Marian
Haklubss
SVK 0:28:45.8 0:07:25.4
27.
HRADSKÝ Ján
SVK 0:28:47.3 0:07:26.9
28.
ŠIPOŠ Dušan
CK Svätý Jur
SVK 0:28:57.2 0:07:36.8
29.
PETROVIČ Rudolf
PROefekt team
SVK 0:28:58.8 0:07:38.4
30.
KASÁK Zdenko
-
SVK 0:29:18.8 0:07:58.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 0:24:53.6 0:00:00.0
2.
OTHMANOVA Sona
JTRE
SVK 0:30:46.6 0:05:52.9
3.
TICHA Kristina
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:34:21.3 0:09:27.6
4.
ORLÍKOVÁ Veronika
CK IOAN 1209
SVK 0:35:29.7 0:10:36.0
5.
DUBOVSKÁ Denisa
Cyklo ŠK Jablonica
SVK 0:38:06.5 0:13:12.8
6.
HAMAJOVA Jana
Haklubss
SVK 0:38:07.3 0:13:13.6
7.
DUFKOVA Ivana
SVK 0:38:55.3 0:14:01.6
8.
MACHÁČKOVÁ Hana
TRXBA- TRIAX Bratislava
SVK 0:41:52.8 0:16:59.1
9.
ORLÍKOVÁ Kristiána
CK IOAN 1209
SVK 0:42:38.5 0:17:44.8
10.
JOKLOVÁ Lenka
CK Svätý Jur
SVK 0:43:11.4 0:18:17.7
11.
ORLÍKOVÁ Gabriela
CK IOAN 1209
SVK 0:45:46.5 0:20:52.8
12.
KALIVODOVÁ Lubica
CK Svätý Jur
SVK 0:56:36.8 0:31:43.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered113
Registered - Men98
Registered - Women15
Started104
Finished102