serie : serie logo

Kaktusbike Svätojurský Blesk

MTB
DATE :5.7.2021 PLACE  :Svätý Jur

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠTVRTECKÝ Jaroslav
BRS Technology
SVK 0:18:40.0 0:00:00.0
2.
VANČO Matúš
Cyklisti z okolia Hlohovca
SVK 0:18:43.3 0:00:03.3
3.
DUBOVEC Michal
InShape.sk
SVK 0:18:48.3 0:00:08.3
4.
BABKA Milan
CK Dukla Bratislava
SVK 0:18:48.6 0:00:08.6
5.
LEGNAVSKÝ Tomáš
Outsiterz
SVK 0:18:52.8 0:00:12.8
6.
BOHÁČ Róbert
SVK 0:18:54.5 0:00:14.5
7.
STEIGER Ľuboš
CK Dukla Bratislava
SVK 0:18:59.2 0:00:19.2
8.
MACHÁČEK Matej
Triax Bratislava
SVK 0:19:08.2 0:00:28.2
9.
OZIMY Juraj
Športservis Team Bratislava
SVK 0:19:17.6 0:00:37.6
10.
SERAFIN Matus
WLRMcc
SVK 0:19:17.9 0:00:37.9
11.
HULKA Roman
Športservis team BA
SVK 0:19:18.8 0:00:38.8
12.
ŠPINDOR Juraj
Expendables Cycling Team
SVK 0:19:40.8 0:01:00.8
13.
PIJAK Michal
OUTSITERS cycling team
SVK 0:19:41.6 0:01:01.6
14.
MEDLA Matej
Ústav Zoológie SAV
SVK 0:19:43.4 0:01:03.4
15.
JANDO Jakub
SLOVNAFT a.s.
SVK 0:19:49.4 0:01:09.4
16.
PAŠEK František
WLRMcc
SVK 0:19:51.3 0:01:11.3
17.
CIBULKA Jan
ebajk racing
SVK 0:19:52.3 0:01:12.3
18.
DOHNAL Michal
SVK 0:19:57.5 0:01:17.5
19.
KALNICKÝ Marek
CK Dukla Bratislava
SVK 0:20:02.6 0:01:22.6
20.
KAWECKI Lech
Biele Ruzove Cervene
POL 0:20:10.4 0:01:30.4
21.
ČMIKO Miroslav
SVK 0:20:14.2 0:01:34.2
22.
BELEŠČÁK Miroslav
CK Svätý Jur
SVK 0:20:17.1 0:01:37.1
23.
NEMČEK Martin
SVK 0:20:21.2 0:01:41.2
24.
ŠOPOŇ Vladimír
SVK 0:20:28.6 0:01:48.6
25.
SRNKA Marek
WLRMcc
SVK 0:20:30.2 0:01:50.2
26.
VAŠKO Karol
SVK 0:20:35.5 0:01:55.5
27.
PASTIEROVIČ Dominik
SVK 0:20:36.9 0:01:56.9
28.
ŠIPOŠ Dušan
CK Svätý Jur
SVK 0:20:38.4 0:01:58.4
29.
BABIC Branko
BIKEPRO
SVK 0:20:42.4 0:02:02.4
30.
JANDO Juraj
SVK 0:20:44.9 0:02:04.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 0:20:30.2 0:00:00.0
2.
HUDEKOVÁ Kristína
WLRMcc
SVK 0:20:48.5 0:00:18.3
3.
KOŠÚTOVÁ Monika
OUTSITERS cycling team
SVK 0:21:59.6 0:01:29.4
4.
OTHMANOVA Sona
JTRE
SVK 0:24:15.7 0:03:45.5
5.
KÁTLOVSKÁ Silvia
TRIMOOD
SVK 0:25:05.8 0:04:35.6
6.
ORLÍKOVÁ Veronika
CK IOAN 1209
SVK 0:26:05.3 0:05:35.1
7.
DUBOVSKÁ Denisa
Cyklo ŠK Jablonica
SVK 0:26:06.2 0:05:36.0
8.
ORLÍKOVÁ Kristiána
CK IOAN 1209
SVK 0:26:27.0 0:05:56.8
9.
CÍBIKOVÁ Antónia
CK Slimák Púchov
SVK 0:27:44.3 0:07:14.1
10.
GUZY Eva
WLRMcc
SVK 0:27:53.6 0:07:23.4
11.
PÉCSIOVÁ Eliška
ŠK triatlon Pezinok
SVK 0:29:29.9 0:08:59.7
12.
HAMAJOVA Jana
Haklubss
SVK 0:29:41.9 0:09:11.7
13.
ORLÍKOVÁ Gabriela
CK IOAN 1209
SVK 0:30:03.1 0:09:32.9
14.
SLIVKOVÁ Katarína
RedFox Runners
SVK 0:30:21.7 0:09:51.5
15.
POLÁKOVÁ Jarmila
3NT Bratislava
SVK 0:31:32.6 0:11:02.4
16.
JOKLOVÁ Lenka
CK Svätý Jur
SVK 0:31:36.6 0:11:06.4
17.
GRIAČOVÁ Jana
SVK 0:33:04.7 0:12:34.5
18.
KMEŤOVÁ Zuzana
Marinkine kukadlá
SVK 0:37:03.9 0:16:33.7
19.
PASTIEROVIČOVÁ Monika
SVK 0:37:10.2 0:16:40.0
20.
NOVOTNÁ Natália
HAPPY FEET
SVK 0:38:29.6 0:17:59.4
21.
LABUDOVÁ Slávka
SVK 0:44:29.1 0:23:58.9

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered183
Registered - Men160
Registered - Women23
Started171
Finished171