YAMAGUCHI Virtual RIDE FESTA in Tsunoshima

Virtual MTB
DATE :20.6.2021 PLACE  :Japan
ORGANIZER : ROUVY

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DUNCAN Paul
Team CLS CC
GBR 0:18:30.0 0:00:00.0
2.
STEIGERWALD Volker
IBC DIMB Racing Team
GER 0:18:55.2 0:00:25.1
3.
ČÍŽKOVSKÝ Petr
SUP-TECHNIK CYCLING TEAM
CZE 0:19:03.4 0:00:33.4
4.
OCTOPUS Hyper
JPN 0:19:23.4 0:00:53.4
5.
STALLAN Dave
Ridge gravel wear
AUS 0:19:54.1 0:01:24.1
6.
CHIU Jaku
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:19:54.7 0:01:24.7
7.
K Paweł
POL 0:20:00.8 0:01:30.8
8.
LU Ching
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:20:03.3 0:01:33.3
9.
DEN OUDEN DJ
NED 0:20:14.7 0:01:44.7
10.
WANG CY
TPE 0:20:22.8 0:01:52.8
11.
GEE Stuart
AUS 0:20:30.4 0:02:00.4
12.
HSU Jason
?????Rouvy???
TPE 0:20:38.6 0:02:08.6
13.
HALMARICK Bill
AUS 0:20:39.5 0:02:09.5
14.
DATAHAN Jorlan
Team Ayaka
PHL 0:20:50.6 0:02:20.6
15.
CHIU James
DWD
TPE 0:20:52.6 0:02:22.5
16.
HSIAO Huaping
DWD
TPE 0:21:13.5 0:02:43.5
17.
CHAN Kevin
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:21:16.6 0:02:46.5
18.
STEAMED sushi
TPE 0:21:17.6 0:02:47.5
19.
TSUCHIKAWA Tomoyoshi
JPN 0:21:18.7 0:02:48.7
20.
GILL Martin
Thomson House School CC
GBR 0:21:19.4 0:02:49.4
21.
LAI Jason
DWD
TPE 0:21:20.8 0:02:50.8
22.
WEI-SHENG LIN
TPE 0:21:22.0 0:02:52.0
23.
CHEN Steve
TPE 0:21:26.5 0:02:56.5
24.
TAKAGAWA Shigeto
Team Zero Emissions
JPN 0:21:29.2 0:02:59.1
25.
HELMBOLD Chris
None
RSA 0:21:29.5 0:02:59.5
26.
JAY Huang
!11
CZE 0:21:30.4 0:03:00.4
27.
CLAY Mark
GBR 0:21:35.2 0:03:05.2
28.
GARRETT Clive
Tzaneen Cycling Club
RSA 0:21:35.4 0:03:05.4
29.
ERB-TANNER Juerg
SUI 0:21:36.7 0:03:06.7
30.
JUAN Chieh Hsiang
Philosophical triathlete
TPE 0:21:39.9 0:03:09.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HARDT Heike
GER 0:20:22.7 0:00:00.0
2.
FIOLLEAU Michele
CAN 0:21:35.0 0:01:12.2
3.
WOLFF Lauren
Rouvy Ambassador
RSA 0:22:50.5 0:02:27.8
4.
LIU Ashley
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:23:43.1 0:03:20.4
5.
HUANG Shfun
TPE 0:23:46.4 0:03:23.6
6.
TING MEYA
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:23:53.6 0:03:30.9
7.
WANG TC
Slowly
TPE 0:24:43.2 0:04:20.4
8.
WU TingYu
TPE 0:24:54.7 0:04:31.9
9.
CHIANG Janel
TPE 0:25:05.6 0:04:42.9
10.
TZENG Yu-ting
TPE 0:25:11.6 0:04:48.9
11.
LEONTE Madalina
ROM 0:25:44.1 0:05:21.4
12.
HU Kelly
TPE 0:25:51.4 0:05:28.7
13.
HSIEH Lily
TPE 0:26:12.3 0:05:49.5
14.
SAFIAN Noor Asriah
CAN 0:26:28.9 0:06:06.2
15.
MOORE Janice
AUS 0:26:52.5 0:06:29.8
16.
PONNIE Hung
TPE 0:27:07.3 0:06:44.6
17.
YANG MEICHEN
TPE 0:27:38.3 0:07:15.5
18.
HSU Jennifer
USA 0:27:54.2 0:07:31.5
19.
HO Hsiao Ling
TPE 0:28:08.7 0:07:45.9
20.
LIN Julienne
TPE 0:29:22.9 0:09:00.2
21.
LIU Jenny
DWD
TPE 0:29:24.3 0:09:01.5
22.
CHAIOSZU Chen
TPE 0:29:54.7 0:09:31.9
23.
CHEN KUANYU
TPE 0:30:18.8 0:09:56.1
24.
TW Elisa
TPE 0:31:13.7 0:10:51.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.