Slovakman 226

Triathlon
DATE :8.8.2021 PLACE  :Piešťany

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GODART Olivier
LUX 8:09:21.8 0:00:00.0
2.
KUNDRÁT Jan
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 8:34:36.2 0:25:14.4
3.
DŽALAJ Karol
VŠC DUKLA BB/ROCKTECHNIK TRIATLON
SVK 8:35:24.7 0:26:02.9
4.
VABROUŠEK Petr
TITAN TRILIFE
CZE 8:41:08.9 0:31:47.1
5.
HOLUB Michal
Triatlon Team Dolný Kubín
SVK 8:41:46.4 0:32:24.6
6.
HOLEŠA Patrik
Maratón klub Rajec
SVK 8:44:02.5 0:34:40.7
7.
KŘIVÁNEK Josef
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 8:50:23.8 0:41:02.0
8.
JÍLEK David
CSG TRI team
CZE 9:01:08.7 0:51:46.9
9.
SRNÁNEK Rastislav
ŠK triatlon Pezinok
SVK 9:07:42.2 0:58:20.4
10.
BUDAJ Robert
TTDK
SVK 9:09:48.1 1:00:26.3
11.
LIŠTINSKÝ Ľuboš
Pro Vital Akademia
SVK 9:18:01.3 1:08:39.5
12.
ŠTEFEK Lukáš
CZE 9:20:34.8 1:11:13.0
13.
BAK Roman
Generali Vranov
SVK 9:21:41.7 1:12:19.9
14.
POLAK Radek
AD team
CZE 9:24:23.8 1:15:02.0
15.
ŽÁČIK Šimon
SMTA Nitra
SVK 9:25:39.2 1:16:17.4
16.
PRAŽAN Jan
TITAN TRILIFE
CZE 9:25:53.1 1:16:31.3
17.
KORAB Tomas
Endurance Specific
CZE 9:28:59.3 1:19:37.5
18.
HALAJ Dušan
KPŠ Nereus Žilina
SVK 9:30:22.0 1:21:00.2
19.
ZAJÍČEK Petr
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:34:14.0 1:24:52.2
20.
PAVELKA Libor
SK Oceláci Ostrava
CZE 9:35:08.5 1:25:46.7
21.
CIBULKA Stanislav
IRON STARS BEROUN
CZE 9:38:35.7 1:29:13.9
22.
KOZÁK Martin
SVK 9:39:25.7 1:30:03.9
23.
STAHL Jaroslav
CZE 9:39:32.1 1:30:10.3
24.
KURZVEIL Jiří
Triatlon Mladá Boleslav
CZE 9:41:05.4 1:31:43.6
25.
SLÁDEČEK David
CZE 9:42:32.0 1:33:10.2
26.
FERENCZ Erik
MiniMon friendly team
SVK 9:43:27.8 1:34:06.0
27.
WEIMANN Jakub
CZE 9:44:03.0 1:34:41.2
28.
RUSNÁK Lukáš
BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANY
SVK 9:44:13.9 1:34:52.1
29.
ORAVEC Ľuboš
Proefekt
SVK 9:46:09.0 1:36:47.2
30.
ŠIMKO Pavel
Realiz sport team BA
SVK 9:46:57.3 1:37:35.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KŘIVÁNKOVÁ Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 8:56:18.4 0:00:00.0
2.
KOTOPULU Helena
TITAN TRILIFE
CZE 9:31:40.0 0:35:21.6
3.
RAKYTOVA Tatiana
TRI Tatry Triathlon Team
SVK 10:05:58.2 1:09:39.8
4.
BENČOVÁ Renáta
TTK Slavia VŠ Plzeň
CZE 10:51:23.2 1:55:04.8
5.
MLČOCHOVÁ Kateřina
CZE 11:55:05.7 2:58:47.3
6.
FIALOVÁ Hana
CZE 12:07:16.6 3:10:58.2
7.
VOZNIKOVA Zuzana
Fénix 3 club
SVK 12:07:27.6 3:11:09.2
8.
STOCHOVÁ Markéta
SK Oceláci Ostrava
CZE 12:07:40.7 3:11:22.3
9.
DRAHOŠOVÁ Alena
TRIMOOD
SVK 12:11:15.4 3:14:57.0
10.
PETRUŠKOVÁ Marcela
SK Oceláci Ostrava
CZE 12:29:56.4 3:33:38.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered236
Registered - Men224
Registered - Women12
Started204
Finished196