ADRIM Nemčiansky beh

Running
DATE :8.8.2021 PLACE  :Nemce

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VAJS Roman
BBtrener.sk / mintal.sk
SVK 0:39:29 0:00:00
2.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:40:07 0:00:38
3.
MELICHERČÍK Marián
Stožok
SVK 0:40:22 0:00:53
4.
KVIATKOVSKÝ Peter
milujembehanie.sk
SVK 0:40:37 0:01:08
5.
KUBÁLEK Štefan
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:41:25 0:01:56
6.
KUBALIAK Radoslav
Valaská
SVK 0:41:32 0:02:03
7.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 0:41:41 0:02:12
8.
HABRUN Róbert
OCR Panex tím
SVK 0:41:49 0:02:20
9.
LENGYEL Michal
Nitra
SVK 0:42:32 0:03:03
10.
PATRÁŠ Peter
Klub biatlonu Selce
SVK 0:42:50 0:03:21
11.
POTANČOK Peter
Run For Fun
SVK 0:43:04 0:03:35
12.
MAĎAR Peter
Banská Bystrica
SVK 0:43:09 0:03:40
13.
BRUNOVSKÝ Filip
amatér
SVK 0:43:23 0:03:54
14.
HEJČÍK Róbert
SVK 0:43:39 0:04:10
15.
ORAVEC Matúš
obec nevolne
SVK 0:44:14 0:04:45
16.
ZMITKO Július
TTK Rimavská Sobota
SVK 0:44:35 0:05:06
17.
MLINÁRIK Ján
CCCBBB
SVK 0:45:03 0:05:34
18.
FARKAŠ Branislav
FARKY FAMILY
SVK 0:45:21 0:05:52
19.
GREŠKO Vratislav
Čím skôr tým prv
SVK 0:45:37 0:06:08
20.
TUREK Tomáš
KadeTade
SVK 0:45:40 0:06:11
21.
SLOBODA Matúš
ŠKP Banská Bystrica
SVK 0:45:48 0:06:19
22.
TEŠLÁR Štefan
DHZ Poniky
SVK 0:45:51 0:06:22
23.
VALACH Martin
Voodoo
SVK 0:45:51 0:06:22
24.
GIBALA Štefan
UKF Nitra
SVK 0:45:52 0:06:23
25.
BARA Marek
PDG
SVK 0:45:54 0:06:25
26.
SLOBODNÍK Peter
Baláže
SVK 0:45:58 0:06:29
27.
KOČAN Juraj
Tenkuľka MSC
SVK 0:45:59 0:06:30
28.
OTT Andrej
Marathon BB Team
SVK 0:46:11 0:06:42
29.
KREDATUS Ivan
Marathon BB Team
SVK 0:46:18 0:06:49
30.
LIBIČEK Michal
DHZ Hybe
SVK 0:46:20 0:06:51
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GEJDOŠOVÁ Zuzana
Poprad/ ŠKP Bratislava
SVK 0:44:55 0:00:00
2.
RESSLOVÁ Kristína
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:45:32 0:00:37
3.
BRAŠEŇOVÁ Anna
New-wave multisport
SVK 0:48:31 0:03:36
4.
RAPČANOVÁ Zuzana
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:49:40 0:04:45
5.
LACKOVÁ Eva
Kraliky
SVK 0:50:26 0:05:31
6.
REGULIOVÁ Vlasta
PriBeh
SVK 0:52:02 0:07:07
7.
SKLENKOVÁ Ivana
Zvolen
SVK 0:52:05 0:07:10
8.
KUCEJOVÁ Jana
Detva
SVK 0:52:42 0:07:47
9.
TŘÍSKOVÁ Katarína
Praha 6
CZE 0:52:53 0:07:58
10.
STRAŇAVSKÁ Stanislava
KTV-U Banská Bystrica
SVK 0:52:55 0:08:00
11.
BAČÍKOVÁ Jana
neregistrovaná
SVK 0:54:10 0:09:15
12.
ČUGA Eva
Spojené Kráľovstvo Velkolúcke
SVK 0:55:56 0:11:01
13.
ŠIROKÁ Bc.Michaela
Michaella
SVK 0:56:09 0:11:14
14.
POTANČOKOVÁ Michaela
BBtrener.sk
SVK 0:56:17 0:11:22
15.
FAŠANGOVÁ Sandra
Uňatín
SVK 0:56:36 0:11:41
16.
BOZONOVA Livia
čučoriedky
SVK 0:56:52 0:11:57
17.
BABICOVÁ Zuzana
Hrińová
SVK 0:57:02 0:12:07
18.
MACHAVOVÁ Mária
MicroStep Leňochodi bežecký tím
SVK 0:57:04 0:12:09
19.
MORAVÍKOVÁ Miriam
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:57:08 0:12:13
20.
KVASNOVÁ Vanesa
BB
SVK 0:57:21 0:12:26
21.
MALIŠOVÁ Zdenka
BrickHouse Gym+Flos Slovakia
SVK 0:57:41 0:12:46
22.
REVÁKOVÁ Zlatica
Lučenec
SVK 0:57:41 0:12:46
23.
LONGAUEROVÁ Marianna
Srdcom Strehovčania
SVK 0:57:49 0:12:54
24.
ŠVECOVÁ Kristína
Diviak gym
SVK 0:58:24 0:13:29
25.
RYBÁROVÁ Eva
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:58:26 0:13:31
26.
POLÁKOVÁ Bianca
Žiadny
SVK 0:59:27 0:14:32
27.
KRČÍKOVÁ Zuzana
Hobby bežci Sliač
SVK 0:59:33 0:14:38
28.
HOLA Klaudia
LaukoFamily
SVK 0:59:55 0:15:00
29.
SÝKOROVÁ Anna
Anna Sýkorová
SVK 1:00:15 0:15:20
30.
ŠVANTNEROVA Janka
Žiadny
SVK 1:00:42 0:15:47

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered607
Registered - Men370
Registered - Women237
Started598
Finished597