CST Singletrack MTB Maratón Košice - UCI C2

MTB
DATE :11.9.2021 PLACE  :Jahodná

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PALUMBY Zsombor
SVS Pro Team
HUN 3:20:19.8 0:00:00.0
2.
SZATMÁRY András
Cube-Csömör
HUN 3:20:20.8 0:00:01.0
3.
BORSOS Benedek
SVS Pro Team
HUN 3:23:58.6 0:03:38.7
4.
SYLVESTER Balázs
Cube-Csömör
HUN 3:25:54.3 0:05:34.4
5.
KOSTELNIČÁK Martin
GREENBIKE ALOHA TEAM
SVK 3:28:38.5 0:08:18.7
6.
JENČUŠ Jakub
PROefekt CST team
SVK 3:29:07.8 0:08:47.9
7.
HOBSON Robert
Valley Electrical Titan Racing
RSA 3:34:04.2 0:13:44.4
8.
DRGA Daniel
Finančné centrum team
SVK 3:38:23.0 0:18:03.1
9.
ŽIVČÁK Peter
ProSport Team Košice
SVK 3:40:55.9 0:20:36.1
10.
BODA Péter
Budapest
HUN 3:50:28.2 0:30:08.3
11.
ILAVSKÝ Miroslav
Cyklistický klub Energia Svit
SVK 3:50:49.9 0:30:30.0
12.
BADIAR Julian
Kralovske Bajkobranie
SVK 3:50:59.9 0:30:40.0
13.
IMRICH Martin
MTBiker
SVK 3:53:14.9 0:32:55.0
14.
MARTIŠKA Jozef
Klub nadšencov amatérskej cyklistiky
SVK 3:53:27.4 0:33:07.5
15.
DZUREŇ Rudolf
pro-body sport team
SVK 3:56:31.4 0:36:11.5
16.
BUCHTÍK Jaroslav
Športservis Team
SVK 3:56:32.6 0:36:12.8
17.
ŠMELKO František
ProSport Team Košice
SVK 3:57:01.8 0:36:42.0
18.
ČAN Jozef
PROefekt team
SVK 3:57:36.8 0:37:17.0
19.
KIS József
Merida Maraton Team CST
HUN 3:57:41.2 0:37:21.3
20.
HALŽA Pavol
pro-body sport team
SVK 4:00:18.9 0:39:59.0
21.
KARAS Juraj
PROefekt CST team
SVK 4:01:48.6 0:41:28.8
22.
DARÁNYI Bence
Buruczki Training System BTS
HUN 4:01:53.3 0:41:33.5
23.
STOLIČNÝ Rasto
Štrba
SVK 4:03:09.6 0:42:49.7
24.
BOHÚŇ Andrej
Malinô SkiAlp Team
SVK 4:04:24.1 0:44:04.2
25.
GRIBANIČ Tomáš
pro-body sport team
SVK 4:05:44.6 0:45:24.7
26.
ŇACHAJ Tomáš
BIGBIKE.sk
SVK 4:07:56.3 0:47:36.5
27.
JANOČKO Ján
Košice
SVK 4:08:37.8 0:48:18.0
28.
ZIBRÍN Martin
MTBiker
SVK 4:09:18.0 0:48:58.2
29.
LACÚCH Alex
Martin
SVK 4:10:42.3 0:50:22.4
30.
TYRPÁK Maroš
Visma
SVK 4:12:44.8 0:52:25.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BENKO Barbara
Maloja Pushbikers MTB
HUN 3:53:29.1 0:00:00.0
2.
KRAHULCOVA Martina
Cyklistický klub Rimavská Sobota
SVK 4:18:25.5 0:24:56.3
3.
BALAZS Beata
Bringabanda SC
HUN 5:08:30.8 1:15:01.6

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered442
Registered - Men403
Registered - Women39
Started432
Finished421