XTERRA Prague

Triathlon
DATE :14.8.2021 PLACE  :Praha - Divoká Šárka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CHANE Maxim
FRA 1:40:30.3 0:00:00.0
2.
KŘÍŽ Tomáš
TITAN TRILIFE
CZE 1:41:55.8 0:01:25.5
3.
DUŠEK Karel
KILPI KOME KLUB
CZE 1:42:22.3 0:01:51.9
4.
GEBHARD Martin
TSV Altenfurt
GER 1:45:08.6 0:04:38.2
5.
FRANCKE Venca
Haven team
CZE 1:47:07.5 0:06:37.1
6.
FRANCKE Michal
Haven team
CZE 1:47:24.0 0:06:53.7
7.
RŮŽIČKA Jakub
Individuální
CZE 1:48:17.2 0:07:46.8
8.
HOLUB Václav
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:49:31.3 0:09:00.9
9.
MATĚJOVIČ Filip
Triatlon Plzeň
CZE 1:50:47.3 0:10:17.0
10.
STREJC Michal
Triatlon Plzeň
CZE 1:51:19.1 0:10:48.7
11.
JINDRA Pavel
Multisport Team
CZE 1:52:56.9 0:12:26.5
12.
ZEMAN David
KSM HRÁDEK
CZE 1:53:25.3 0:12:54.9
13.
JANATA Boris
MOUNTAINTIME Kross tri team
SVK 1:54:21.7 0:13:51.3
14.
HANSLIAN Filip
MOUNTAINTIME Kross tri team
CZE 1:54:44.8 0:14:14.4
15.
BLAHO Martin
TRI Chrudim
CZE 1:55:28.5 0:14:58.2
16.
PLUNDRÁK David
CZE 1:55:54.8 0:15:24.4
17.
ŠOLC Filip
BARNEX SPORT
CZE 1:56:49.7 0:16:19.3
18.
LEBRUN Nicolas
FRA 1:57:17.6 0:16:47.2
19.
CINTULA Lukáš
ENDEKA BASSTA team
SVK 1:57:21.9 0:16:51.5
20.
STUNA Tomáš
Velsbike Superior team
CZE 1:58:05.4 0:17:35.0
21.
BOČEK Jakub
Novatop Bike Team
CZE 1:58:35.3 0:18:04.9
22.
MACH František
Individuální
CZE 1:59:14.1 0:18:43.7
23.
CMUNT Ondřej
Tri club Česká Lípa
CZE 1:59:47.3 0:19:16.9
24.
JIRÁK Karel
Tri club Česká Lípa
CZE 2:00:30.0 0:19:59.6
25.
KODRAS Ondřej
K2 travel & tips
CZE 2:01:19.0 0:20:48.6
26.
ADAMEC Radek
2BWINNER TEAM
CZE 2:01:39.7 0:21:09.3
27.
JÓCSIK Ondřej
Triatlon Plzeň
CZE 2:01:41.7 0:21:11.4
28.
BULAVA František
TT LOKO Beroun
CZE 2:01:50.4 0:21:20.0
29.
ŠČERBA Marek
Duke Corporation
CZE 2:02:24.2 0:21:53.8
30.
ČUMPELÍK Marek
CMC, z.s.
CZE 2:02:41.0 0:22:10.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
Lawi Sport Team z.s.
CZE 1:55:26.2 0:00:00.0
2.
ZEMANOVÁ Jindřiška
Triatlon Plzeň
CZE 1:56:13.8 0:00:47.6
3.
LUŽNÁ Anna
Individuální
CZE 2:01:43.0 0:06:16.8
4.
BISOVÁ Štěpánka
Tri club Česká Lípa
CZE 2:03:21.3 0:07:55.1
5.
DUBCOVÁ Jana
Individuální
CZE 2:04:01.5 0:08:35.3
6.
PICHLÍKOVÁ Jana
Individuální
CZE 2:06:00.4 0:10:34.2
7.
ODLOVÁ Hana
KILPI KOME KLUB
CZE 2:07:01.4 0:11:35.2
8.
JEŽKOVÁ Kateřina
Individuální
CZE 2:07:09.5 0:11:43.3
9.
RYŠAVÁ Vendulka
Tri club Česká Lípa
CZE 2:13:11.4 0:17:45.2
10.
STUPKOVÁ Barbora
Triatlon Plzeň
CZE 2:16:12.2 0:20:46.0
11.
BORELLY LEBRUN Alexandra
CZE 2:16:35.2 0:21:09.0
12.
KROBOVÁ Eliška
Tri club Česká Lípa
CZE 2:18:49.3 0:23:23.1
13.
ČERNÁ Klára
BETRI
CZE 2:28:09.2 0:32:43.0
14.
PAZDEROVÁ Renata
2BWINNER TEAM
CZE 2:31:48.8 0:36:22.6
15.
HACKNER Silvia
GER 2:38:54.5 0:43:28.3
16.
ZIMOVÁ Kateřina
Individuální
CZE 2:40:36.8 0:45:10.6
17.
KOCÚRKOVÁ Sandra
Pteam
CZE 2:40:55.1 0:45:28.9
18.
PRASKÁ Vendulka
KILPI KOME KLUB
CZE 2:45:41.6 0:50:15.4
19.
TRNKOVÁ Natálie
Kilpi Kome Klub Kraslice
CZE 2:47:29.7 0:52:03.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.