RALLYE SUDETY 2021 Škoda Auto ČP MTB XCM

MTB
DATE :11.9.2021 PLACE  :Teplice nad Metují
ORGANIZER : RedPoint Team

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 4:59:04.7 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kross BikeRanch Team
CZE 5:01:06.4 0:02:01.7
3.
ŘEHÁK Vít
KOA
CZE 5:08:01.7 0:08:56.9
4.
DVOŘÁK David
MONDRAKER Racing team
CZE 5:13:59.9 0:14:55.1
5.
SEDLÁŘ Jakub
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 5:17:39.9 0:18:35.1
6.
PILČÍK Adam
Bikeaction - Rocky Mountain Team
CZE 5:18:51.6 0:19:46.8
7.
VLČEK Sebastian
MONDRAKER Racing team
CZE 5:18:59.3 0:19:54.6
8.
SCHEJBAL Josef
Cyklo Bendl
CZE 5:23:47.7 0:24:43.0
9.
SLÁDEK Tomáš
ČHSF/Kolopravna Slatiňany
CZE 5:26:05.3 0:27:00.5
10.
ŠŤASTNÝ Roman
RockMachine Cyklomax Team
CZE 5:27:38.3 0:28:33.5
11.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:29:21.9 0:30:17.2
12.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín MTB
CZE 5:32:36.2 0:33:31.5
13.
ŠTOLFA Štěpán
HSK Cycling Team
CZE 5:36:32.2 0:37:27.4
14.
COUFAL Tomáš
HSK CYCLING
CZE 5:36:32.2 0:37:27.4
15.
TRMATA Štěpán
CZE 5:37:21.2 0:38:16.4
16.
DREJSL Lukáš
MONDRAKER Racing team
CZE 5:38:20.9 0:39:16.1
17.
SULZBACHER Petr
Pítrs bikes team
CZE 5:40:33.7 0:41:28.9
18.
NĚMEC Luboš
Vokolek-cycling-team
CZE 5:45:59.7 0:46:54.9
19.
KLUSÁK Radim
CZE 5:46:00.3 0:46:55.5
20.
VÁLEK Václav
Ski a Bike centrum Radotín MTB
CZE 5:46:56.3 0:47:51.5
21.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
Prima cup
CZE 5:47:08.1 0:48:03.3
22.
BAKO Josef
KUKKOLO.CZ
CZE 5:48:02.4 0:48:57.6
23.
MARTIN Jiří
CZE 5:48:53.4 0:49:48.6
24.
FAJT Milan
Eurofoam
CZE 5:48:56.9 0:49:52.1
25.
HOUŠKA Matěj
NIKL CYCLING TEAM
CZE 5:50:16.6 0:51:11.9
26.
KUBÍN Pavel
Carla.Kupkolo
CZE 5:53:48.1 0:54:43.3
27.
KOLESÁR Roman
CZE 5:54:16.6 0:55:11.8
28.
ŠKODA Petr
INS Ateliér Náchod
CZE 5:58:54.8 0:59:50.0
29.
KECHRT Tomáš
PRIME Sport expert
CZE 5:59:51.1 1:00:46.3
30.
KOVÁŘ Tomáš
Kohouti Pržno
CZE 6:00:57.1 1:01:52.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CESNAKOVÁ Milena
Bikeaction - Rocky Mountain Team
CZE 6:27:58.7 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
CZE 6:49:32.0 0:21:33.2
3.
BERGEROVÁ Karolina
Carla.Kupkolo.cz
CZE 6:58:43.1 0:30:44.4
4.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 TEAM
CZE 7:45:06.6 1:17:07.9
5.
SICHALKOVÁ Natálie
Business Logic
CZE 8:02:06.1 1:34:07.4
6.
SVOBODOVÁ Ester
CZE 8:29:23.7 2:01:25.0
7.
HŮLKOVÁ Erža
CZE 9:18:48.4 2:50:49.7
8.
KHÝROVÁ Aneta
Carla.Kupkolo.cz
CZE 9:29:37.1 3:01:38.3
9.
KULTOVA Petra
CZE 9:49:34.3 3:21:35.6
10.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 10:54:22.9 4:26:24.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.